ZŁOTE MEDALE MTP Targów Securex 2020 przyznane!

artykuł promocyjny


27 lutego 2020 r. sąd konkursowy pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Marka Domańskiego z Politechniki Poznańskiej przyznał Złote Medale MTP produktom zgłoszonym przez Wystawców tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex. W dniach 21-23 kwietnia będzie można je bliżej poznać na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Eksperci wskazali również najlepszy spośród  nich, przyznając nagrodę Grand Prix, która ogłoszona zostanie podczas uroczystej gali otwarcia imprezy. Do 16 kwietnia można oddać głos na złotych medalistów w internetowej rywalizacji o tytuł Wybór Konsumenta


https://www.zlotymedal.com/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/338/

Targi Securex

 

LAUREACI ZŁOTYCH MEDALI MTP TARGÓW SECUREX 2020

 

Złote Medale MTP są równoważne, kolejność alfabetyczna.
 

CLAW – Bariera Przeciw Inwazyjna

SECUTEC Sp. z o.o. - zgłaszający         

VOLKMANN & ROSSBACH GmbH & Co. KG - producent  


CyberVigilant®  

IndigoVision Ltd - zgłaszający i producent      


Dysk twardy do systemów monitoringu wizyjnegoSkyhawk 16TB AI  

TOKANTIS Edyta Sokół  - zgłaszający                               

Seagate Technology LLC ­- producent  

 

Elektroniczna klamka blueSmart ETB-IM do drzwi wewnętrznych

WINKHAUS POLSKA BETEILIGUNGS Sp. z o.o. Sp. k. - zgłaszający i producent

GEMOS MOSAIC  

ELA-COMPIL Sp. z o.o. - zgłaszający i producent  


Hybrydowy system bezpieczeństwa SSWiN/SKD - Kontroler UDK-R  

ELECTRONIC POWER AND MARKET Spółka z o.o. - zgłaszający i producent  


Kamera FLIR Saros™ DH-390 Dome  

INC POLSKA Sp. z o.o.-  zgłaszający                                   

FLIR Systems, Inc. - producent  


Liniowa Czujka Dymu FireBeam Xtra CR  

CREATIO Arkadiusz Waligóra - zgłaszający                                         

The Fire Beam Company - producent  


LivEye PRO 2.0  

LivEye Gmbh - zgłaszający i producent  


Multispektralna kamera IP MOBOTIX M73  

LINC POLSKA Sp. z o.o. - zgłaszający                               

MOBOTIX AG - producent  


Oprogramowanie do zarządzania wideo i systemami bezpieczeństwa średniej i dużej skali

CBC (POLAND) Spółka z o.o. - zgłaszający                                           

CBC Group - producent  


Radar Magos Scepter-C  

LINC POLSKA Sp. z o.o. - zgłaszający                                    

Magos Systems - producent  


SAIK GUN  

BT ELECTRONICS Sp. z o.o. - zgłaszający i producent  


Signaline FT-EN  

LGM Products Ltd.  - zgłaszający i producent UK


Zewnętrzny sygnalizator akustyczno-optyczny SAOZ-Pk2  

W2 Włodzimierz Wyrzykowski - zgłaszający i producent  


ZUP-230V – Zasilacz do systemów wentylacji pożarowej  

MERAWEX Sp. z o. o. - zgłaszający i producent   TARGI SECUREX JUŻ W KWIETNIU23. edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2020 r. Producenci oraz dystrybutorzy zaprezentują w Poznaniu najnowsze rozwiązania i premiery produktowe w segmentach monitoringu, kontroli dostępu, systemów alarmowych, ochrony informacji, mienia, rozwiązań smart building, jak również wszelkich zabezpieczeń - od tych mechanicznych po systemy IT.


Targi Securex są największym w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeniem branży zabezpieczeń. To miejsce bezpośredniego kontaktu przedstawicieli branży, zarówno dostawców jak i firm oferujących wdrożenia i usługi z zakresu zabezpieczeń, klientów biznesowych, inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, przedstawicieli służb i ekspertów. Dzięki ekspozycji na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można poznać z bliska i przetestować innowacje technologiczne, a także porozmawiać o ich możliwościach. Bogaty program wydarzeń towarzyszących – konferencji, otwartych prelekcji i debat, a także niezwykle atrakcyjnych pokazów specjalnych, pozwoli poszerzyć wiedzę oraz zainspiruje do implementacji i integracji najnowocześniejszych systemów służących bezpieczeństwu.Doświadczenie i współpraca na najwyższym poziomie

 

Fachowe umiejętności i doświadczenie instalatorów oraz służb będzie można podziwiać podczas VII Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych organizowanych wspólnie z Polską Izbą Systemów Alarmowych oraz Mistrzostw Polskiej Izby Ochrony w Strzelectwie, na które zaprasza Polska Izba Ochrony. PIO przygotowuje również pokazy skutecznej interwencji służb ochrony oraz debatę na temat bezpieczeństwa imprez masowych. Wielkopolska Policja udostępni autentyczną dyspozytornię systemu powiadamiania ratunkowego 112, w której będzie można sprawdzić się w roli dyspozytora. Funkcjonariusze zaprezentują także interwencje z wykorzystaniem wyszkolonych psów, które odegrają kluczową rolę w zatrzymaniu groźnego przestępcy oraz wykrywaniu substancji niedozwolonych.

 

Eksperci doradzą

 

Współpraca Targów Securex z partnerami zrzeszającymi ekspertów i liderów poszczególnych sektorów branży zaowocuje możliwością uzyskania specjalistycznego doradztwa. Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego zorganizują punkty konsultacyjne w zakresie: ochrony informacji niejawnych, biznesowych, danych osobowych oraz zarządzania kryzysowego i ochrony infrastruktury krytycznej. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM zaprosi do konsultacji z rzeczoznawcami w zakresie technicznej ochrony osób i mienia oraz zarządzania bezpieczeństwem. Zagadnienia z zakresu zabezpieczeń IT w formie konferencji i debat podejmą przedstawiciele Stowarzyszenia Ekspertów Bezpieczeństwa.

 

Wspólnie dla bezpieczeństwa, infrastruktury i środowiska

 

Kwietniowy blok targów to najważniejsze wydarzenie biznesowe skierowane do profesjonalistów z kilku branż technicznych. Najnowsze rozwiązania i produkty na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaprezentuje łącznie kilkuset wystawców w ramach ekspozycji Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex, a także: Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE, Poznań Drone Expo, Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER. Podczas trzech dni w imprezie weźmie udział około 30 tysięcy profesjonalistów.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Grupa MTP
tel. +48 61 869 2000
www: www.grupamtp.pl
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet