Oświetlenie wystaw - 3 kroki do optymalnego oświetlenia muzeów i ekspozycji

Bosch - patron


Nowe kotły wiszące Bosch Condens GC7000iW - zobacz, czym Cię zaskoczą

artykuł promocyjny


Kolejny model kotła to również kolejne ciekawe wzornictwo i funkcjonalność. Bosch Condens GC7000iW to jednofunkcyjny wiszący kocioł kondensacyjny przeznaczony do współpracy z zasobnikami c.w.u. Pochodzi on z linii urządzeń, które łączą wysoką efektywność i nowoczesny design.

Nowe kotły wiszące Bosch Condens GC7000iW

 

Niska emisja i światowej klasy design

 

Kocioł musi dobrze grzać, ale może też zaskakiwać niezwykle innowacyjnym designem. I tak właśnie jest w przypadku kotła Bosch Condens 7000i. Co w nim jest takiego wyjątkowego? Przede wszystkim i to co widoczne na pierwszy rzut oka to fronty. Wykonane ze specjalnego hartowanego szkła, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - biały lub czarny. Poza tym jego kompaktowe wymiary, dzięki którym jest zgrabny i zmieści się wszędzie tam, gdzie mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń. To za sprawą wyglądu zewnętrznego może być ekponowany.
 

Często jednak to, co najważniejsze kryje się we wnętrzu. W tym przypadku też tak jest. Kocioł Bosch Condens 7000i to urządzenie o wysokich walorach technicznych. Jakich? Oto one:

  • dostępny w wersjach mocy nominalnych 14, 24, 35 i 42 kW, co umożliwia ich zastosowanie w niewielkich apartamentach, małych i dużych domach oraz większych budynkach biurowych lub użyteczności publicznej.
  • klasa efektywności energetycznej A
  • niski pobór mocy elektrycznej (np. w trybie czuwania do 2 W)
  • super niska emisja tlenków azotu (klasa NOx 6).

Nowe kotły wiszące Bosch Condens GC7000iW

Bosch Condens 7000i to modele jednofunkcyjne typu system, czyli przeznaczone do zasilania w ciepło instalacji grzewczych oraz przygotowane do współpracy z zasobnikami ciepłej wody użytkowej. W planach jest również wprowadzenie do sprzedaży modeli dwufunkcyjnych, które zapewniają ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową, wyposażonych w przepływowe wymienniki c.w.u. W przypadku obiektów o niewielkim zapotrzebowaniu na moc cieplną dodatkowym atutem kotłów Bosch Condens 7000i jest szeroki zakres modulacji mocy do 1:8, zapewniający dolną granicę modulacji już od 2 kW dla modelu o mocy nominalnej 14 kW.Nowe kotły współpracują z systemem sterowania EMS2, dzięki czemu w większych obiektach mogą pracować w układach kaskadowych, wielokotłowych o łącznej mocy nawet kilkuset kilowatów. Do ich sterowania można wykorzystać także automatykę pogodową – wystarczy dodatkowo wyposażyć je w czujnik temperatury zewnętrznej i wyregulować krzywą grzewczą (czym zajmuje się serwis).
 

Wiszące kotły kondensacyjne Bosch Condens 7000i są fabrycznie przygotowane do zasilania gazem ziemnym E. Jednak wybrane modele mogą też, po regulacji lub zastosowaniu odpowiedniego zestawu przezbrojeniowego przez serwis, wykorzystywać gaz ziemny Lw, gaz ziemny Ls lub gaz „płynny” B/P.  

 

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o. o. Bosch Home Comfort
tel. 801 600 801
www: bosch-homecomfort.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Poradnik: jakie siłowniki termoelektryczne wybrać?

Poradnik: jakie siłowniki termoelektryczne wybrać?

Efektywne ogrzewanie domów stanowi wyzwanie dla każdego inwestora. Priorytetem... ¬ więcej...
 
Regulator temperatury ONE - oszczędny i nowoczesny

Regulator temperatury ONE - oszczędny i nowoczesny

Regulator temperatury ONE jest dostępny w wersji bateryjnej oraz zasilanej napięciowo... ¬ więcej...
 
Kocioł na drewno - nowoczesne piece 5 klasy zasilane drewnem zgodne z Ekoprojektem

Kocioł na drewno - nowoczesne piece 5 klasy zasilane drewnem zgodne z Ekoprojektem

Palenie paliwami stałymi to gorący temat, a wybór kotła jeszcze nigdy nie był... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

Facebook