gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Nowa linia wpustów na 10-lecie działalności KMB Steel Product

aktualizacja: 22-10-2018, 03:55 – artykuł promocyjny


Branża sanitarna i nierdzewna z roku na rok poszerza gamę swoich produktów. Ta tendencja wynika nie tylko z polepszającej się funkcjonalności rozwiązań nierdzewnych, ale też z naturalnej potrzeby ludzi, coraz większego poczucia estetyki, świadomości Klientów wyrobów nierdzewnych.

Razem z potrzebami Odbiorców produktowych rozwija się także sama technologia produkcji i trendy wytwarzania elementów sanitarnych. Firma produkcyjno-handlowa KMB Steel Product podąża za tymi potrzebami, trendami rozwijając technologię oraz wciąż poszerzając swoją ofertę niemal już od dekady. Produkty KMB są bowiem z Państwem od 2009 roku, a rok 2019 będzie hucznie obchodzonym Jubileuszem działalności firmy.

 

KMB Steel Product - włazy, kanały, wpusty

 

W związku z 10-leciem swojego istnienia firma KMB Steel Product przygotowała dla Państwa specjalny system jubileuszowego rabatowania – szczegóły dostępne w dziale technicznym pod nr tel. 511-098-312.

Przez ten niezwykły okres firma KMB Stell Product współpracowała z tysiącami zadowolonych Kontrahentów, sprzedała ogromne ilości odwodnień liniowych, punktowych, włazów, rewizji, umywalek oraz produktów na specjalne zamówienie Klientów. Jednak jak zauważyła – istnieje tendencja poszerzania się zakresu produktowego, bo oczekiwania Klientów wciąż podwyższają poprzeczkę jakości wyrobów nierdzewnych.

 

KMB Steel Product

 

Dlatego też KMB Steel Product w roku 2019 wprowadzi na rynek nową linię wpustów podłogowych ze specjalnymi zabezpieczeniami nie tylko przed kradzieżą, ale także niewskazanym tzw. demontażem stałym akcesoriów, aby punktowy system drenażu mógł funkcjonować jeszcze lepiej i sprawniej.

 

KMB Steel Product

 

Zapowiedź nowej linii wpustów przemysłowych to w dużej mierze odpowiedź firmy na potrzeby Klientów i rynku, które analizowane przez lata dały obraz produktu dedykowanej linii 2019.

Poza wprowadzaniem nowego kierunku produktowego, firma KMB Steel zaktualizowała również swoją standardową ofertę, która w nowej wersji dostępna jest w jubileuszowym Katalogu Technicznym 2019 – do pobrania na oficjalnej stronie firmowej www.kmb-steelproduct.eu

 

KMB Steel Product - wpustKMB Steel Product - spawanie

 

Produkty firmy KMB Steel Product są bezsprzecznie przyszłością budownictwa dzięki bieżącym przeglądom rynku, oczekiwań Klientów i Inwestorów. Na tą przyszłość składa się nie tylko jakość produktowa, ale także bardzo dobre ceny przede wszystkim w bezpośrednim systemie sprzedaży, tj. u samego producenta.

 

Drain City - KMB Steel Product

 

Firma KMB Steel serdecznie dziękuje za okazane zaufanie przez lata współpracy i liczy na równie owocną kooperację w kolejnych dekadach.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

DAB stara się jak najlepiej wykorzystać rozwój nowych technologii, by znaleźć... ¬ więcej...

 
Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Wilo-Isar BOOST5 to nowość na rynku hydroforów. Ma uniwersalne zastosowanie... ¬ więcej...

 
Odwodnienia przemysłowe PZV marki LAF

Odwodnienia przemysłowe PZV marki LAF

LAF Polska specjalizuje się w systemach odwodnień do zastosowań specjalistycznych... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet