Werit


Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

aktualizacja: 25-11-2021, 13:08 – artykuł promocyjny


Toalety w obiektach użyteczności publicznej jako miejsca ogólnodostępne muszą być projektowane w sposób przemyślany i funkcjonalny. Nie ma tutaj miejsca na zbędne ozdobniki zabierające przestrzeń. Asortyment łazienkowy zastosowany w tych pomieszczaniach powinien być przede wszystkim wytrzymały łatwy
w obsłudze i ergonomiczny. Mydelniczka czy podajniki ręczników papierowych powinny nawiązywać do siebie wyglądem tworząc spójną całość. Mając przed sobą wybór właściwego dozownika mydła należy wziąć pod uwagę przede wszystkim charakter obiektu. Może to być toaleta o dużym przepływie przypadkowych osób lub ogólnodostępna łazienka w miejscu, z którego korzysta określona grupa użytkowników. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć centra handlowe, dworce kolejowe, stadiony, druga to głównie urzędy, uczelnie, szkoły, biurowce etc.

Do centrów handlowych oraz na stadionach warto zdecydować się na dozownik o pojemności min. 820 ml. Do maks. 1250 ml. Tutaj warto aby dozownik był napełniany z kanistra co znacznie zmniejszy koszty eksploatacyjne w odróżnieniu od modeli na wkłady, które będą nie ekonomiczne. Przy doborze mydelniczki uzupełnianej mydłem w płynie przewagę jakościowa mają zdecydowanie te, które posiadają wewnętrzne zbiorniki z tworzywa. Jednym z rozwiązań zarówno pod względem cenowy jaki i jakościowym jest model S1000SPB TOP marki Faneco wiodącej firmy w zakresie asortymentu przeznaczonego do łazienek publicznych.

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

>> zobacz szczegóły <<

 

Poza wewnętrznym zbiornikiem posiada również pompkę z tworzywa. Takie rozwiązanie zapobiega tworzeniu zatorów z zaschniętego mydła w płynie. Jest to nowość na rynku polskim w kategorii dozowników ekonomicznych.


W biurowcach, uczelniach, czy urzędach wybór dozownika jest absolutnie dowolny. Doskonale sprawdzą się tu zarówno rozwiązania ze stali jaki i tworzywa sztucznego.

 

Sprawdź pełną ofertę dozowników do mydła marki Faneco

 


Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku dotyczącym zapotrzebowania na nisko budżetowe podajniki papieru toaletowego Jumbo i ręczników ZZ, firma Faneco wprowadziła do obiegu serię dyspenserów ECO. Stanowią one rozwiązanie, dla tych którzy muszą wyposażyć obiekt w dużą ilość elementów, a dysponują ograniczonym budżetem.

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznychDozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

>> zobacz szczegóły <<                               >> zobacz szczegóły <<

 


Linia została wprowadzona w celu zaspokojenia popytu na grupę atrakcyjnych cenowo, a jednocześnie odznaczających się wysoką jakością i estetycznym designem podajników i pojemników.


Wzrastająca świadomość rynku jest bardzo dobrym znakiem świadczącym o tym, że zakupy akcesoriów łazienkowych w sektorze inwestycyjnym, nie jest traktowany po macoszemu, a wiedza o produktach jest dużo większa niż w latach poprzednich. Jest to tym bardziej dobra wiadomość, gdyż toalety w przestrzeniach publicznych są przecież miejscami, które odwiedzamy bądź co bądź cyklicznie.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Faneco Sp. z o.o. Sp. k.
tel. (+48) 61 6100212
www: www.faneco.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

W dobie koronawirusa interes nie zawsze się kręci, zwłaszcza wśród właścicieli... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet