Uponor świętuje 25 lat w Polsce

artykuł promocyjny


"Łączymy, budujemy, inspirujemy” – takie założenie realizuje jeden z wiodących dostawców instalacji wodociągowych i grzejnikowych oraz ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego firma Uponor. Rok 2020 jest szczególnym dla polskiego oddziału marki, który świętuje 25-lecie swojego istnienia.

Uponor 25 lat w Polsce


Przez ćwierć wieku polscy specjaliści i inżynierowie Uponor działający na lokalnym rynku, intensywnie poszerzali dostępny asortyment, uważnie słuchając sugestii klientów i dostosowując oferowane systemy do wymagań inwestorów, tworząc jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży instalacyjnej w Polsce. Od samego początku funkcjonowania na polskim rynku, Uponor chętnie dzieli się ekspercką i praktyczną wiedzą, regularnie organizując szkolenia z zakresu instalacji wewnętrznych oraz zapewniając przy tym dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania obliczeniowego, jak HSE5 i korzystając z najnowszych technologii, jak projektowanie w BIM.

Uponor 25 lat w Poslce


Dzisiaj Uponor w Polsce to przede wszystkim aktywna współpraca naszych przedstawicieli z klientami, instalatorami, dystrybutorami, architektami i projektantami, którzy działają na terenie całego kraju. Wspieramy ich lokalnie nie tylko w obszarze technicznym, ale także dzięki elastycznemu podejściu do naszych produktów, tworzymy indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających realizacji. Obecnie świętujemy 25-lecie naszej obecności na polskim rynku, ale także z nadzieją patrzymy w przyszłość. Wiemy, jak ważną rolę w trosce o środowisko odgrywamy jako firma, dlatego stale dążymy do unowocześniania i uzupełninia oferty o rozwiązania, które wpisują się w ideę zrównoważonego budownictwa, umożliwiające racjonalne gospodarowanie wodą oraz efektywne zarządzanie energią. W codziennej pracy również stawiamy na CSR, wspierając lokalne inicjatywy oraz akcje charytatywne. Uponor w Polsce rozwija także centrum projektowe w oparciu o BIM. Nasi specjaliści z działu Project Design Service codziennie obsługują klientów z całego świata, a dzięki stałemu rozbudowywaniu biblioteki, tworzone projekty są coraz bardziej precyzyjne – podkreśla Sylwia Pałasz-Talarek, Marketing Communication Manager z firmy Uponor.


Uponor wspiera także instalatorów, dla których uruchomiony został dedykowany program lojalnościowy Uponor & More, dający możliwość zbierania punktów uPoint i wymieniania ich na atrakcyjne nagrody. Jednak współpraca z firmą Uponor to coś znacznie więcej. Instalatorzy mogą liczyć przede wszystkim na pomoc podczas każdego z etapów realizacji danej inwestycji niezależnie od jej wielkości. Zaufanie w branży instalacyjnej marka zawdzięcza profesjonalizmowi swoich pracowników oraz niezawodności produkowanych systemów. Jakość, innowacyjność, energooszczędność czy kompleksowość to tylko kilka z ich głównych zalet.

Dzięki szerokiej ofercie produktowej oraz niestandardowemu podejściu Uponor ma na swoim koncie realizację wielu nietypowych projektów. Wśród naszych przełomowych rozwiązań znajdują się złączki zaprasowane bez fazowania, wielowarstwowa rura bezszwowa Uni Pipe PLUS czy unikatowy system połączeń Q&E dla rur PE-Xa. Współpraca to dla nas klucz do sukcesu. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych partnerów biznesowych i chcemy spełniać ich oczekiwania, wspólnie budując przyszłość. Inwestujemy we wsparcie techniczne, opiekę handlową czy narzędzia do pracy w terenie. W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim uczciwym podejściem. Nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, ponieważ wiemy, że tylko razem jesteśmy w stanie przezwyciężyć przeciwności. To dlatego klienci tak chętnie z nami współpracują – podkreśla Sylwia Pałasz-Talarek.

 

Uponor 25 lat w Poslce


Uponor to również atrakcyjne miejsce pracy dla młodych ludzi. Liczne programy rozwojowe są szansą na zdobycie pierwszego doświadczenia i pozostanie w firmie na dłużej. Wieloletni staż pracy wielu specjalistów z Uponor, którzy współpracują z marką od 15 czy 20 lat, to nie tylko powód do dumy, ale także dowód wypracowanych na przestrzeni wielu lat wartości i zaufania do grupy Uponor.

Polski oddział Uponor został utworzony w 1995 roku, kiedy to powołane zostały spółki: Uponor Polska oraz Uponor Bor. W pierwszych latach działalności odpowiedzialne były za produkcję systemów PPR (Bor Puls). Po przejęciu przez Uponor Polska spółki Uponor Bor, w 2005 roku sprzedano fabrykę w Polsce produkującą systemy polipropylenowe, aby zająć się najnowocześniejszymi technologiami, takimi jak systemy rur wielowarstwowych i rur PE-Xa oraz zaawansowane systemy ogrzewania/chłodzenia płaszczyznowego. Oddział firmy w Polsce przeniesiono do nowej siedziby w Błoniu pod Warszawą. Obecnie marka dostarcza zaawansowane rozwiązania instalacyjne do budynków mieszkalnych, publicznych, przemysłowych, a także obiektów biurowych i usługowo-handlowych.

Uponor 25 lat w Polsce


Uponor Polska jest częścią spółki Uponor z siedzibą w Finlandii, której obrót w 2019 roku wyniósł 1,1 miliarda Euro netto. Firma zatrudnia ponad 3 800 specjalistów oraz ekspertów w 26 krajach Europy oraz Ameryki Północnej. 

Kontakt w sprawie produktów:

Uponor Sp. z o.o.
tel. (22) 731 01 00
www: www.uponor.pl/pl-pl/instalacje/
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet