gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Eko-Bio

Grupa ArmaturaSanSwiss   

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Werit


Nowa technologia spłukiwania firmy Viega

aktualizacja: 28-01-2020, 09:13 – artykuł promocyjny


W celu uruchomienia standardowego przycisku do WC wystarczy go nacisnąć, dotknąć lub zbliżyć dłoń. Znana z innowacyjnych rozwiązań dotyczących systemów podtynkowych firma Viega zaproponowała nowy sposób obsługi systemu spłukiwania do WC. Stworzyła model Visign for More 202, w którym przycisk zastąpiono specjalnym pokrętłem. Jego ciekawy design idealnie komponuje się np. w eleganckich łazienkach dla gości.


Firma Viega projektując swoje przyciski uruchamiające opiera się na kreatywności i kompetencjach studia ARTEFAKT design z Darmstadt. Popularność organicznych, minimalistycznych form nawiązujących do lat siedemdziesiątych stale rośnie i wciąż dominują one w najnowszych trendach. Zaprojektowany zgodnie z nimi Visign for More 202 jest połączeniem oryginalnego designu i nowoczesnej technologii oraz tworzy nowy sposób aranżacji toalety.

Viega pokrętło do spłukiwania


Innowacyjny sposób myślenia


Zastąpienie przycisku nowoczesnym pokrętłem sprawia, że Visign for More 202 stał się prawdziwą innowacją w temacie aktywacji spłukiwania WC. Spłukiwanie następuje w momencie, kiedy elektroniczny system znajdujący się pod gałką przekazuje sygnał do mechanizmu w spłuczce. Przekręcenie pokrętła w lewo uruchamia pełne spłukiwanie, a w prawo – małe.


Nowoczesny produkt łączy elementy organiczne z purystycznymi. Pokrętło swoją formą przypomina rzeźbę i sprawia wrażenie  „wyrastającego” z podstawy. Jest zamontowane prawie równo z płytkami i idealnie wtapia się w ścianę, przez co wygląda jak celowo zaprojektowana architektura.

pokrętło Viega


Visign for More 202 jest dedykowany do montażu z systemem podtynkowym Viega Prevista, który wyróżnia się zintegrowaną spłuczką. Jej uniwersalny design pozwala połączyć ją z każdym przyciskiem z gamy Visign, co daje możliwość zmiany koloru i wzoru przycisku bez konieczności zmiany mechanizmu spłukującego. Decydując się na Visign for More 202, możemy wybrać odpowiedni kolor: chromowany, biały, biały chromowany, pozłacany lub na zamówienie w innych kolorach niż wymienione.

Viega


Oświetlenie LED


W łazience istotną kwestią jest dobór oświetlenia. Systemy podtynkowe Viega mają w tej kwestii szeroką gamę możliwości do zaoferowania. Wybrane modele posiadają wysokiej jakości diody LED, które ułatwiają korzystanie z łazienki, a także tworzą odpowiedni nastrój pomieszczenia. By uzyskać oryginalny charakter i niepowtarzalną atmosferę łazienki, produkty można zintegrować z głównym oświetleniem.

Viega pokrętło

Kontakt w sprawie produktów:

Viega Sp. z o.o.
tel. +48 58 66 24 999
www: www.viega.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Łazienki urządzane w stylu ekologicznym, z użyciem naturalnych materiałów... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet