gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  FENIX

Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   Pawbol

znajdź fachowca

Aplikacja Hager Ready - Twój cyfrowy asystent

aktualizacja: 04-06-2020, 05:46 – artykuł promocyjny


Gdyby istniała możliwość zaplanowania instalacji elektrycznej w danej chwili, w biurze, na budowie lub jakimkolwiek innym miejscu, a do tego wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja i podgląd do wszystkich projektów byłyby zawsze w zasięgu ręki, to praca byłaby wygodna, łatwa i pozbawiona przeszkód. Właśnie z tego powodu powstała aplikacja Hager Ready – cyfrowy asystent, który ułatwi pracę każdego dnia.

Aplikacja

 

Co to jest Hager Ready?

 

Jest to mobilna aplikacja, która umożliwia rozplanowanie rozdziału energii w budynkach mieszkalnych. Używając tabletu lub smartfona można tworzyć indywidualne projekty dla klientów. Hager Ready umożliwia pracę w domu, biurze, lub na terenie budowy, bo wszelkie niezbędne informacje są zawsze pod ręką. Aplikacja zapewnia pełne bezpieczeństwo – projekty są przechowywane na serwerze myHager. Dostęp do projektów mogą mieć wszyscy pracownicy, dzięki czemu w każdej chwili mogą sprawdzić szczegóły schematu.

 

Jak to działa?

 

Pierwszy krok to ustawienie indywidualnych parametrów. Język, dane klienta i informacje, które ułatwią późniejszą pracę z dokumentacją. Następnie należy skonfigurować instalację, wybierając ilość faz, rodzaj sieci, wielkość i typ urządzenia, rodzaj budynku i inne. Dostępne są dwa dobory wyłączników różnicowoprądowych RCCB: manualny i automatyczny. Manualny umożliwia indywidualny projekt rozdziału energii, a jednocześnie sprawdza zgodność ze standardami i normami. W trybie automatycznym cyfrowy asystent sam wybiera zabezpieczenia.

Jak dziala aplikacja Hager Ready?

 

Katalog w zasięgu ręki

 

Za pomocą jednego kliknięcia ikony katalogu mamy dostęp do wszystkich urządzeń. Wystarczy kliknąć gamę produktów i wybrać jeden z nich, a następnie można określić jego lokalizację. Istnieje również możliwość przenoszenia aparatów w rozdzielnicy. W celu przeniesienia produktu wystarczy przytrzymać go palcem i przeciągnąć w inne miejsce – niezakreskowane pola podpowiadają, gdzie go umieścić.


W aplikacji Hager Ready można tworzyć pełną dokumentację, generować schemat rozdzielnicy, arkusz oznaczeń, zestawienie urządzeń i etykiety. Pliki można przekazywać za pomocą poczty elektronicznej lub połączyć się z drukarką i wydrukować. Praca z aplikacją jest też możliwa za pomocą sterowania głosowego, jednak w tym celu niezbędny jest dostęp do internetu. Gotowy projekt rozdzielnicy można zaprezentować w wersji 2D lub 3D.

Aplikacja Hager Ready


Brak czasu uniemożliwia szkolenia czy zasięgnięcie porady specjalistów na temat funkcji nowych aplikacji. Dlatego powstała seria filmów instruktażowych, które pokazują pełny zakres możliwości Hager Ready. Wystarczy kliknąć i obejrzeć krótki film, w którym są przedstawione poszczególne funkcje asystenta.


Kliknij i wykorzystaj aplikację stworzoną właśnie dla Ciebie https://hagerhome.pl/hager-ready-tutorial

 

Kontakt w sprawie produktów:

Hager Polo Sp. z o.o.
tel. +48 32 32 40 100
www: www.hager.pl
www.hagerhome.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Popularne rozdzielnice słupkowe od PAWBOL w wersji z blachy 2 mm

Popularne rozdzielnice słupkowe od PAWBOL w wersji z blachy 2 mm

Cieszące się dużą popularnością rozdzielnice słupkowe są teraz dostępne w... ¬ więcej...

 
Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

Platforma Merxu ułatwia skuteczną wymianę handlową między krajami Europy Środkowej.... ¬ więcej...

 
Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Nowa, zaktualizowana wersja aplikacji Hager Ready to narzędzie pomocne elektroinstalatorom... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet