gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Osprzęt siłowy Pawbol

aktualizacja: 26-08-2020, 06:06 – artykuł promocyjny


Osprzęt siłowy wykorzystywany w instalacjach z napięciem 400V wykonany jest z uniepalnionych tworzyw o wysokiej wytrzymałości mechanicznej zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Potocznie nazywana „siłą”, instalacja trójfazowa umożliwia codzienne użytkowanie urządzeń o dużych mocach znamionowych, przede wszystkim maszyn przemysłowych, wykorzystywanych podczas budowy betoniarek, pił, spawarek, przedłużaczy, ale także elementów wyposażenia nowoczesnych budynków, m.in. pomp ciepła, bojlerów, klimatyzatorów czy powszechnych dzisiaj kuchni indukcyjnych. Jednoczesna praca tych urządzeń przy instalacji jednofazowej 230V bywa niemożliwa.

W osprzęcie siłowym PAWBOL Sp z o.o. wyróżniamy:
 

  • Gniazda i wtyczki siłowe: stałe, przenośne oraz tablicowe

 

osprzęt siłowy Pawbol

 

Nowość w ofercie Pawbol w postaci osprzętu o szczelności IP44, w wersji 3, 4 lub 5 pionowej.
Dostępne są również gniazda i wtyczki o wysokim stopniu szczelności IP67 i natężeniu prądu od 16 do 125A.

 

  • Rozdzielnice niskiego napięcia

 

 

Rozdzielnica niskiego napięcia PawbolRozdzielnica niskiego napięcia Pawbol

 

Rozdzielnice oferowane przez PAWBOL stanowią w pełni wyposażone, gotowe do użycia i wykonane z tworzywa ABS produkty, o odporności uderzeniowej IK07. Dostępne są we wszelkich możliwych konfiguracjach, w wersjach z rączką lub bez. Standardowe wyposażanie rozdzielnicy PAWBOL zawiera dławik do wprowadzenia przewodu, listwę zaciskową N+PE zamontowaną w obudowie oraz złączkę do podłączenia przewodu z zasilaniem .Przewody połączeniowe zamontowane w rozdzielnicach PAWBOL wyposażone są w końcówki kablowe. W swojej ofercie posiadamy również serię rozdzielnic zamykanych na kluczyk co w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Rozdzielnice mające stopień ochrony IP44 lub IP65 występują w konfiguracjach z gniazdami o natężeniu od 16A do 63A, w wersji 3,4 i 5 pinowej oraz gniazdami 250V o natężeniu 16A

 

  • Przedłużacze i rozgałęźniki na bębnie

 

 

przedłużacz - rozgałęźnik na bębnie Pawbolprzedłużacz - rozgałęźnik na bębnie Pawbol

 

W swojej ofercie firma PAWBOL posiada również przedłużacze i rozgałęźniki na bębnie wykonanym z tworzywa sztucznego lub metalu, zamocowanym na stabilnym stojaku. Posiadają one praktyczną gumową rączkę zapewniającą pewny uchwyt oraz bezpieczną blokadę na czas transportu. Na zamówienie klienta przedłużacze realizowane są w każdej możliwej konfiguracji gniazd o różnym natężeniu – od 16A do 63A, w wersji 4 i 5 pinowej oraz z gniazdami 250V o natężeniu 16A. Standardowo przedłużacze wyposażone są we wtyczkę oraz zabezpieczenie termiczne.

Oferowany przez firmę PAWBOL osprzęt siłowy stanowi połączenie nowoczesnego wykonania z niezwykłą funkcjonalnością produktów. Sprawdź i przekonaj się sam.

Pełną ofertę znajdziesz na www.pawbol.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

PAWBOL Spółka z o.o.
tel. 33 870 1206
www: www.pawbol.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Puszka elektroinstalacyjna A.0083 marki PAWBOL - idealne rozwiązanie do specjalistycznego montażu przełączników Wi-Fi oraz Smart Home!
 
Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Sonata Touch swoją premierę miała w październiku 2021 roku. Jest to seria łączników... ¬ więcej...

 
Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu
 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet