System Rosenberg ECFanGrid

Bosch - patron


Zdalne sterowanie systemem grzewczym - regulator Bosch EasyControl CT200

artykuł promocyjny


Bosch EasyControl CT200 to inteligentny regulator służący do zdalnego sterowania pracą kotła grzewczego oraz instalacją ogrzewania i c.w.u.. Podstawę jego działania stanowi bezprzewodowa komunikacja między podłączonym do kotła regulatorem a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. System regulacji EasyControl CT200 pozwala zwiększyć sezonową efektywność energetyczną systemu ogrzewania nawet o 5% oraz zoptymalizować podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

 

Bosch EasyControl CT200Bosch EasyControl CT200

Zobacz więcej informacji o systemie regulacji Bosch EasyControl CT200 ...

 

Regulator Bosch EasyControl CT200 może obsłużyć aż 24 niezależnych stref z indywidualnymi programami czasowymi i 64 głowicami termostatycznymi w standardzie radiowym. Jeden regulator pozwala zatem ustalić różne zakresy temperatur i harmonogramy ogrzewania nawet dla 24 pomieszczeń w domu. Dodatkowo, dzięki podłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej lub zapewnieniu możliwości pobrania informacji pogodowych z Internetu, regulator ten zapewnia również możliwość dostosowania pracy urządzeń grzewczych do pogody. Bosch EasyControl CT200 oferuje także możliwość programowania czasów podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Bosch EasyControl CT200

 

 

Innowacyjny design i oszczędności

 

Nowoczesny design stanowi niebywały atut regulatora CT200. Dostępny jest do wyboru z frontem w kolorze białym lub czarnym. Jego wygląd jest estetycznie spójny z wzornictwem kotłów kondensacyjnych Bosch Condens. Regulator ten może sterować pracą systemu grzewczego w dwojaki sposób:

  • za pomocą dotykowego wyświetlacza z wbudowanym czujnikiem ruchu, który ogranicza zużycie energii elektrycznej,
  • za pomocą urządzeń mobilnych (jedna instalacja może być zarządzana z poziomu aż 10 smartfonów czy tabletów). Współpraca z urządzeniami mobilnymi umożliwia również automatyczne wykrywanie obecności użytkowników w domu i automatyczne dostosowanie temperatury w pomieszczeniach.

 

Bosch EasyControl CT200Bosch EasyControl CT200

 

 

 

Oszczędności inwestycyjne

 

System ten podczas swojej pracy, na podstawie informacji o aktualnych i zaprogramowanych temperaturach w poszczególnych pomieszczeniach, analizuje potrzeby cieplne budynku i przekazuje odpowiednią informację do kotła, umożliwiając modulację jego pracy i ograniczenie zużycia gazu. W efekcie otrzymujemy większy komfort użytkowania systemu grzewczego, który jest doskonale dostosowany do naszych potrzeb.

 

Bosch EasyControl CT200

 

Rozwiązanie zostało docenione podczas tegorocznych Targów Instalacje w Poznaniu, w trakcie których rozstrzygnięto konkurs Lider Instalacji 2018. Jury, które oceniało zgłoszone do konkursu produkty, przyznało systemowi regulacji Bosch EasyControl CT200 nagrodę w kategorii „energooszczędność”.

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o. o. Bosch Home Comfort
tel. 801 600 801
www: bosch-homecomfort.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Poradnik: jakie siłowniki termoelektryczne wybrać?

Poradnik: jakie siłowniki termoelektryczne wybrać?

Efektywne ogrzewanie domów stanowi wyzwanie dla każdego inwestora. Priorytetem... ¬ więcej...
 
Regulator temperatury ONE - oszczędny i nowoczesny

Regulator temperatury ONE - oszczędny i nowoczesny

Regulator temperatury ONE jest dostępny w wersji bateryjnej oraz zasilanej napięciowo... ¬ więcej...
 
Kocioł na drewno - nowoczesne piece 5 klasy zasilane drewnem zgodne z Ekoprojektem

Kocioł na drewno - nowoczesne piece 5 klasy zasilane drewnem zgodne z Ekoprojektem

Palenie paliwami stałymi to gorący temat, a wybór kotła jeszcze nigdy nie był... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

Facebook