gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   UponorWerit

  Schell

Ferdom

logotyp Faneco
PipelifeEko-Bio

SFA Poland Sp. z o.o.Diamond


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

polecamy

Preizolowane rury Ecoflex - elastyczne rozwiązanie od Uponor

artykuł promocyjny


Bezproblemowy i szybki transport czynnika wewnątrz i na zewnątrz budynków jest niezbędny dla nowoczesnych inwestycji, które kładą duży nacisk na efektywność, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Preizolowane rury Ecoflex to gwarancja spełnienia wszelkich norm i wymagań, a także szybkiego, sprawnego układania nawet w trudnych warunkach panujących na budowie.

Rury Uponor


Ecoflex to kompletne rozwiązanie systemowe idealne do niskoparametrowych sieci ciepłowniczych, podłączeń budynków mieszkalnych, instalacji niskotemperatorowych, biogazowni i sieci chłodniczych. Transport ciepłej i zimnej wody użytkowej w budownictwie komercyjnym i prywatnym jest bezproblemowy i przebiega z dbałością o najwyższą higienę przesyłanych mediów. Materiały wykorzystane do produkcji rur Ecoflex są elastyczne, dzięki czemu praca instalatorów i monterów jest szybsza i oszczędna. Połączenia Uponor Wipex nie wymagają zgrzewania ani posiadania specjalnych narzędzi. Rury Ecoflex z rurami przewodowymi z PEX mogą być łączone również w technologii Q&E. Instalacja bezpołączeniowa może wynosić nawet do 200 metrów. Montaż rur jest praktyczny a operowanie łatwe, niezależnie od warunków na budowie.


Uponor oferuje cztery niezawodne rozwiązania, odpowiednio dobrane do potrzeb projektu i realizacji. Uponor Ecoflex Thermo to rozwiązanie do sieci ciepłowniczych. Ecoflex Aqua zaopatruje obiekty w ciepłą wodę użytkową (Aqua Twin posiada dodatkowo rurę dla cyrkulacji ciepłej wody użytkowej lub pozwala na prowadzenie zimnej i ciepłej wody użytkowej w jednej elastycznej rurze Ecoflex). System Ecoflex Quattro pozwala na przesyłanie czynnika grzewczego i ciepłej wody użytkowej z cyrkulacją w jednej rurze. Ecoflex Supra w wersji Supra PLUS jest połączony z kablem przeciwmroźnym i służy do dostarczania zimnej wody lub odprowadzania chłodziwa czy ścieków. Każde z rozwiązań może służyć dodatkowo np. do przesyłania chemikaliów.

Rury preizolowane elastyczne


Rury preizolowane Ecoflex mają wysoką jakość potwierdzoną certyfikatami i badaniami, np. certyfikat jakości VDI/KIWA. Rury Uponor Ecoflex są produkowane zgodnie z normą europejską EN15632 w ramach systemu zarządzania jakością, certyfikowanego zgodnie z normami ISO 9001 i 14001. Wartości strat ciepła Ecoflex Thermo mają również certyfikat DIN Certco.


Atesty wydane przez ATV DVWK-A127 stwierdzają, że rury preizolowane Ecoflex mogą być wykorzystywane w miejscach o obciążeniu ruchem pojazdów, zgodnie z SLW 60, czyli typowych dla samochodów ciężarowych (=60 ton).


Więcej informacji na https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje/produkty/ecoflex-sieci-preizolowane

Kontakt w sprawie produktów:

Uponor Sp. z o.o.
tel. (22) 731 01 00
www: www.uponor.pl/pl-pl/instalacje/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Łatwe i przejrzyste projektowanie systemów grzewczych i sanitarnych

Łatwe i przejrzyste projektowanie systemów grzewczych i sanitarnych

Marka Diamond nawiązała współpracę z firmami Instalsoft i Sankom. Krok ten... ¬ więcej...

 
Instalacje wody lodowej z systemem NIBCO

Instalacje wody lodowej z systemem NIBCO

Jednym z istotnych zastosowań systemów klejonych NIBCO... ¬ więcej...

 
Zawór czerpalny SCHELL POLAR II - technologia odporna na mróz

Zawór czerpalny SCHELL POLAR II - technologia odporna na mróz

Jak uniknąć uszkodzeń kranów i zaworów na zewnątrz zimą? Punkty... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet