gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel

NoarkGDE

logo hsk

 nVent Werit
 

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Seria podtynkowa MINI polskiego producenta - KARLIK ELEKTROTECHNIK SP. Z O.O.

artykuł promocyjny


Produkty serii MINI łączą najważniejsze zalety współczesnego wzornictwa. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza. Jest to najnowsza propozycja kolekcji gniazd i łączników polskiego producenta osprzętu elektroinstalacyjnego z siedzibą w Nekli k. Poznania.

Gniazdko elektryczne, włącznik, wyłącznik - osprzęt Karlik Mini

Mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem 2P+Z (przesłony torów prądowych) czarny mat (12MGP-1zp) + ramka pośrednia złota (29MRP-1) + ramka uniwersalna z tworzywa potrójna czarny mat (12MR-3).


Seria podtynkowa MINI powstała z miłości do minimalizmu. Oszczędna forma podporządkowana funkcji, jaką spełnia łącznik i gniazdo w pomieszczeniu w połączeniu z estetyką wykończenia,  nowoczesną kolorystyką, spójną z aktualnymi trendami kolorystycznymi w wyposażeniu wnętrz oraz niewielkie rozmiary ramek sprawiają, że kompletny produkt montowany w ścianie jest dyskretny - uzupełnia koncepcję projektanta, nie wprowadzając rewolucyjnej zmiany do stylistyki wnętrza.

 

MINI - istotny detal

 

Ramki serii MINI to najmniejsze, dostępne na rynku polskim produkty tego typu. Występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej i umożliwiają montaż mechanizmów w poziomie lub w pionie. Zarówno ramki jak i mechanizmy MINI są dostępne w następujących kolorach: biały, srebrny metalik, grafitowy, szary mat, grafitowy mat, czarny mat i złoty.

Gniazdko elektryczne, włącznik, wyłącznik - osprzęt Karlik Mini

Mechanizm łącznika jednobiegunowego czarny mat (12MWP-1) + mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem 2P+Z (przesłony torów prądowych) czarny mat (12MGP-1zp) + ramka uniwersalna z tworzywa podwójna szary mat (27MR-2).

Seria MINI zapewnia wiele możliwości doboru kolorystyki osprzętu spójnie z założeniami architektonicznymi i estetyką wnętrza. Kolorystyka serii daje możliwość tworzenia różnych kombinacji kolorystycznych w zakresie mechanizmów i ramek uniwersalnych. Dodatkowym elementem, który można zmieniać są ramki pośrednie - delikatne akcenty kolorystyczne, nadające osprzętowi oryginalności. Do ramek uniwersalnych oraz mechanizmów w tym samym kolorze można dobrać inny kolor ramek pośrednich, które oprócz podstawowej palety 7 kolorów osprzętu MINI są dostępne dodatkowo w 12 kolorach pastelowych: pudrowy róż, liliowy, lawendowy, kanarkowy, orzech ziemny, brzoskwiniowy, miętowy, lodowy błękit, lazurowy, czekoladowy, wrzosowy i szmaragdowy.


Przykładowe kombinacje kolorystyczne produktów serii MINI:

Gniazdko elektryczne, włącznik, wyłącznik - osprzęt Karlik Mini

Seria MINI zawiera szeroką gamę różnych typów łączników i gniazd, zróżnicowanych pod względem funkcji i zastosowania. Oprócz łączników klawiszowych seria obejmuje wyjątkowe, nietypowe łączniki z mechanizmem dźwigniowym. Poza standardowymi pojedynczymi i podwójnymi gniazdami elektrycznymi do serii MINI należą również wszelkiego rodzaju gniazda abonenckie RTV i RTV-SAT, antenowe TV i SAT, telefoniczne i komputerowe, multimedialne jak i osprzęt elektroniczny: elektroniczne regulatory oświetlenia czy temperatury, elektroniczne sterowniki roletowe oraz czujnik ruchu. Uzupełnieniem serii są puszki natynkowe, które umożliwiają montaż osprzętu wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości prowadzenia instalacji elektrycznej podtynkowej. Poszczególne elementy puszki natynkowej pojedynczej i modułu rozszerzającego łączy się ze sobą bez użycia narzędzi, tworząc puszki o dowolnej wielokrotności.

Gniazdko elektryczne, włącznik, wyłącznik - osprzęt Karlik Mini

Mechanizm łącznika jednobiegunowego w stylu amerykańskim biały (MWPUS-1) + mechanizm ładowarki USB pojedynczej biały (MCUSB-3) + ramka pośrednia szmaragdowa (51MRP-1) + ramka uniwersalna z tworzywa podwójna biała (MR-2).

Ramki uniwersalne oraz mechanizmy gniazd i łączników serii MINI są sprzedawane osobno. Mechanizmy gniazd i łączników MINI są sprzedawane z ramką pośrednią w tym samym kolorze. Ramki pośrednie w innym kolorze niż kolor mechanizmu można kupić osobno.

Gniazdko elektryczne, włącznik, wyłącznik - osprzęt Karlik Mini

Ramki uniwersalne oraz mechanizmy gniazd i łączników są sprzedawane osobno. Mechanizmy gniazd i łączników są sprzedawane z ramką pośrednią w tym samym kolorze. Ramki pośrednie w innym kolorze niż kolor mechanizmu można kupić osobno.

Produkty z serii MINI to połączenie nowoczesnego wzornictwa i wyjątkowych proporcji. Mimo niewielkich rozmiarów nadają przestrzeni charakter i są inspiracją do tworzenia wyjątkowego otoczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.karlik.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat serii oraz pełnej oferty firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie produktów:

Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.
tel. +48 61 437 34 00
www: www.karlik.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Trendy w osprzęcie elektroinstalacyjnym: czarna elegancja i inteligentne domy z marką Legrand

Trendy w osprzęcie elektroinstalacyjnym: czarna elegancja i inteligentne domy z marką Legrand

Kolor czarny to obecnie niekwestionowany król współczesnych trendów... ¬ więcej...
 
Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia to ważny parametr elektryczny, który odgrywa kluczową... ¬ więcej...
 
Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Dziś coraz większą uwagę przykładamy do niebanalnych designerskich wnętrz oraz funkcjonalności... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook