gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


Nowe przyciski uruchamiające Visign

aktualizacja: 01-10-2019, 05:23 – artykuł promocyjny


Trendy w zakresie designu mają różne podłoże. Za najważniejsze osiągnięcie można uznać funkcjonalne połączenie sztuki z nowoczesną technologią, bez straty dla obu cech. W nowoczesnym wzornictwie przejawia się również dążenie projektantów do zaspokojenia indywidualnych potrzeb klientów. Łazienka postrzegana jako miejsce relaksu musi spełniać coraz wyższe oczekiwania pod kątem estetycznego wykończenia wszystkich elementów jej wyposażenia. Stąd tak szeroka oferta przycisków uruchamiających do WC, które odpowiadają najwyższym normom designu i często stanowią ważną część koncepcji aranżacyjnej wnętrza. Na te oczekiwania odpowiada najnowsza kolekcja przycisków Visign od marki Viega.

Nowe przyciski uruchamiające Visign

 

Indywidualne wzory do każdej łazienki

 

Nowa, szeroka oferta przycisków uruchamiających Visign cechuje się różnorodnym designem, dzięki czemu produkty te harmonijnie wkomponują się w każdą aranżację wnętrza. Zostały one podzielone na serie Visign for More i Visign for Style. Cały program został jednak zaprojektowany w taki sposób, że wybór odpowiedniego przycisku uruchamiającego jest wyłącznie kwestią gustu, ponieważ rozwiązanie techniczne jest zawsze takie samo. Za ścianą w każdym przypadku kryje się system zabudowy podtynkowej Prevista, co oznacza, że wszystkie przyciski uruchamiające Viega Visign można łączyć z zamontowaną w nim spłuczką.

Nowe przyciski uruchamiające VisignNowe przyciski uruchamiające Visign

Oferta przycisków uruchamiających Visign obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów w różnorodnych kompozycjach materiałowych oraz dodatkowe kolory specjalne. Tak szeroka gama umożliwia bardzo indywidualne projekty łazienek. Wybierając optymalny dla naszych potrzeb model, zrealizujemy zarówno subtelne koncepcje „ton w ton”, jak i naturalne aranżacje z ciepłymi kolorami i „miękkimi” materiałami, czy też efektowne wnętrza w stylu glamour oparte na kontrastach.

Nowe przyciski uruchamiające VisignNowe przyciski uruchamiające Visign

 

Oświetlenie LED i montaż na równi z glazurą

 

Design to nie tylko kształty i materiały, ale również światło. Przyciski uruchamiające Visign for More 202 i Visign for More 205 sensitive posiadają w standardzie wbudowane energooszczędne diody LED. Pełnią one zarówno funkcję praktyczną, ułatwiając orientację w ciemności, jak i estetyczną – tworząc nastrojowe oświetlenie wnętrza. Do modeli Visign for More 201 i Visign for More 204 jest natomiast dostępna opcjonalna podświetlana ramka montażowa. Podkreśla ona wyrafinowany design, stanowiąc subtelną ozdobę łazienki.

Klienci, którzy lubią szczególnie jednolite aranżacje, mogą zdecydować się na montaż przycisku na równi z powierzchnią glazury. Przy takim rozwiązaniu, wtapia się on harmonijnie w ścianę, tworząc idealnie płaską powierzchnię.

Nowe przyciski uruchamiające VisignNowe przyciski uruchamiające VisignNowe przyciski uruchamiające Visign

 

Czysta sprawa

 

Przy projektowaniu swoich produktów łazienkowych firma Viega przywiązuje dużą wagę do stosowania materiałów łatwych do utrzymania w czystości, takich jak szkło lub stal nierdzewna. Najwyższy poziom higieny zapewniają bezdotykowe przyciski Visign for More 205 sensitive oraz Visign for Style 25 sensitive. Spłukiwanie uruchamiane jest tutaj po zbliżeniu dłoni do odpowiednio oznaczonego pola, co ogranicza kontakt z ewentualnymi bakteriami i zarazkami.

Nowe przyciski uruchamiające VisignNowe przyciski uruchamiające Visign

W zachowaniu codziennej higieny w łazience pomaga również specjalny zasobnik na tabletki. Rozwiązanie to pozwala zrezygnować z niezbyt estetycznych zawieszek umieszczanych w misce ustępowej i zapewnia czystość oraz świeżość przy każdym spłukiwaniu.

Przyciski uruchamiające Viega do WC i pisuarów zostały zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Seria Visign inspirowana jest najważniejszymi światowymi trendami wzorniczymi i oferuje atrakcyjne rozwiązania do spójnych aranżacji łazienkowych.

Kontakt w sprawie produktów:

Viega Sp. z o.o.
tel. +48 58 66 24 999
www: www.viega.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki... ¬ więcej...

 
Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestawy podtynkowe umożliwiają schować nieestetyczną instalację sanitarną i nadać... ¬ więcej...

 
Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Bezdotykowe baterie już na dobre zagościły w nowoczesnych przestrzeniach sanitarnych,... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet