gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


Pompy cyrkulacyjne Taco dostępne teraz w ofercie Taconova

aktualizacja: 17-12-2021, 09:28 – artykuł promocyjny


Wprowadzenie do oferty firmy Taconova pomp cyrkulacyjnych Taco to efekt fuzji grupy spółek Taco i spółki Taconova Group AG, która miała miejsce w ubiegłym roku. Dzięki tej integracji firmy powróciły do swocih korzeni - spółka Taconova rozpoczynała bowiem swoją działalność w 1961 r. jako europejski partner handlowy Taco. Fuzja przyniosła istotne korzyści biznesowe dla obu firm - spółki nie tylko poszerzyły zakres kompetencji, ale również wzmocniły pozycję na światowym rynku. Zarówno Taconova, jak i Taco, korzystają wzajemnie ze swoich palet produktów.

Pompy cyrkulacyjne Taco Comfort Solutions wyróżniają się doskonałym standardem technicznym i wysoką wydajnością. Są one zasilane przez mocne silniki synchroniczne z magnesem trwałym, które gwarantują dużą wydajność przy niskich kosztach eksploatacji. Efektywność energetyczna na poziomie EEI<0,20 przekłada się na niskie zużycie prądu i ochronę środowiska. Kompaktowa obudowa pompy została bardzo starannie zaprojektowana. Część pompy, w której znajduje się elektronika, jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego, a więc nie musi być uziemiona. Ułatwia to znacznie montaż i uruchomienie urządzenia. Długość montażowa 130 lub 180 mm umożliwia optymalne dopasowanie pompy do instalacji. Szybkozłącze elektryczne z bezpiecznym mocowaniem oraz intuicyjny interfejs użytkownika dodatkowo zwiększają niezawodność i komfort obsługi.

 


Optymalne rozwiązanie do każdej sytuacji

 

Pompy cyrkulacyjne Taco Comfort Solutions posiadają wiele dodatkowych zalet. W urządzeniach tych zamiast śruby regulującej zwalnianie wału wirnika zastosowany został proces regulacji zwalniania, który w razie potrzeby aktywuje się automatycznie. Ponadto pompy te posiadają specjalne oprogramowanie, które po wykryciu  powietrza wewnątrz urządzenia, uruchamia proces ułatwiający odpowietrzanie systemu. Wymieniając zalety pomp cyrkulacyjnych Taco Comfort Solutions nie można nie wspomnieć o 5-letniej gwarancji na wszystkie produkty i różnych opcjach eksploatacji, dzięki czemu pompy cyrkulacyjne Taco stanowią zawsze właściwe rozwiązanie. To jednak nie koniec! Wprowadzając model ES2 wzgl. ES2 ADAPT, Taco oferuje najbardziej kompaktową pompę o wysokiej wydajności na rynku. Wielu renomowanych producentów systemów grzewczych wybiera właśnie te pompy ze względu na ich wysoką jakość. Taco jest ich partnerem OEM, jako dostawca oryginalnych komponentów.

 

pompa cyrkulacyjna Taco ES2 Adaptpompa cyrkulacyjna Taco ES2 Solarpompa cyrkulacyjna Taco ES2 Pure

 

 

Obiecująca wizja przyszłości

 

Fuzja spółek Taco i Taconova wpływa pozytywnie nie tylko na portfel produktów, lecz również na dobrą atmosferę w całej grupie. „Bardzo się cieszymy, że możemy ponownie powitać Taconova w grupie Taco”, mówi John Hazen White Jr., właściciel i Prezes Zarządu Taco Family of Companies. „Taconova jest silną marką o wspaniałej opinii, dzięki której wzmocni się nasza pozycja w Europie.”

Ralph Seewald, Dyrektor Generalny Taconova, równie pozytywnie postrzega tą zmianę: „Powrót do rodziny Taco wzbudza u nas, w Taconova, wielkie emocje. Pasujemy do siebie optymalnie, wyznajemy te same wartości, które liczą się na rynku: komfort, efektywne rozwiązania oszczędzające czas naszych klientów, oraz najwyższą jakość serwisu. Doświadczenie Taco Comfort Solutions w zakresie projektowania, produkcji i automatyzacji, w połączeniu z międzynarodowymi kanałami dystrybucji, otwierają dla Taconova możliwości ekspansji na nowe rynki.

Opracowanie: Redakcja
Źródło: Taconova Polska Sp. z o.o.


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet