Haier na czele raportów Euromonitora

artykuł promocyjny


Międzynarodowa niezależna organizacja Euromonitor od prawie 50 lat prowadzi badania na rynku. Celem jest przygotowywanie rzetelnych raportów dotyczących produktów i usług. Dla wielu firm są one świadectwem osiągania wysokich wyników.

Haier

 

29,4% udziału marki Haier w rynku

 

Haier ponownie jest światowym liderem pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie. Udział w rynku marki wynosi aż 29,4%. Haier od 4 lat jest na szczycie raportów Euromonitora. Ma własną aplikację do sterowania urządzeniami, która stale rozszerza się o nowe funkcje. Dzięki temu praca klimatyzatorów może być kontrolowana na odległość.

 

I miejsce w kategorii Self Clean

 

Od dwóch lat klimatyzatory Haier wykorzystują technologię Self Clean, czyli samoczyszczenia urządzeń, co wiąże się z niższymi kosztami eksploatacyjnym i wyższą efektywnością. Klimatyzatory wyposażone w funkcję Self Clean mają w nazwie „Plus”.

Haier

 

Lider producentów w Chinach

 

Trzeci raz z rzędu Haier jest numerem 1 w raportach Euromonitora wśród chińskich producentów klimatyzacji. Jest to efekt rosnącej popularności firmy oraz wysokich standardów jakości produktów i obsługi klienta. Haier posiada jedno z największych na świecie Centrów Badawczo-Rozwojowych klimatyzacji. Cieszy się również rozbudowaną siecią dystrybucji.


Haier posiada rozwiązania z zakresu klimatyzacji Split, Multi Split, pomp ciepła i systemów MRV. Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów Haier w Polsce jest firma Refsystem.

Kontakt w sprawie produktów:

REFSYSTEM Sp. z o.o.
tel. +48 695 930 647
www: www.haier-ac.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNetFacebook