gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  FENIX

Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   Pawbol

znajdź fachowca

Laundry Jet - odkurzacz centralny do transportu ubrań

aktualizacja: 10-04-2019, 05:49 – artykuł promocyjny


System centralnego odkurzania Laundry Jet, który jest w stanie przetransportować brudne ubrania z dowolnego miejsca w domu do specjalnego zbiornika umieszczonego w pralni lub łazience to z pewnością wygodne i oszczędne rozwiązanie pomocne przy utrzymaniu czystości w domu.

 

Dom Inteligentny z Laundry-Jet

 

System centralnego odkurzania do transportu brudnej odzieży i bielizny jest instalacją godną uwagi. To co jest wyjątkowo ważne to fakt, że nowoczesna technologia, duża moc silników i sposób radzenia sobie z brudem są przyjazne dla alergików. Brak zalegających tkanin wymagających odświeżenia, koszy z praniem, w których mogą rozwijać się roztocza to marzenie wielu. Jak działa ten innowacyjny system?
 

Laundry Jet - pozbądź się kosza z praniem w domu

fot.: Z Laundry Jet nie musisz opróżniać kosza na pranie - system zrobi to za Ciebie


Laundry-Jet to nie zsyp do prania, to nowoczesna technologia wykorzystująca inteligentne rozwiązania. Nie ma konieczności projektowania takiej instalacji z grawitacyjnym spadkiem (jak w tradycyjnym zsypie). W końcu nie każdy ma pralnię w piwnicy! W takiej sytuacji Laundry-Jet jest niezastąpiony. Działa jak odkurzacz (zasysa ubrania), zatem może obsługiwać porty zlokalizowane na jednym poziomie, jak na przykład w domu parterowym.

fot.: System Laundry Jet - przykładowa instalacja - modułowa budowa pozwala dostosować ją do każdego domu

 

 


System przesyłu brudnych ubrań w całym domu

 

To niezwykle proste rozwiązanie będzie szczególnie przydatne w domach, w których mieszkają małe dzieci i osoby starsze. Może być wykorzystane również w hotelach i innych obiektach usługowych, czy wielopiętrowych. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zaoszczędzić swój czas i cieszyć się nieskazitelną czystością bez dużego wysiłku. Takie jest właśnie założenie instalacji inteligentnych, które stają się coraz popularniejsze.

Dom Inteligentny z Laundry-JetDom Inteligentny z Laundry-Jet

fot.: Technologia Laundry Jet jest dziecinnie prosta w obsłudze

 

Super odkurzacz - technologia przyszłości

 

Laundry-Jet sprawi, że Twój dom będzie bardziej luksusowy. Jako nowoczesne rozwiązanie zyska popularność w nowo budowanych domach. Jest tak pomyślany, że swym zasięgiem obejmuje cały dom, a kompletny system ułatwia organizację. Wystarczy dotknięcie przycisku, a brudna odzież - sucha lub wilgotna - trafia do pralni i to z dowolnego miejsca w budynku, bez targania ciężkich koszy z bielizną.


 

ECO, PRO, PRO PLUS i Industrie to 4 warianty systemu Laundry-Jet, które można dopasować do indywidualnych wymagań oraz wielkości budynku. W najmniejszej wersji mamy dostęp do 3 portów, w tej najbardziej rozbudowanej aż 8. Każdy z nich zapewnia:

  • standardowe zasilanie - wtyczka 230 V
  • autoopróżnianie
  • autowyłączanie
  • możliwość zastosowania wielu kanałów z dyfuzorem - zaleca się wykorzystanie rur o średnicy 160 mmFirma ECOMAX jest wyłącznym dystrybutorem marki Laudry Jet , dzięki czemu może oferować pełną gamę producenta na bardzo przystępnych warunkach


Koniec z brudnymi ubraniami w koszu na pranie. Solidne i mocne urządzenie, które jest w stanie przetransportować wilgotne ręczniki i duże pościele to koszt około 18 500 PLN brutto przy domu o wielkości 200 m2, w którym zlokalizowane będzie 3-4 gniazda. Przesłane pranie opróżni się automatycznie - bez obecności danej osoby w pomieszczeniu, a zapełniony odkurzacz działa automatycznie. Całość jest bezpieczna - z technologii mogą korzystać również dzieci.

 


Zobacz film i przekonaj się jak działa Laundry Jet


 

Opracowanie: Redakcja
Źródło: ECO MAX


Zobacz także
Jaki odkurzacz wybrać - centralny, tradycyjny czy robot sprzątający

Jaki odkurzacz wybrać - centralny, tradycyjny czy robot sprzątający

Sprzątanie to konieczność. Jedni to lubią, inni robią, bo muszą. Są systemy,... ¬ więcej...

 
Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Na Polskim rynku jest duży wybór odkurzaczy centralnych. Czym tak naprawdę... ¬ więcej...

 
HUSKY AUTOMATIC - seria odkurzaczy centralnych z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

HUSKY AUTOMATIC - seria odkurzaczy centralnych z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

Husky, światowy lider w systemach centralnego odkurzania prezentuje jednostki centralne... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet