zwiń


gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  ZĘBIEC

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-ProjektGrupa Armatura

logo Wilo   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Verano Konwektor

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Ogrzewanie kanałowe - atuty

aktualizacja: 01-08-2018, 11:59 – artykuł promocyjny


Grzejniki kanałowe – ze względu na swoją małą bezwładność – umożliwiają grzanie z dynamiką grzejników ściennych. Najczęściej montowane są w posadzce, we wnętrzach, w których brak miejsca na ścianach np. z dużymi przeszkleniami, w wiatrołapach, salach wystawowych itp. Istotną zaletą ogrzewania kanałowego jest możliwość szybkiego uruchamiania i przerywania grzania, a także łatwe sterowanie jego intensywnością. Grzejniki kanałowe mogą ogrzewać pomieszczenia samodzielnie lub pełnić funkcję ogrzewania wspomagającego, jak również mogą stanowić element hybrydowej dystrybucji ciepła.

Korzystając z systemu kanałów grzewczych można ogrzewać wybrane segmenty obiektu, pomijając pozostałe – jest to tzw. ogrzewanie strefowe. Najmniejsza całkowita wysokość zestawu kanałowego wraz z podestem wynosi jedynie 8 cm! To rozwiązanie o uniwersalnym zastosowaniu sprawdzające się w budynkach jedno- i wielorodzinnych, apartamentowcach, obiektach sportowych, budowlach sakralnych, a także w lokalach usługowych, salonach wystawienniczych, samochodowych i wszystkich obiektach, w których konieczne jest częściowe lub całkowite wyeliminowanie grzejników ściennych.

Ogrzewanie kanałowe to rozwiązanie charakteryzujące się duża estetyką. Jedynym widocznym elementem systemu jest ażurowy podest wykonany z drewna lub aluminium. Wykonanie – wzór i kolor podestów – można dopasować do materiału z którego wykonana jest podłoga. Po zakończeniu sezonu grzewczego można zastosować podest posezonowy. Założony w miejsce podestu ażurowego ochroni wnętrze kanału przed zabrudzeniem. Podest posezonowy wypełnia się tym samym materiałem, z którego wykonana jest otaczająca kanał podłoga, dzięki czemu kanał grzewczy jest nie tylko zasłonięty, ale i zamaskowany.

 

 

Grzejniki kanałowe REGULUS®-system

 

Ogrzewanie kanałowe REGULUS-system to wysokiej jakości system grzewczy produkowany w Polsce. Miedziano-aluminiowa konstrukcja, mała pojemność wodna oraz wysoki współczynnik przewodnictwa cieplnego miedzi i aluminium gwarantują dużą dynamikę działania – grzejniki bardzo szybko zaczynają grzać i równie szybko przestają, gdy temperatura wnętrza uzyska zadany poziom, ustawiony na sterowniku.

 

CANAL - ogrzewanie kanałowe z podestem aluminiowym, anodowanym na kolor czarnyGrzejnik kanałowy CANAL - REGULUS-system

 

W ofercie REGULUS®-system dostępne są zestawy zróżnicowane pod względem mocy i gabarytów z możliwością regulowania procesu grzania. Oprócz grzejników z konwekcją naturalną: CANAL (SOLO, DUO, QUATTRO, DUBEL) dostępne są również grzejniki z cyrkulacją wspomaganą wentylatorem: CANAL VENT (TRIOVENT, QUATTROVET). Modele CANAL VENT wyposażone są w wentylator zwiększający moc grzejnika, dzięki czemu zestawy są płytsze i krótsze od zestawów z naturalną konwekcją. Więcej na www.regulus.com.pl

 

ogrzewanie kanałowe REGULUS-systemGrzejnik kanałowy CANAL - REGULUS-system

Kontakt w sprawie produktów:

REGULUS-system s. j.
tel. 33/812-36-69, 33/815-10-25
www: www.regulus.com.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Chłodzenie i grzanie pomieszczeń - grzejniki ścienne REGULUS®-system

Chłodzenie i grzanie pomieszczeń - grzejniki ścienne REGULUS®-system

System, w którym pracują pompa ciepła oraz grzejniki rewersyjne daje nam znacznie... ¬ więcej...

 
Grzejniki dekoracyjne Imers - wybierz swój model

Grzejniki dekoracyjne Imers - wybierz swój model

Urządzanie mieszkania jest wyzwaniem, ale też daje nam wiele radości. Swój... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie hybrydowe z grzejnikiem wodno-elektrycznym Convector

Ogrzewanie hybrydowe z grzejnikiem wodno-elektrycznym Convector

Ogrzewanie hybrydowe to dwa niezależne systemy ogrzewania wbudowane w jeden grzejnik.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus