Rozbudowa nowej fabryki CAREL w Stanach Zjednoczonych - inauguracja

artykuł promocyjny


Fabryka została założona w Manheim w 2001 roku i dołącza do biura Mexico City i pięciu biur sprzedaży w obu Amerykach: Atlanta, Lancaster, Milwaukee, Los Angeles i Monterrey, które zatrudniają łącznie około 55 osób.


Powiększenie powierzchni o 40 000 stóp kwadratowych głównej siedziby Grupy w Ameryce Północnej w Manheim w Pensylwanii, pomoże zwiększyć obecność Carela na rynkach USA, Kanady i Meksyku oraz wesprze przyszły rozwój Grupy.


Instalacja Co2


Podwojenie zakładu produkcyjnego i centrali Grupy w Ameryce Północnej przyniesie znaczną poprawę poziomu usług świadczonych na rynku oraz czasu realizacji zamówień, zwiększając liczbę pracowników w Manheim do około 70, z których większość jest zaangażowana w działalność operacyjną, logistyka, HR, finanse, jakość, badania i rozwój oraz marketing, łańcuch dostaw i obsługa klienta.


Oddział nadal będzie również mocno angażować się w szkolenia: oprócz oferowania usług zdalnej instalacji i monitorowania, Carel USA organizuje szkolenia z zakresu rozwoju aplikacji SW i SW na rynku klimatyzacji i chłodnictwa.


„Dzięki dodatkowej przestrzeni dostępnej w nowym zakładzie będziemy mogli rozszerzyć asortyment produktów „Made in USA”; na przykład cała gama programowalnych sterowników, jeden z flagowych produktów naszej oferty, będzie również w pełni produkowana w Stanach Zjednoczonych. Rozbudowa witryny w Manheim stanowi ważny krok w naszych międzynarodowych planach rozwoju, ogłoszonych w zeszłym roku na giełdzie papierów wartościowych, wspierając rozwój naszej działalności w Ameryce Północnej ” - komentuje Pietro Rossato, dyrektor operacyjny Carel Group i regionalny dyrektor generalny Martino Manfrin, Carel North America.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook