intersoft

Nowa odsłona strony internetowej REHAU Polska

aktualizacja: 28-10-2019, 11:05 – artykuł promocyjny


Rok 2019 to ważny czas dla całej firmy REHAU, która na rynku polskim jest od 25 lat. Wspólnie ze swoimi partnerami i pracownikami marka buduje silną pozycję na rynku.

 

W tym roku Rehau wdraża rebranding całej marki – zdecydowane barwy, proste i czytelne formy to elementy naszej identyfikacji wizualnej. Claim Engineering progress – Enhancing lives w jasny sposób tłumaczy, że wiedza i doświadczenia zdobywane na przestrzeni lat pozwalają tworzyć rozwiązania, które czynią nasze życie lepszym i wygodniejszym. Usprawniamy życie setek tysięcy ludzi każdego dnia.

 

 

W toku zmian powstała nowa odsłona strony internetowej www.rehau.pl. Wydawcy zależało by maksymalnie usprawnić poruszanie się na stronie oraz zapewnić szybki dostęp do wyszukiwanych informacji. Główna strona to prosta i skuteczna nawigacja, podział na grupy odbiorców oraz dostosowane do nich treści. Nowoczesny wygląd to nie tylko efekt rebrandingu, ale i sesji fotograficznych, które razem tworzą spójny przekaz.

 

Budujesz dom? Odwiedź stronę REHAU

 

Nowoczesne, energooszczędne i ciche okna? A może zastanawiasz się nad zastosowaniem ogrzewania podłogowego? Te i wiele innych rozwiązań z zakresu budownictwa jednorodzinnego znajdziesz na naszej stronie www.rehau.pl

Kontakt w sprawie produktów:

REHAU Sp. z o.o.
tel. 61 849 84 00
www: www.rehau.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet