gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura  

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft      

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Werit


Bezdotykowe przyciski uruchamiające do WC firmy Viega - maksymalna higiena i unikalny design

aktualizacja: 22-04-2020, 09:59 – artykuł promocyjny


Utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i ograniczanie kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi drobnoustrojami jest w ostatnim czasie szczególnie ważne. Powierzchnie przycisków uruchamiających do WC niewątpliwie należą w tym kontekście do miejsc podwyższonego ryzyka. Dlatego w asortymencie firmy Viega są dostępne bezdotykowe modele, takie jak Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive oraz Visign for Public 12. Aby uruchomić spłukiwanie, wystarczy zbliżyć dłoń do oznaczonego pola, dzięki czemu kontakt z ewentualnymi zarazkami jest ograniczony.

Przycisk do WC


Higiena w łazience odgrywa kluczową rolę niezależnie do tego, czy jest to łazienka prywatna, czy publiczna. Jednym z najbardziej newralgicznych punktów jest oczywiście przycisk uruchamiający do WC, dotykany przez wiele osób. Wszystkie przyciski z serii Visign są zaprojektowane w taki sposób, żeby ich powierzchnia była jak najłatwiejsza do utrzymania w czystości. Najwyższy stopień higieny może zapewnić jednak tylko brak bezpośredniego kontaktu z przedmiotem.  Taką propozycją są bezdotykowe przyciski uruchamiające firmy Viega. Można je komponować ze wszystkimi spłuczkami podtynkowymi nowego systemu Prevista.

 

Bezdotykowa elegancja

 

Przycisk Visign for More 205 jest lekki i elegancki, a zaokrąglone krawędzie i czarne szkło to połączenie unikalnego designu i funkcjonalności. Zbliżenie dłoni automatycznie uruchamia spłukiwanie. Produkt ten otrzymał międzynarodową nagrodę iF Design Award 2020, jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa.

Przycisk do WC


Visign for Style 25 sensitive to kolejna propozycja działająca bezdotykowo. Innowacyjny design produktu - biel i pola w formie chmurek pikselowych idealnie wpisują się w aranżacje nowoczesnej łazienki. Przycisk pokryto farbą luminescencyjną, która w ciągu dnia ładuje się naturalnym światłem, a w ciemności świeci. Kształt i wykończenie tego modelu mogą kojarzyć się z designem współczesnych smartfonów.


Przyciski Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive to doskonały przykład bezdotykowej elegancji. Zapewniają maksymalnie higieniczną obsługę i doskonale pasują do łazienek zaaranżowanych w każdym stylu. 

 

Higieniczne rozwiązanie do łazienek publicznych

 

Produkty w toaletach publicznych muszą być trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Takie właśnie są przyciski uruchamiające Visign for Public, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia, a śruby mocujące zabezpieczają przed kradzieżą.

Bezdotykowy przycisk do WC


Najbardziej higieniczną propozycją dla publicznych toalet proponowaną przez firmę Viega, jest model Visign for Public 12 z czujnikiem podczerwieni. Spłukiwanie aktywowane jest automatycznie, w krótkim odstępie czasu, po tym jak użytkownik opuści obszar objęty działaniem czujnika. Bezdotykowy przycisk Visign for Public 12 występuje w kolorach „stal nierdzewna“ i „biały drogowy“. Wysoka jakość wykonania i minimalistyczny design sprawiają, że doskonale pasuje do eleganckich łazienek w obiektach publicznych i komercyjnych.

Kontakt w sprawie produktów:

Viega Sp. z o.o.
tel. +48 58 66 24 999
www: www.viega.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowoczesne rozwiązania podtynkowe

Nowoczesne rozwiązania podtynkowe

Baterie podtynkowe to rozwiązanie dość nowe, ale na dobre już zagościło w wielu... ¬ więcej...

 
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet