Targi Euroshop 2020

aktualizacja: 28-01-2020, 10:08 – artykuł promocyjny


CAREL, międzynarodowa firma specjalizująca się w rozwiązaniach sterowania dla sektorów klimatyzacji, chłodnictwa i nawilżania, podczas targów Euroshop 2020 zaprezentuje innowacyjne propozycje:

  • systemy zgodne z naturalnymi czynnikami chłodniczymi o niskim GWP
  • rozwiązania o wysokiej wydajności energetycznej
  • usługi cyfrowe do monitorowania systemu
  • rozwiązania kontrolne dla branży gastronomicznej.

Targi Euroshop 2020


Lepsza kontrola, lepsze środowisko


W nawiązaniu do poprzednich edycji Euroshop, CAREL po raz kolejny podkreśla swoją troskę o środowisko i nieustanne angażuje się w rozwój systemów sterowania jednostek chłodniczych.


„W rzeczywistości istnieje kilka środowisk, które CAREL zamierza ulepszyć”, skomentował Alessandro Greggio, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu grupy CAREL – Dział Chłodnictwa. „Co przychodzi mi na myśl, to środowisko, w którym żyjemy, które pomagamy chronić, oferując rozwiązania wykorzystujące naturalne czynniki chłodnicze, zapewniające duże oszczędności energii oraz poprzez nasze inwestycje w technologie takie jak sterowanie DC inverter. Rzeczywiście, nasze rozwiązania wspierają przemysł HVAC / R w ograniczaniu i zmniejszaniu śladu węglowego. Przestrzenie, w których pracujemy zarówno my, jak i nasi klienci, oraz sposób, w jaki prowadzimy naszą działalność, to także środowiska, które CAREL zamierza ulepszyć ”, dodał Greggio.


Carel dba o komfort otoczenia w pomieszczeniach, w których przebywamy oraz usprawnia łatwe użytkowanie i zarządzanie systemami. Nowe rozwiązania w tym zakresie firma zaprezentuje podczas Euroshop.


Innowacje w naszym DNA


Na stoisku Cerel zaprezentowane będą rozwiązania dla handlu detalicznego żywnością oraz dedykowane gastronomi. Wszystkie segmenty rynku mierzą się z takimi wyzwaniami jak dążenie do oszczędzania energii, oczekiwania dotyczące interakcji człowiek-maszyna, potrzeba zwiększenia użyteczności i łączności w chmurze.


„W CAREL staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie te wymagania, przedstawiając nową ofertę”, kontynuował Greggio. „Na przykład w Euroshop po raz pierwszy zaprezentujemy nowe propozycje usług gastronomicznych, będące wynikiem wielu lat badań i rozwoju. Wszystkie linie produktów detalicznych i usług gastronomicznych zostały zintegrowane pod względem zasięgu i modelu biznesowego,w odpowiedzi na potrzeby branży, która oczekuje rozwiązań obniżających koszty operacyjne, ale jednocześnie oferuje lepszą wydajność, prostotę i szybszy czas wejścia na rynek ”.


Usługi o wartości dodanej

Wkład inteligentnych systemów ma fundamentalne znaczenie: przetwarzanie danych zebranych z systemów pozwala natychmiast zidentyfikować najbardziej skuteczne działania usprawniające, aby zoptymalizować zarządzanie systemem. Na Euroshop firma zaprezentuje najnowsze zmiany swoich platform cyfrowych, wynikające z synergii między różnymi umiejętnościami technologicznymi i aplikacyjnymi CAREL.

 

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet