Werit


Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

aktualizacja: 12-10-2021, 10:23 – artykuł promocyjny


Wielofunkcyjne deski bidetowe nazywane są inteligentnymi toaletami lub toaletami myjącymi. Ich technologia zapewnia nowy wymiar świeżości po skorzystaniu z toalety, dlatego to rozwiązanie jest cenione w wielu krajach. Zachowanie perfekcyjnej higieny osobistej to domena rozwiniętego społeczeństwa. Dotyczy to zarówno ludzi młodych i aktywnych, jak i też osób w podeszłym wieku lub z ograniczoną sprawnością.

Inteligentne urządzenia higieniczne - nowoczesność, która pomaga

Deski sedesowe z funkcją bidetu cieszą się dużym uznaniem wśród kobiet, które do higieny okolic intymnych muszą podchodzić ze szczególną troską. Toalety myjące z pewnością należy uznać za rozwiązanie godne uwagi, które będzie zdobywać coraz większą rzeszę zwolenników. Już dziś warto poznać dostępne na rynku rozwiązania i rozważyć możliwość rozbudowania swojej dotychczasowej toalety o nowe funkcje.

 

Inteligentne urządzenia higieniczne - nowoczesność, która pomaga

 

Inteligentne urządzenia to znak XXI wieku. Ich domeną jest możliwość dopasowania się do naszych indywidualnych potrzeb oraz pełnienie więcej niż jednej funkcji. Każdy miłośnik gadżetów doskonale rozumie potrzebę posiadania takich rozwiązań w swoim otoczeniu. Jednka, jeśli chodzi o sprawy komfortu, jesteśmy skłonni zainwestować nieco więcej, by mieć pewność, że wybrane przez nas rozwiązanie będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania.

Inteligentne urządzenia higieniczne - nowoczesność, która pomaga

Doskonałym przykładem jest deska bidetowa, która stanowi niejako nakładkę na sedes — zastępuje zwykłą deskę sedesową — dzięki czemu z tradycyjnej toalety powstaje wielozadaniowe centrum higieny osobistej z możliwością mycia, suszenia miejsc intymnych. Do tego urządzenie samo zadba o czystość po skorzystaniu z niego, może zagwarantować nam komfort podgrzewanej deski oraz dostosowanie temperatury wody i nadmuchu do naszych indywidualnych preferencji.

Mycie jest bardziej higieniczne niż wycieranie

 

  • Specyfikacja desek bidetowych XARAM Energy - dostępne funkcje

 

  • Mycie jest bardziej higieniczne niż wycieranie

Elektroniczne deski z funkcją bidetu posiadają wszystkie podstawowe funkcje pozwalające zachować higienę osobistą na najwyższym poziomie. Dbają również o higienę osób starszych wymagających opieki. Elektroniczny bidet jest doskonałym udogodnieniem dla gabinetów lekarskich (w szczególności ginekologicznych), domów opieki, szpitali oraz we wszystkich placówek gdzie szczególny nacisk jest kładziony na higienę, komfort i poziom życia.

Mycie jest bardziej higieniczne niż wycieranie

 

Wszechstronność, niezawodność, najwyższa jakość

 

Elektroniczne deski sedesowe XARAM Energy zostały wykonane z najlepszej jakości antybakteryjnego tworzywa. Nierdzewne lance gwarantują bardzo długą żywotność oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. Urządzenia posiadają 5-letnią gwarancję, co świadczy o ich doskonałej jakości. Wszystkie modele zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły. Producent zadbał o intuicyjną obsługę, polskie menu, wygodne sterowanie oraz dostępność również dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

 

Możliwość dopasowania do każdej toalety

 

Deski XARAM Energy można zamontować do prawie wszystkich mis dostępnych na polskim rynku (posiadają regulowany panel montażowy), ale nie wszystkie idealnie pasują. Niektóre odstają z przodu lub po bokach. Jeśli zależy nam na doskonałym spasowaniu, powinniśmy wybrać misy Milan i Brague z oferty tego samego producenta.

Elektroniczne deski sedesowe XARAM Energy występują w dwóch wersjach: krótkiej i długiej.

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
tel. +48.533 336 136, +48. 609 564 760
www: www.marax.pl
www.elektroniczne-bidety.pl
www.xaram.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Toalety publiczne charakteryzują się dużym natężeniem ruchu i wymagają specjalnego... ¬ więcej...

 
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet