gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


JOMO - progres marki na rynku sanitarnym

aktualizacja: 01-08-2019, 10:55 – artykuł promocyjny


Rozwój marki JOMO i JOMOTech na europejskich rynkach handlowych stanowi ważny aspekt polityki firmy. Artur Reyer, Dyrektor Generalny firmy WERiT Polska Sp. z o.o. ukazuje niezwykłą dynamikę rozwoju i progresu sprzedaży.

Warto zauważyć, iż produkty marki JOMOTech rozwijają się z niesamowitą prędkością i powodzeniem. Dostępnych jest coraz więcej nowości w atrakcyjnych cenach. Ogromny przekrój bogatej oferty płyt przyciskowych oraz stelaży podtynkowych, pełna gama rozwiązań systemów odpływów liniowych, oraz ściennych, jak również manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących, JOMOTech Hygenic w nowych odsłonach.

 

Manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących

 

Technologia ta zapewnia możliwość użytkowania w każdym momencie. Nie wymaga wykonania podłączeń elektrycznych. Sterowanie funkcją Hygienic (bidetką) odbywa się za pomocą armatury podtynkowej zintegrowanej z systemem spłukiwania obok miski toaletowej. 

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

 

Unikatowy styl łazienkowy

 

Niepowtarzalne przyciski spłukujące designu marki JOMO w zróżnicowanej kolorystyce – od soczystej zieleni po intensywną czerwień. Wiele nowości, tj.: płyty przyciskowe czarne matowe oraz płyty przyciskowe z designerskiej skóry naturalnej - w bezapelacyjnie najmodniejszych wariantach kolorystycznych. Ciekawe rozwiązanie dla nowoczesnej toalety, a także dla oazy SPA. Sprawdza się zarówno w łazienkach hotelowych, jak i w przestrzeniach urządzonych w charakterze salonu kąpielowego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Łazienka jest to miejsce, które współcześnie nabiera w naszych domach awangardowego znaczenia. Dodając do niej słowo innowacyjność odkrywamy świat designu i nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz miejsce, które stanowi atrybut naszego domu.- zauważył Artur Reyer, Dyrektor Generalny WERiT Polska.

 


Ciekawostką, która zaskakuje, są nie tylko nowe unikatowe płyty przyciskowe, lecz także jeszcze niższe odpływy ścienne o większym przepływie wody, jak i nowoczesnym systemom suchego osyfonowania. Rzadko spotyka się tak designerskie i funkcjonalne rozwiązania. Ważne jest  pewne i higieniczne utrzymanie porządku w naszych łazienkach, co zapewnia system oczyszczania, który jest bezproblemowo montowany i dostępny w korpusie odpływu ściennego jak i liniowego. Zadaniem systemu jest zatrzymanie wszelkich cząstek stałych i ewentualnych zanieczyszczeń, a jego oczyszczenie jest łatwe i szybkie do wykonania przez użytkownika indywidualnego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Efekty ciężkiej pracy jak i prezentacji produktowych naszego segmentu programowego sprawiły, że WERiT jest coraz silniejszy również na innych rynkach handlowych nie tylko Europy, czy Europy Wschodniej. Wszelkie podjęte działania jak i oczywiście dzięki działaniom oddziału polskiego i protekcji zagranicznej fabryki w Niemczechprzekazuje Dyrektor Generalny Artur Reyer.

 

Oświetlenie w strefie prysznica

 

Oferta odpływów ściennych Magic Light posiada możliwość podświetlenia LED, które spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Zmienny kolor podświetlenia, które użytkownik może dowolnie dobierać i regulować według własnych wymagań, różnorodne wzory dostępnych maskownic, w tym modnej stali szczotkowanej czy miedzi bądź też wersji ażurowej wpisuje nasz odpływ w dowolną aranżację.

Oświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LEDOświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LED

 

- Istotny jest dla nas rozwój i umocnienie marki JOMO i JOMOTech na rynku. Rozwijająca się produkcja, dobrze prosperujący system pracy. Wszystko wskazuje na to, że firma będzie potęgować swoje siły. podsumowywał Artur Reyer Dyrektor Generalny WERiT Polska Sp. z o.o, oraz WERiT CZ & SK.Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestawy podtynkowe umożliwiają schować nieestetyczną instalację sanitarną i nadać... ¬ więcej...

 
Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Bezdotykowe baterie już na dobre zagościły w nowoczesnych przestrzeniach sanitarnych,... ¬ więcej...

 
Wyposażenie specjalistyczne w toaletach publicznych

Wyposażenie specjalistyczne w toaletach publicznych

Historia toalet publicznych sięga ponad 4500 lat, to właśnie wtedy powstały pierwsze... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet