gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Eko-Bio

Grupa ArmaturaSanSwiss   

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Werit


Zestawy natryskowe z deszczownią

aktualizacja: 28-01-2020, 08:55 – artykuł promocyjny


Ostatnie lata okazały się czasem wielu zmian jeśli chodzi o strefę prysznica i dedykowane jej produkty. Idealnym przykładem są zestawy natryskowe. Kilka lat temu wystarczający był zestaw obejmujący rączkę i drążek, a możliwość zmiany wysokości mocowania rączki była już spełnieniem marzeń wielu osób. Kolejne lata okazały się krokiem do jeszcze większego komfortu kąpieli. Coraz większe główki prysznicowe, nieskręcające się węże, baterie termostatyczne i dodatki tworzą zupełnie nowy poziom, w którym fundamentalna rola w natrysku została przypisana deszczowni.


-Możemy mówić o stopniowym i zdecydowanym wypieraniu natrysków przesuwnych na rzecz tych wyposażonych w deszczownię – mówi Michał Kopeć, kierownik marketingu ds. rozwoju produktów w Ferro. - To niezwykle mocny trend, który staramy się podkreślać w naszej wciąż poszerzającej się ofercie z tego segmentu. Dlatego proponowany przez Ferro asortyment zestawów natryskowych z deszczownią jest nie tylko bogaty, ale i zróżnicowany. I to on aktualnie stanowi zdecydowaną większość naszych propozycji dedykowanych prysznicom. Znaleźć w nim można modele w różnej stylistyce, jak również te wyposażone w baterie, czy systemy oszczędzające wodę.

Ferro


Warto zwrócić uwagę na zestawy natryskowe z deszczownią Rondo i Squerto (na zdjęciu powyżej) firmy Ferro. Są funkcjonalne, dostępne w atrakcyjnej cenie, a do ich montażu nie potrzeba zbyt wiele miejsca. Zestawy są wyposażone w uniwersalne podłączenie do baterii natryskowej lub wannowej. Co więcej, zestaw Rondo posiada deszczownię o średnicy 20 cm, a Squerto w deszczownię o wymiarach 20x20. Dodatkowymi elementami są również drążek metalowy o długości 106 cm i 3- funkcyjna rączka natryskowa. Zestawy Rondo i Squerto idealnie komponują się z wnętrzem każdej łazienki.


Rondo Lux i Squerto Lux to kolejne zestawy natryskowe z asortymentu firmy Ferro. Charakteryzują się finezyjnością i wyróżniają się głowicami deszczowymi odsuniętymi od ściany dalej niż w modelach opisanych powyżej. Deszczownia zestawu Rondo Lux ma średnicę 20 cm, a Squerto Lux 20x20 cm. Dodatkowym wyposażeniem jest uniwersalne podłączenie baterii natryskowej lub wannowej, 3- funkcyjna rączka prysznicowa, metalowy drążek i elegancka półka, na której można umieścić kosmetyki. Rondo Lux i Squerto Lux są doskonałym rozwiązaniem w łazienkach z większą przestrzenią przeznaczoną na prysznic, ale można również zamontować je jako prysznic przy wannie (warto zamontować również parawan nawannowy, by uniknąć zalania łazienki).

Ferro


Od lat priorytetem Ferro jest oszczędność wody. Dlatego powstały zestawy natryskowe z deszczownią Amiga VerdeLine i Amigo VerdeLine, które posiadają specjalne ograniczniki przepływu w rączce natryskowej i deszczowni, a także system napowietrzania Ferro Air-in System, pozwalające na zaoszczędzenie podczas kąpieli prawie 50% wody przy jednoczesnym zachowaniu szerokiego, mocnego strumienia. Zestawy są wyposażone w specjalną głowicę deszczową, rączkę natryskową i półkę.

Fero zestaw


Poza bogatą ofertą zestawów natryskowych z deszczowniami, firma Ferro oferuje również modele z bateriami, np. model Trevi – nowoczesna, minimalistyczna forma, łącząca deszczownię z natryskiem i baterią termostatyczną. Głowica talerzowa stalowa SLIM o średnicy 30 cm, 3- funkcyjna rączka prysznicowa, bateria termostatyczna z przełącznikiem ceramicznym oraz blokadą gorącej wody są gwarancją niepowtarzalnej, pełnej relaksu kąpieli.

Ferro zestaw

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Łazienki urządzane w stylu ekologicznym, z użyciem naturalnych materiałów... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet