Ekologiczne rozwiązania Carel z prestiżową nagrodą

aktualizacja: 06-11-2019, 07:30 – artykuł promocyjny


Podczas ATMOsphere Europe 2019, które odbyło się w październiku w Warszawie, Biedronka i część grupy Jeronimo Martins, zdobyła nagrodę Accelerate Europe Award za „Best in Sector/Food Retail”. Biedronka zdobyła nagrodę za wybór i zainwestowanie w naturalne czynniki chłodnicze dzięki ambitnemu i wizjonerskiemu planowi, który rozpoczął się w 2017 roku. W projekcie Biedronka przeprowadzono już konwersję 600 istniejących sklepów i 350 nowo otwartych z transkrytycznym systemem CO2. W przyszłym roku zostanie zmodernizowanych kolejne 300 sklepów, a 150 nowych obiektów jest w planach.


Nagroda dla Carel


„Bardzo się cieszę, że Nagroda Accelerate Europe trafiła do Biedronki za pionierską wizję wyboru naturalnych czynników chłodniczych” - skomentował Matteo Dal Corso, CAREL Application Manager - Food Retail. „Bardzo cieszy fakt, że dzięki technologii sterowania CAREL zainstalowane rozwiązania są bardzo wydajne i przyjazne dla naszej planety. Ponadto dzięki technologii inwerterowej DC i zastosowanym systemom monitorowania możemy zmniejszyć zużycie energii nawet o 15% i zoptymalizować konserwację systemów ”.


Dodatkową satysfakcją dla CAREL była nagroda Best in Sector/Industrial przyznana Bofrostowi za zainstalowanie transkrytycznego systemu CO2 dostarczanego przez Crea przy użyciu technologii CAREL. „Obie nagrody potwierdzają, że zainwestowanie od jakiegoś czasu w inteligentne wykorzystanie naturalnych czynników chłodniczych przynosi oczekiwane przez nas wyniki w zakresie penetracji rynku i zmniejszenia zużycia energii”, podsumował Diego Malimpensa, Group Head of Sales - OEMs Food Retail.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet