gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

nVentHewalex 

 

PawbolFENIX

znajdź fachowca

nVent - ogrzewanie przeciwobloedzeniowe


RAYCHEM XL-TRACE - nowość w ofercie nVent

aktualizacja: 22-01-2019, 09:47 – artykuł promocyjny


RAYCHEM XL-TRACE to jedna z nowości, która pojawiła się w ofercie firmy nVent. Te niskodymne, bezhalogenowe samoregulujące systemy przeznaczone są do ochrony przed zamarzaniem rur z wodą, instalacji przeciwpożarowych i tryskaczy oraz utrzymania drożności rur kanalizacyjnych. Dzięki użytym materiałom zgodnym z najnowszymi normami zredukowano emisję dymu o 90%, dodatkowo przewody posiadają właściwości samogasnące. Jest to obecnie najbezpieczniejsze rozwiązanie dostępne na rynku stosowane w budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej.

nVent RAYCHEM XL-TRACE - niskodymne, bezhalogenowe samoregulujące systemy przeznaczone są do ochrony przed zamarzaniem rur z wodą, instalacji przeciwpożarowych i tryskaczy oraz utrzymania drożności rur kanalizacyjnych


Drugą nowością w ofercie nVent jest sterownik RAYCHEM HWAT-ECO v5 do zarządzania systemem utrzymania temperatury ciepłej wody użytkowej RAYCHEM HWAT. Prosty w instalacji i obsłudze, inteligentny termostat pozwala na dokładniejszą kontrolę temperatury wody w kotle oraz rurociągu zapewniając optymalne zużycie energii. RAYCHEM HWAT-ECO v5 jest wyposażony w wysokiej jakości ekran dotykowy oraz łatwy w obsłudze, inteligentny system operacyjny.

sterownik nVent RAYCHEM HWAT-ECO v5

Tradycyjny system dostarczający ciepłą wodę do punktów czerpalnych oparty na recyrkulacji zużywa nadmierne ilości wody i energii, żeby zapewnić niezbędną kompensację strat ciepła w instalacji wodociągowej. Elektryczny system utrzymania temperatury c.w.u. oparty na samoregulujących przewodach grzejnych HWAT to efektywne i oszczędne rozwiązanie grzewcze zaprojektowane z myślą o budownictwie pasywnym.

Przyjazny dla użytkownika sterownik RAYCHEM HWAT-ECO v5 wprowadza nas na wyższy poziom ekonomicznego zarządzania temperaturą. Pozwala użytkownikowi na intuicyjne zarządzanie i analizę cykli dobowych zużycia ciepłej wody w instalacji wodociągowej, a uproszczony montaż urządzenia zapewnia znaczną oszczędność czasu i wydatków.
 

Kontakt w sprawie produktów:

nVent Thermal Polska
tel. 22 33 12 950
www: www.nVent.com/RAYCHEM
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowa era w sterowaniu systemami ochrony przed śniegiem i lodem

Nowa era w sterowaniu systemami ochrony przed śniegiem i lodem

Już 1 czerwca na rynek trafi najnowszej generacji regulator ELEKTRA ControlTec Smart... ¬ więcej...

 
Dobrze przygotowani na zimę

Dobrze przygotowani na zimę

Zima ma dwa oblicza - dla jednych to czas wypoczynku na świeżym powietrzu i sezon... ¬ więcej...

 
Automatyczne przewody grzejne z termostatem PFP

Automatyczne przewody grzejne z termostatem PFP

W ofercie firmy Fenix Polska pojawiło się nowe rozwiązanie do ochrony rur wodnych... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet