Platforma komercyjnych sterowników chłodniczych iJ od Carel

aktualizacja: 20-04-2020, 05:33 – artykuł promocyjny


W asortymencie firmy Carel pojawił się innowacyjny produkt – platforma komercyjnych sterowników chłodniczych z uwzględnienie rynku usług gastronomicznych OEM. Prezentacja sterowników odbyła się podczas Euroshop 2020 w Düsseldorf. Platforma powstała jako efekt trzydziestoletniego doświadczenia firmy, która przyczyniła się do ewolucji technologicznej rozwiązań sterowania dla chłodnictwa.

CareliJ nie jest zwykłym sterownikiem – jest to profesjonalna platforma spełniająca różne wymagania rynku. Oferta umożliwia wzbogacenie jednostki końcowej o nowoczesne funkcje dla aplikacji spożywczych i handlowych. iJF oraz iJM zaprojektowano tak, by możliwe było przechowywanie i prezentacja żywności oraz aplikacje Merchandiser, takie jak chłodziarki do napojów i zamrażarki do lodów.


Technologia FlexiFIT pozwala na personalizację wyświetlacza zgodnie z potrzebami klienta, dzięki czemu producenci OEM mogą sprzedawać produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, w całości spełniające oczekiwania klienta. Platformę stworzono na podstawie wiedzy dotyczącej rynku usług gastronomicznych.


iJ może łączyć się poprzez Bluetooth oraz połączenie 2G i WiFi. Dostosowanie platformy iJ umożliwia łatwe podłączenie agregatów chłodniczych, dzięki czemu producenci OEM mogą eksplorować i optymalizować nowe modele biznesowe. Platforma za pomocą smartfona czy aplikacji pozwala również na łatwe i szybkie operacje w terenie.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Nowy katalog Komfovent do pobrania

Nowy katalog Komfovent do pobrania

Firma VENTIA, generalny dystrybutor rekuperatorów Komfovent w Polsce udostępniła... ¬ więcej...

 
Nowe rekuperatory na rynku AIR EXPERT 400V i 600 V

Nowe rekuperatory na rynku AIR EXPERT 400V i 600 V

W tym roku odbyła się premiera nowych rekuperatorów polskiego producenta firmy... ¬ więcej...

 
Instalacja rekuperacji - na co zwrócić uwagę

Instalacja rekuperacji - na co zwrócić uwagę

W nowoczesnym energooszczędnym a przede wszystkim szczelnym domu dostarczenie odpowiedniej... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Wienkra    Systherm    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet