gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


3 TOPOWE rodzaje wpustów podłogowych - bestsellery 2019

aktualizacja: 08-01-2020, 09:31 – artykuł promocyjny


Firma KMB Steel Product® już od wielu lat oferuje szeroki asortyment produktów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, co więcej jako nieliczna w branży sanitarnej i nierdzewnej tak jasno określa atuty swoich standardowych produktów z oferty w 2019 roku. Dzięki prostemu określeniu cech, przedmiotów i zestawieniu całej funkcjonalności wpustów podłogowych, firma wyodrębnia 3 TOPOWE rodzaje, które stały się bestsellerami roku 2019.


Zaczynając od rozmiarowo najmniejszego rozwiązania - wpusty podłogowe MINI to odwodnienie ekonomiczne, co za tym idzie niezwykle opłacalne. Mały rozmiar wyrobu MINI sprawia, że cena produktu jest niska - mały rozmiar oznacza mniej zużytego materiału nierdzewnego przy produkcji, a przy małych zrzutach wody to niemal idealne rozwiązanie odwadniające.


Według losowo wybranych przez firmę Klientów - wpusty MINI to rozsądny wybór zwłaszcza z przeznaczeniem do montażu w obiektach o niewielkich odpadach ciekłych. Dlatego też kratki ściekowe z atutami MINI określa sę jako sprytne wpusty z przodującymi atrybutami lisa.

Topowe rodzaje wpustów podłogowych

Takie obrazowe zestawienie i porównanie produktów nierdzewnych do odpowiednich gatunków zwierząt daje Klientom lepszy ogląd na funkcjonalność produktów firmy KMB Steel Product i z pewnością pokazuje perspektywę firmy jako producenta, który ma ułatwić przypisanie produktu do konkretnej budowy.


Drugim topowym rodzajem wpustów podłogowych w rankingu 2019 są wpusty SEMI-PROF ecoSMART. Te produkty, zwane przez Klientów SMARTAMI, są hybrydowym połączeniem cech wpustów MINI i PRO, co oznacza, że łączą atuty dwóch pozostałych rozwiązań, aby inteligentnie zarządzać wodą - tj. odprowadzać ciekłe zrzuty w odpowiedniej jednostce czasu, pamiętając przy tym o ekonomicznym podejściu do systemu kanalizacji. Z tego względu, wpustom SEMI-PROF ecoSMART przypisany jest symbol sowy jako uosobienie najważniejszego atutu wpustów inteligentnych.

Topowe rodzaje wpustów podłogowych

Trzecim rodzajem wpustów podłogowych są wreszcie wpusty PRO, czyli profesjonalne rozwiązanie wśród odwodnień punktowych, przez Klientów nazywane LIDEREM, a nawet KRÓLEM wpustów. PRODUKT PRO jest stosowany przy bardzo dużych zrzutach wody w jednostce czasu, zapewniając doskonały, profesjonalny drenaż całej inwestycji. Wpust PRO ma duży syfon oraz kosz osadczy i dzięki temu mniej zanieczyszczeń przedostaje się do głębin kanalizacyjnych, zapobiegając groźnym awariom całego systemu sanitarnego. Wpust podłogowy PRO analogicznie jak poprzedzające go dwa topowe wpusty, przypisany jest do odpowiadającego mu zwierzęcia - w tym przypadku do lwa.

Topowe rodzaje wpustów podłogowych

Topowe, najwyższej klasy wpusty całego systemu odwodnień dzięki Klientom firmy KMB Steel Product uplasowały się także w klasyfikacji świata zwierząt obdarzonych przez Matkę Naturę doskonałymi cechami dla swojego środowiska i  miejsca bytowania. Zestawienie systemu odwodnień z fauną pozwoliło podkreślić, że dobór odpowiedniego produktu do danego obiektu jest tak ważny, jak dla Natury przydzielenie konkretnego gatunku do danej ekosfery.


W roku 2019, kiedy firma KMB Steel Product świętuje 10-lecie swojego powstania, pragnie jeszcze bardziej zwrócić uwagę na środowisko, zmieniający się klimat, na naszą planetę i na powszechne gatunki zwierząt, które przez zaniedbywanie ekosystemu mogą kiedyś stać się nawet zagrożone wyginięciem.


Firma produkcyjno-handlowa KMB Steel Product uważa, że ma obowiązek podnosić temat ekologii i starać się wspierać naturalne środowisko, dlatego animizacja jest tak ważna, a topowe produkty firmy zyskują prawdziwe wewnętrzne życie. Poza wpustami podłogowymi także inne wyroby nierdzewne ze standardowej oferty tej firmy są przypisane atrybutom zwierzęcym - kanał rynkowy do rekina Selachimorpha, kanał szczelinowy do płaszczki Batoidea, kanał łazienkowy do Amfipriona plamistego - błazenka lub zwanego kreskówkową "rybką NEMO". Im większe zrzuty wody w systemach odwodnień liniowych, tym zwierzęta pochodzą głównie ze środowiska wodnego. Wyjątkiem są m.in. umywalki nierdzewne przypisane do Łabędzia Cygnus cygnus ze względu na samotworzenie środowiska wodnego - uruchamianie baterii w myjniach nierdzewnych.

Topowe rodzaje wpustów podłogowych

Zapraszamy do poznania wszytkich produktów nierdzewnych, czyli swoistego świata zwierząt na stronie firmy https://kmb-steelproduct.eu/.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

DAB stara się jak najlepiej wykorzystać rozwój nowych technologii, by znaleźć... ¬ więcej...

 
Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Wilo-Isar BOOST5 to nowość na rynku hydroforów. Ma uniwersalne zastosowanie... ¬ więcej...

 
Odwodnienia przemysłowe PZV marki LAF

Odwodnienia przemysłowe PZV marki LAF

LAF Polska specjalizuje się w systemach odwodnień do zastosowań specjalistycznych... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet