Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

aktualizacja: 28-10-2019, 11:14 – artykuł promocyjny


Innowacyjny, skuteczny i dokładny — taki właśnie jest filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT wykorzystujący elektro-jonizacację. Opatentowana technologia Stopfield® pozwala wyeliminować jedną z największych bolączek dużych miast – zanieczyszczone powietrze. Urządzenie umożliwia odfiltrowanie z napływającego do wnętrza domu powietrza cząstek stałych nawet o średnicy 1 μm. Redukcja pyłów zawieszonych na poziomie aż 99,98% wywiera dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie, gwarantując świeże i czyste powietrze zarówno we wnętrzach domowych, jak i publicznych.

CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

Jeśli porównamy łyk powietrza wdychanego na skraju lasu do tego zaczerpniętego w dużym mieście, to nie ma wątpliwości, że jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego, czym oddychamy. Innowacyjna technologia, opatentowana przez firmę PRO-VENT, pozwoliła na poprawę wielkomiejskiej rzeczywistości. Stworzenie bariery, która w 99,98% oczyszcza napływające do domu powietrze, ukierunkowane jest na wyłapywanie i neutralizowanie związków chemicznych, pyłów, bakterii, wirusów i alergenów. Filtr CLEAN-R nie tylko chroni organizm przed zanieczyszczeniami, ale i zamienia nasycone toksynami powietrze w rześką, czystą i pozbawioną pyłów bryzę, którą cieszyć możemy się już nie tylko na łonie natury, ale i w zaciszu własnego domu.

 

WAŻNE! Antysmogowy filtr CLEAN R może zostać zamontowany tam, gdzie funkcjonuje wentylacja mechaniczna dowolnego typu: nawiewna, nawiewno-wywiewna lub rekuperacja.

CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

Filtr antysmogowy CLEAN-R firmy PRO-VENT wykorzystuje opatentowaną technologię Stopfield®, odpowiadającą za generowanie pola siłowego. Jego istotą jest oddzielenie unoszących się w powietrzu cząstek, które następnie poddawane są neutralizacji. Dodatkowym urządzenie zapewnia prozdrowotną jonizację ujemną powietrza nawiewanego do wnętrz. Dzięki niej wzmaga się wrażenie rześkości i świeżości. Następnie oczyszczone i nasycone ujemnymi jonami powietrze jest rozprowadzane za pomocą sieci kanałów wentylacyjnych do wszystkich pomieszczeń domu.

 

CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

CLEAN-R jest urządzeniem, które mimo wysoce zaawansowanej technologii jest praktycznie bezobsługowe. Wygodę użytkowania zapewnia, poza wbudowanym klawiaturowym panelem, system sterowania poprzez autonomiczny manipulator, przystosowany do zintegrowania z dowolnym rekuperatorem. Możliwe jest także swobodne ustawienie poziomu filtracji oraz wybór jednego z 4 trybów jonizacji powietrza. Co więcej, jakość powietrza poddawana jest stałemu monitoringowi, a zawartość cząstek PM1, PM2.5 oraz PM10 widoczna jest na wyświetlaczu.

Kontakt w sprawie produktów:

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
tel. (77) 44 044 98; kom. 666 610 405
www: www.pro-vent.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Styczniowa PREMIERA Lindab

Styczniowa PREMIERA Lindab

Firma Lindab, w ramach cyklicznego projektu o nazwie „Premiery Lindab 2021”,... ¬ więcej...

 
Rekuperacja - konieczna zmiana w Twoim domu

Rekuperacja - konieczna zmiana w Twoim domu

Od stycznia 2021 r. budynki mieszkalne i zamieszkania zbiorowego czeka kolejna zmiana... ¬ więcej...

 
Nowoczesna technologia wentylacji - więcej niż tylko wymiana powietrza

Nowoczesna technologia wentylacji - więcej niż tylko wymiana powietrza

Wzrost szczelności budynków był działaniem zamierzonym i służył poprawie... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Free Polska Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet