gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

D+H

GDE

Fibaro

W2Venture Industries

      Nibco

   Legrand

polecamy

Nowy boss mirco od Carel

artykuł promocyjny


Firma Carel podczas Euroshop 2020 przedstawiła boss micro - nowy format z rodziny boss, rozszerzający ofertę lokalnych systemów monitorowania. System jest idealną propozycją dla niewielkich sklepów, stacji benzynowych i restauracji szybkiej obsługi z ograniczoną liczbą jednostek, gdzie niezbędne są zaawansowane funkcje zarządzania systemem.

Boss micro

 

Łączność i bezpieczeństwo

 

Nowy lokalny boss micro natywnie integruje różne kanały komunikacji ze scentralizowanymi platformami gromadzenia danych. Optymalizacja wydajności jest możliwa dzięki natychmiastowej i dostosowanej do dowolnego systemu analizie i logice zapobiegawczej.


Boss micro jest dostępny w czterech wersjach sprzętowych, oferuje elastyczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego układu, integruje hotspot Wi-Fi i modem 4G zapewniający łatwy lokalny  i / lub zdalny dostęp bez dodatkowej infrastruktury.


Dzięki najwyższym standardom bezpieczeństwa dostęp do informacji jest bezpieczny i kontrolowany. Boss micro, jak wszystkie systemy boss, jest intuicyjny i ma łatwy interfejs. Zapewnia prostą i natychmiastową interakcję z systemem dla wszystkich użytkowników, jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i całkowicie konfigurowalny. To jedna z głównych zalet całego zakresu, reprezentująca idealne narzędzie dla instalatorów lub właścicieli sklepów do kontrolowania układu.


Rozwiązanie boss micro gwarantuje optymalizację wydajności systemu w szerokim zakresie poprzez wybór dodatkowych komponentów oprogramowania, takich jak zarządzanie agregatami wielosprężarkowymi lub wskaźnikami wydajności.


Warto również podkreślić integrację z urządzeniami innych firm oraz integrację z systemami BMS przy użyciu najpopularniejszych protokołów w HVAC / R, co gwarantuje pełne zarządzanie nawet w systemach multibrandowych. System integruje się z urządzeniami innych firm i systemami BMS przy użyciu najpopularniejszych protokołów w HVAC / R, dzięki czemu można w pełni nim zarządzać nawet w systemach multibrandowych.
 

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Rola wież i kolumn w systemach sygnalizacji zdarzeń

Rola wież i kolumn w systemach sygnalizacji zdarzeń

W każdej fabryce, czy zakładzie przemysłowym należy zapewnić jak najlepszy przepływ... ¬ więcej...

 
SO-Ad2 - uniwersalny sygnalizator optyczny

SO-Ad2 - uniwersalny sygnalizator optyczny

W celu efektywnego przekazywania informacji na obiektach bardzo często wykorzystywane... ¬ więcej...

 
Nowy pożarowy zewnętrzny sygnalizator głosowo-optyczny SGO-Pgz3

Nowy pożarowy zewnętrzny sygnalizator głosowo-optyczny SGO-Pgz3

W ofercie W2 pojawił się nowy, zewnętrzny sygnalizator głosowo-optyczny typu SGO-Pgz3.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet