Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Platforma komercyjnych sterowników chłodniczych iJ od Carel

aktualizacja: 20-04-2020, 05:33 – artykuł promocyjny


W asortymencie firmy Carel pojawił się innowacyjny produkt – platforma komercyjnych sterowników chłodniczych z uwzględnienie rynku usług gastronomicznych OEM. Prezentacja sterowników odbyła się podczas Euroshop 2020 w Düsseldorf. Platforma powstała jako efekt trzydziestoletniego doświadczenia firmy, która przyczyniła się do ewolucji technologicznej rozwiązań sterowania dla chłodnictwa.

CareliJ nie jest zwykłym sterownikiem – jest to profesjonalna platforma spełniająca różne wymagania rynku. Oferta umożliwia wzbogacenie jednostki końcowej o nowoczesne funkcje dla aplikacji spożywczych i handlowych. iJF oraz iJM zaprojektowano tak, by możliwe było przechowywanie i prezentacja żywności oraz aplikacje Merchandiser, takie jak chłodziarki do napojów i zamrażarki do lodów.


Technologia FlexiFIT pozwala na personalizację wyświetlacza zgodnie z potrzebami klienta, dzięki czemu producenci OEM mogą sprzedawać produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, w całości spełniające oczekiwania klienta. Platformę stworzono na podstawie wiedzy dotyczącej rynku usług gastronomicznych.


iJ może łączyć się poprzez Bluetooth oraz połączenie 2G i WiFi. Dostosowanie platformy iJ umożliwia łatwe podłączenie agregatów chłodniczych, dzięki czemu producenci OEM mogą eksplorować i optymalizować nowe modele biznesowe. Platforma za pomocą smartfona czy aplikacji pozwala również na łatwe i szybkie operacje w terenie.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Strefa bezpiecznego powietrza Hybrydowy oczyszczacz powietrza - LAUTUS

Strefa bezpiecznego powietrza Hybrydowy oczyszczacz powietrza - LAUTUS

Przyszło nam żyć w czasach, gdy oddychanie może być dla nas zagrożeniem. W powietrzu,... ¬ więcej...

 
Czy rekuperacja się opłaca? Sprawdź najbardziej opłacalny wariant!

Czy rekuperacja się opłaca? Sprawdź najbardziej opłacalny wariant!

Świeże powietrze warunkuje nasze samopoczucie oraz ma ogromny wpływ na zdrowie.... ¬ więcej...

 
Poznaj lepszy sposób na wentylację domu

Poznaj lepszy sposób na wentylację domu

Wentylacja w domu wcale nie musi być zależna od pogody, a już tym bardziej od naszej... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Free Polska Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet