legrand

Nowy boss mirco od Carel

aktualizacja: 24-04-2020, 12:07 – artykuł promocyjny


Firma Carel podczas Euroshop 2020 przedstawiła boss micro - nowy format z rodziny boss, rozszerzający ofertę lokalnych systemów monitorowania. System jest idealną propozycją dla niewielkich sklepów, stacji benzynowych i restauracji szybkiej obsługi z ograniczoną liczbą jednostek, gdzie niezbędne są zaawansowane funkcje zarządzania systemem.

Boss micro

 

Łączność i bezpieczeństwo

 

Nowy lokalny boss micro natywnie integruje różne kanały komunikacji ze scentralizowanymi platformami gromadzenia danych. Optymalizacja wydajności jest możliwa dzięki natychmiastowej i dostosowanej do dowolnego systemu analizie i logice zapobiegawczej.


Boss micro jest dostępny w czterech wersjach sprzętowych, oferuje elastyczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego układu, integruje hotspot Wi-Fi i modem 4G zapewniający łatwy lokalny  i / lub zdalny dostęp bez dodatkowej infrastruktury.


Dzięki najwyższym standardom bezpieczeństwa dostęp do informacji jest bezpieczny i kontrolowany. Boss micro, jak wszystkie systemy boss, jest intuicyjny i ma łatwy interfejs. Zapewnia prostą i natychmiastową interakcję z systemem dla wszystkich użytkowników, jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i całkowicie konfigurowalny. To jedna z głównych zalet całego zakresu, reprezentująca idealne narzędzie dla instalatorów lub właścicieli sklepów do kontrolowania układu.


Rozwiązanie boss micro gwarantuje optymalizację wydajności systemu w szerokim zakresie poprzez wybór dodatkowych komponentów oprogramowania, takich jak zarządzanie agregatami wielosprężarkowymi lub wskaźnikami wydajności.


Warto również podkreślić integrację z urządzeniami innych firm oraz integrację z systemami BMS przy użyciu najpopularniejszych protokołów w HVAC / R, co gwarantuje pełne zarządzanie nawet w systemach multibrandowych. System integruje się z urządzeniami innych firm i systemami BMS przy użyciu najpopularniejszych protokołów w HVAC / R, dzięki czemu można w pełni nim zarządzać nawet w systemach multibrandowych.
 

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Pożarowe sygnalizatory akustyczne w ofercie W2

Pożarowe sygnalizatory akustyczne w ofercie W2

W Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010... ¬ więcej...

 
Wideodomofon Classe 100 - bądź zawsze w kontakcie ze swoim domem

Wideodomofon Classe 100 - bądź zawsze w kontakcie ze swoim domem

Wideodomofony to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób.... ¬ więcej...

 
Hybrydowa ochrona obiektu - system ABAX 2 - korzyści dla inwestora i instalatora

Hybrydowa ochrona obiektu - system ABAX 2 - korzyści dla inwestora i instalatora

Kompleksowa ochrona obiektu i terenu wokół niego wymaga dobrego i sprawdzonego... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet