zwiń

systemy grzewcze pompy ciepła


gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  

BuderusJunkers

Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

Akra
    Immergas

znajdź fachowca

Junkers - patron


Pompy cyrkulacyjne Taco dostępne teraz w ofercie Taconova

aktualizacja: 11-05-2018, 10:24 – artykuł promocyjny


Wprowadzenie do oferty firmy Taconova pomp cyrkulacyjnych Taco to efekt fuzji grupy spółek Taco i spółki Taconova Group AG, która miała miejsce w ubiegłym roku. Dzięki tej integracji firmy powróciły do swocih korzeni - spółka Taconova rozpoczynała bowiem swoją działalność w 1961 r. jako europejski partner handlowy Taco. Fuzja przyniosła istotne korzyści biznesowe dla obu firm - spółki nie tylko poszerzyły zakres kompetencji, ale również wzmocniły pozycję na światowym rynku. Zarówno Taconova, jak i Taco, korzystają wzajemnie ze swoich palet produktów.

Pompy cyrkulacyjne Taco Comfort Solutions wyróżniają się doskonałym standardem technicznym i wysoką wydajnością. Są one zasilane przez mocne silniki synchroniczne z magnesem trwałym, które gwarantują dużą wydajność przy niskich kosztach eksploatacji. Efektywność energetyczna na poziomie EEI<0,20 przekłada się na niskie zużycie prądu i ochronę środowiska. Kompaktowa obudowa pompy została bardzo starannie zaprojektowana. Część pompy, w której znajduje się elektronika, jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego, a więc nie musi być uziemiona. Ułatwia to znacznie montaż i uruchomienie urządzenia. Długość montażowa 130 lub 180 mm umożliwia optymalne dopasowanie pompy do instalacji. Szybkozłącze elektryczne z bezpiecznym mocowaniem oraz intuicyjny interfejs użytkownika dodatkowo zwiększają niezawodność i komfort obsługi.

 


Optymalne rozwiązanie do każdej sytuacji

 

Pompy cyrkulacyjne Taco Comfort Solutions posiadają wiele dodatkowych zalet. W urządzeniach tych zamiast śruby regulującej zwalnianie wału wirnika zastosowany został proces regulacji zwalniania, który w razie potrzeby aktywuje się automatycznie. Ponadto pompy te posiadają specjalne oprogramowanie, które po wykryciu  powietrza wewnątrz urządzenia, uruchamia proces ułatwiający odpowietrzanie systemu. Wymieniając zalety pomp cyrkulacyjnych Taco Comfort Solutions nie można nie wspomnieć o 5-letniej gwarancji na wszystkie produkty i różnych opcjach eksploatacji, dzięki czemu pompy cyrkulacyjne Taco stanowią zawsze właściwe rozwiązanie. To jednak nie koniec! Wprowadzając model ES2 wzgl. ES2 ADAPT, Taco oferuje najbardziej kompaktową pompę o wysokiej wydajności na rynku. Wielu renomowanych producentów systemów grzewczych wybiera właśnie te pompy ze względu na ich wysoką jakość. Taco jest ich partnerem OEM, jako dostawca oryginalnych komponentów.

 

pompa cyrkulacyjna Taco ES2 Adaptpompa cyrkulacyjna Taco ES2 Solarpompa cyrkulacyjna Taco ES2 Pure

 

 

Obiecująca wizja przyszłości

 

Fuzja spółek Taco i Taconova wpływa pozytywnie nie tylko na portfel produktów, lecz również na dobrą atmosferę w całej grupie. „Bardzo się cieszymy, że możemy ponownie powitać Taconova w grupie Taco”, mówi John Hazen White Jr., właściciel i Prezes Zarządu Taco Family of Companies. „Taconova jest silną marką o wspaniałej opinii, dzięki której wzmocni się nasza pozycja w Europie.”

Ralph Seewald, Dyrektor Generalny Taconova, równie pozytywnie postrzega tą zmianę: „Powrót do rodziny Taco wzbudza u nas, w Taconova, wielkie emocje. Pasujemy do siebie optymalnie, wyznajemy te same wartości, które liczą się na rynku: komfort, efektywne rozwiązania oszczędzające czas naszych klientów, oraz najwyższą jakość serwisu. Doświadczenie Taco Comfort Solutions w zakresie projektowania, produkcji i automatyzacji, w połączeniu z międzynarodowymi kanałami dystrybucji, otwierają dla Taconova możliwości ekspansji na nowe rynki.

Kontakt w sprawie produktów:

Taconova Polska Sp z o.o.
tel. 61 2278421
www: www.taconova.pl www.taconova.com
mail: polska@taconova.com

Zobacz także
Zapobieganie skutkom twardej wody w domowej instalacji

Zapobieganie skutkom twardej wody w domowej instalacji

OneFlow® WATTS to system ograniczający powstawanie osadów w... ¬ więcej...

 
Dlaczego wzrosną ceny za ogrzewanie? Co zrobić, żeby płacić mniej?

Dlaczego wzrosną ceny za ogrzewanie? Co zrobić, żeby płacić mniej?

Czarny scenariusz zaczyna się spełniać. Nikt już nie ma złudzeń co do nadchodzących... ¬ więcej...

 
Gazowy kocioł kondensacyjny: Logamax plus GB172iT

Gazowy kocioł kondensacyjny: Logamax plus GB172iT

Logamax plus GB172iT to kocioł z możliwością komfortowego dopasowania. Zapewnia... ¬ więcej...

 

All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet