Werit


Przewijaki do obiektów użyteczności publicznej

aktualizacja: 26-11-2021, 06:34 – artykuł promocyjny


W obiektach użyteczności publicznej toalety muszą być funkcjonalne, a wykorzystane w nich rozwiązania cechować się łatwością w utrzymaniu czystości. Coraz częściej standardem jest też zapewnienie odpowiednich warunków dla niemowląt i małych dzieci. W tej kwestii rośnie rola przewijaków. Przydają się
w podróży, na zakupach, w restauracji i parku. Zapewniają komfort dzieciom oraz rodzicom, a jak wiadomo sytuacja awaryjna może zdarzyć się w każdym momencie. Na szczęście świadomość społeczna w kwestii potrzeby instalacji stanowisk jest z każdym rokiem coraz większa. Doceniają to zwłaszcza kobiety, dla których to spore udogodnienie. 
 

Stanowiska przewijania niemowląt występują w różnych konfiguracjach. Mogą być stojące lub zawieszane na ścianie, mieć orientację poziomą lub pionową, w wersji natynkowej lub podtynkowej i posiadać szereg udogodnień. Ważne by były bezpieczne w użytkowaniu i higieniczne. Nie bez znaczenia jest także estetyczny wygląd.


Do miejsc użyteczności publicznej takich jak stacje benzynowe, centra handlowe, pływalnie, urzędy, wagony kolejowe, miejsca obsługi podróżnych przy autostradach, czy ogólnodostępne wolnostojące toalety miejskie najlepiej sprawdzą się przewijaki składane wykonane z tworzywa.

 

Film poniżej prezentuje podstawowe informacje dotyczące tej grupy produktowej:

 

Zasadniczym plusem jest kompaktowość takiego urządzenia. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca
i umożliwia swobodne korzystanie z innych udogodnień w toalecie. Rozłożone natomiast zapewnia pełny komfort i wygodę do wykonania czynności przewinięcia niemowlaka.


Korzystanie z takiego przewijaka jest na tyle proste, że z łatwością obsłużymy go jedną ręką - lekka konstrukcja, optymalne wymiary i wygodne zapięcia wpływają na ten komfort. Wnętrze toalety oraz jej możliwości przestrzenne same nasuwają sugestię jakie stanowisko wybrać. Wśród dostępnych modeli przewijaków ściennych możemy wyróżnić dwa główne rodzaje ze względu na kształt:


  • poziomy:

Przewijaki Faneco mają ergonomiczne kształty i bezpieczną formę, dzięki czemu są wygodne dla dzieci oraz rodziców

 

  • pionowy:

Przewijaki dla niemowląt marki Faneco w większości został wykonane z polietylenu super-liniowego LLDPE, ale oferta obejmuje również model wnękowy ze stali nierdzewnej 304 szczotkowanej, które polecane są do miejsc narażonych na wandalizmFunkcje stolika do przewijania są dokładnie takie same w obydwu przypadkach. W miejscach gdzie warto rozważyć bardziej wytrzymałe i odporne na wandalizm produkty, warto zastosować przewijak posiadający stalową obudowę. Takie rozwiązanie sprawdza się w takich obiektach jak miejsca odpoczynku podróżnych przy autostradach i drogach ekspresowych, stadionach, dworcach etc.


Ważnym elementem doboru przewijaka dziecięcego jest sprawdzenie czy dostawca stanowisk dysponuje certyfikowanymi i atestowanymi produktami, w końcu chodzi tu o bezpieczeństwo naszego dziecka.  Ponadto warto się upewnić, że do przewijaka jest dołączona instrukcja użytkowania oraz informacje dotyczące montażu stolika.


Ważnym jest, aby zwrócić uwagę, czy kupowany przewijak jest wyposażony w udogodnienia typu wieszak
na torbę, podajnik podkładek, pas zabezpieczający dziecko w trakcie przewijania. Do tego wersja składana będzie bezpieczniejsza z uwagi na fakt, że powierzchnia przeznaczona do leżenia dziecka jest chowana,
co chroni ją przed mikroorganizmami i innymi zanieczyszczeniami.
 

Należy pamiętać, aby wybierać produkty markowe sprawdzonych dostawców. Zdecydowanie godne polecenia są produkty marki Faneco posiadającej bogate doświadczenie i ekspercką wiedzę w tematyce przewijaków dla niemowląt do obiektów publicznych. W przypadku szczegółowych pytań firma z chęcią dostarczy odpowiedzi i pomoże w doborze odpowiedniego asortymentu.
 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Faneco Sp. z o.o. Sp. k.
tel. (+48) 61 6100212
www: www.faneco.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

W dobie koronawirusa interes nie zawsze się kręci, zwłaszcza wśród właścicieli... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet