intersoft

Nowy napęd D+H ze statuetką TopBuilder

aktualizacja: 23-03-2020, 11:15 – artykuł promocyjny


Co roku redakcja miesięcznika „Builder” wraz z Radą Naukową wybiera najwyższej jakości rozwiązania, zrealizowane projekty architektoniczne, usługi i innowacyjne produkty. Nagrodą jest TopBuilder – jedna z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży budowlanej. W tym roku jedną z nagród otrzymał napęd okienny BDT-Advanced firmy D+H.

Nagroda TopBuilder


Wyniki konkursu TopBuilder są odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju i trendów nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci oraz uznani architekci.

 

Innowacyjny napęd

 

BDT-Advanced został wyróżniony w kategorii nowość i innowacyjność. Urządzenie dostępne od 2019 roku powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz rozwinięcie funkcji napędu BDT. Mikrowentylację zastąpiono uchyleniem skrzydła z możliwością otwierania go na zewnątrz. Napęd działa w połączeniu z okuciem activPilot Ergo firmy Winkhaus. Funkcjami można sterować za pomocą dotykowego panelu, pilota lub aplikacji. Ważną funkcją jest dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem okna na oścież – konieczność odblokowania za pomocą specjalnego kluczyka. Napęd BDT-Advanced jest przeznaczony do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych.

Napęd do okna


Wyróżnienie w konkursie Builder to niewątpliwie dowód na to, że rola automatyki okiennej wzrasta, nie tylko ze względu na bezpieczeństwo pożarowe, ale i naturalną wentylację.

Kontakt w sprawie produktów:

D+H Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71/323 52 50
www: www.dhpolska.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet