Zawory kątowe, specjalne zawory kątowe. Firmy SCHELL.


gorące tematy
tagi
znajdź fachowca

Włazy MAXI - NOWOŚĆ firmy KMB STEEL PRODUCT

aktualizacja: 28-01-2020, 10:09 – artykuł promocyjny


W odpowiedzi na prośby i zapytania klientów firma KMB STEEL PRODUCT® stworzyła nowy model włazów rewizyjnych. Już w 2019 roku stał się BESTSELLEREM sprzedażowym w rankingu topowych produktów nierdzewnych.

Właz MAXI


Zastosowanie włazów rewizyjnych typu MAXI zakłada maksymalne wykorzystanie produktu rewizyjnego do kontroli i sprawdzania wszelkich instalacji. Maksymalna kontrola i idealne dopasowanie do miejsca montażu sprawiły, że nowy produkt błyskawicznie okazał się bestsellerem sprzedażowym.


Rozmiary włazu MAXI są niemalże nieograniczone – aby spełnić potrzeby klienta, wymiary i zatwierdzenie projektu następują po indywidualnej konsultacji.

Właz Maxi


Zalety włazu MAXI


Właz MAXI posiada wzmocnioną konstrukcję nierdzewną i dwuskrzydłowe drzwi ze wspomaganiem otwierania specjalnymi siłownikami. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, skrzydła drzwi również zostały wzmocnione. Zastosowane w drzwiach siłowniki mają ułatwić otwieranie i zamykanie produktu, np. podczas kontroli instalacji, kiedy niezbędny jest maksymalny dostęp.

Właz Maxi- KMB Steel Product


Włazy MAXI są nazywane również czyszczakami MAXI i mogą być stosowane wszędzie, gdzie potrzebny jest dostęp do instalacji podposadzkowych (hale, restauracje, galerie), dlatego coraz częściej w projektach magazynów powstaje miejsce na zastosowanie tak dużego rozwiązania włazu. Włazy można wykończyć płytkami podłogowymi lub terakotą.

Właz Maxi


Wiele możliwości wykorzystania włazu MAXI


W dzisiejszych czasach produkty rewizyjne w budynkach przestały być ukrywane. Ich naga konstrukcja i estetyczne wykończenie mogą stanowić oryginalne, minimalistyczne zdobienie przestrzeni, o czym coraz częściej przekonują się architekci śledzący trendy budowlane. Co więcej, właz MAXI wzbudza zainteresowanie swoimi gabarytami i w zabudowie podwyższanej można traktować go jako specjalną platformę. Jest wiele możliwości wykorzystania włazu MAXI, zależnych od potrzeb i upodobań Klienta.

Właz Maxi- KMB Steel Product


Sposób spajania elementów włazu i potężna konstrukcja to w branży produktów rewizyjnych znak rozpoznawczy firmy KMB STEEL PRODUCT®. Na rynku pojawia się wiele podróbek produktu, jednak zachowanie najwyższej jakości przez firmę KMB STEEL PRODUCT® daje gwarancję, że różnica jest widoczna niemalże natychmiast. Dla pewności, że kupowany produkt jest oryginałem firmy KMB STEEL PRODUCT® i będą do niego dołączone niezbędne dokumenty (atesty, certyfikaty), należy przed złożeniem zamówienia zapytać o dokładną nazwę producenta z adresem firmy.
 

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Magazynowanie wody, paliw oraz innych chemikaliów i olejów - zbiorniki od Dehoust

Magazynowanie wody, paliw oraz innych chemikaliów i olejów - zbiorniki od Dehoust

Dehoust Polska oferuje wiele rozwiązań z zakresu magazynowania olejów opałowych... ¬ więcej...

 
Kotwy chemiczne i mechaniczne - jak dobrać kotwę?

Kotwy chemiczne i mechaniczne - jak dobrać kotwę?

Istnieją dwa typy kotew: kotwy chemiczne i mechaniczne. Kotwy chemiczne wykorzystują... ¬ więcej...

 
Podatek od deszczu - od kiedy, kto i ile zapłaci opłaty deszczowej

Podatek od deszczu - od kiedy, kto i ile zapłaci opłaty deszczowej

Na podstawie ustawy o Prawie wodnym w naszym kraju obowiązuje podatek od deszczu.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet