Werit


Elektroniczne armatury Multiplex Trio E

aktualizacja: 06-11-2018, 07:00 – artykuł promocyjny


Armatura z serii Multiplex Trio E pozwala zrealizować futurystyczną koncepcję, w której wanna sama napełnia się wodą o precyzyjnie ustawionej temperaturze i to w dodatku do pożądanego przez nas poziomu. To tylko jedna z wielu możliwości, jakie oferuje ten produkt, zapewniając nam najwyższy komfort korzystania z wanny. Dzięki niemu możemy zrezygnować z tradycyjnych baterii, przechodząc na nowy poziom funkcjonalności. Elegancki, minimalistyczny designem to kolejny atut elektronicznych armatur Multiplex Trio E. Został on wyróżnionym wieloma prestiżowymi nagrodami.

 

Armatury z serii Multiplex Trio E przenoszą komfort korzystania z wanny na zupełnie inny poziom

fot.: Armatury z serii Multiplex Trio E przenoszą komfort korzystania z wanny na zupełnie inny poziom

 

 

Wygodna, intuicyjna obsługa

 

Obsługa armatur z serii Multiplex Trio E jest prosta i intuicyjna. W zależności od wersji służy do tego jeden lub dwa funkcjonalne moduły. Odpowiadają one za włączanie/wyłączanie wody, zamykanie/otwieranie odpływu, regulację temperatury i przełączanie strumienia wody na słuchawkę prysznicową. Zastosowany w wersjach E i E2 podświetlany pierścień informuje poprzez zmianę koloru lub częstotliwości pulsacji o temperaturze i ilości nalewanej wody oraz o aktualnie wykonywanej czynności. Model Multiplex Trio E3 posiada dodatkowo wyświetlacz, po którego dotknięciu otwiera się menu użytkownika, umożliwiające wprowadzanie kolejnych ustawień związanych z napełnianiem wanny.

Armatury z serii Multiplex Trio E przenoszą komfort korzystania z wanny na zupełnie inny poziom Armatury z serii Multiplex Trio E przenoszą komfort korzystania z wanny na zupełnie inny poziom
fot.: Wyeliminowanie tradycyjnej baterii mieszającej pozwala uzyskać więcej przestrzeni i w atrakcyjny sposób zaaranżować łazienkę
fot.: Armatury Multiplex Trio E pozwalają na zaprogramowanie i wywoływanie indywidualnych ustawień dla różnych użytkowników

 

 

Komfort i oszczędność

 

Elektroniczne armatury wannowe Viega wyposażone są w funkcję pamięci, dzięki czemu możliwe jest ich programowanie i wywoływanie indywidualnych ustawień użytkownika. Określenie maksymalnej ilości i temperatury wody zapewnia wyraźne korzyści ekonomiczne. Dostępny jest także dodatkowy moduł WLAN, który pozwala zdalnie przygotować kąpiel. Jest on kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, IOS i Widows. Dzięki temu wanna pełna ciepłej wody może już na nas czekać, gdy zmęczeni wrócimy z pracy lub treningu.

 

Kąpiel można przygotować również zdalnie za pomocą dodatkowego modułu WLAN, który współpracuje z telefonami lub tabletami.

fot.: Kąpiel można przygotować również zdalnie za pomocą dodatkowego modułu WLAN, który współpracuje       z telefonami lub tabletami

 

 

Elegancki design w dowolnym miejscu

 

Multiplex Trio E to nie tylko nowoczesna technologia zapewniająca komfort, ale również innowacyjny design, doskonale pasujący do nowoczesnych łazienek. Eleganckie, okrągłe moduły obsługi zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami wzorniczymi. Wysokiej jakości materiały, jak chrom i szkło, dają gwarancję trwałości i estetycznego wyglądu przez wiele lat. Elementy obsługowe i wyświetlacz można umieścić w dowolnym łatwo dostępnym miejscu w pobliżu wanny, zarówno na jej brzegu, jak i na ścianie lub podeście. Wyeliminowanie tradycyjnej baterii mieszającej pozwala uzyskać więcej przestrzeni w łazience.

Kąpiel można przygotować również zdalnie za pomocą dodatkowego modułu WLAN, który współpracuje z telefonami lub tabletami. Kąpiel można przygotować również zdalnie za pomocą dodatkowego modułu WLAN, który współpracuje z telefonami lub tabletami.
fot.: Minimalistyczne elementy obsługowe mogą być zainstalowane również obok wanny. Na zdjęciu model Multiplex Trio E z dwoma modułami.
fot.: Ciekawym rozwiązaniem może być również montaż ścienny. Na zdjęciu topowy model Multiplex Trio E3 z dodatkowym wyświetlaczem.

Montaż Multiplex Trio E jest bardzo prosty. Zestaw obejmuje wszystkie elementy konieczne do podłączenia armatury do domowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jako wyposażenie dodatkowe Viega oferuje specjalne zestawy montażowe do precyzyjnej zabudowy poza brzegiem wanny.

Kontakt w sprawie produktów:

Viega Sp. z o.o.
tel. +48 58 66 24 999
www: www.viega.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

W dobie koronawirusa interes nie zawsze się kręci, zwłaszcza wśród właścicieli... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet