gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa ArmaturaSanSwiss   

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Nie masz miejsca na bidet - wybierz deskę bidetową

aktualizacja: 09-07-2020, 10:48 – artykuł promocyjny


Bidet to urządzenie zyskujące coraz większą popularność w polskich łazienkach. Poszukując idealnego rozwiązania warto pójść o krok dalej i wybrać ten w wersji z elektroniczną deską. Zyskamy podójnie - higienę osobistą oraz czystość samego urządzenia. Jak to możliwe? To proste, wystarczy postawić na deskę typu 2 w 1, która będzie pełnić rolę sedesu oraz bidetu w łazience.

 

Higiena osobista na najwyższym poziomie...

 

Bidet to rozwiązanie służące poprawie higieny osobistej, korzysta się z niego łatwo i szybko, dzięki czemu mamy możliwość zadbania o własny komfort w każdej sytuacji. Jednak dla wielu osób dużym wyzwaniem nadal jest kwestia miejsca w łazience na kolejne urządzenie.


Zgodnie z funkcjonalnością bidet powinien stanowić ciąg z miską WC, dlatego potrzeba sporego odcinka by zmieścić oba te sanitariaty blisko siebie. W małych łazienkach taki problem nie należy do rzadkości. Często trzeba z czegoś zrezygnować i wówczas pada właśnie na bidet. Teraz wystarczy, że standardową miskę WC zamontujemy odpowiudnią deskę i nasza toaleta zamieni się w bidet. Bez żadnych remontów, bez wiercenia i pyły, a co najważniejsze - bez konieczności wygospodarowania wolnego miejsca.

fot.: Elektroniczną deskę bidetową Xime możemy zamontować na większości modelach misek dostępnych na polskim rynkuMontaż na misie sedesowej zwiększa funkcjonalność sedesu, a my nie musimy kupować dwóch oddzielnych sanitariatów. Urządzenie odznacza się nowoczesnym wyglądem, a to coraz ważniejsza cecha w każdej łazience.

 

 

i dla każdego...

 

Dbanie o higienę osobistą czasem jest wyzwaniem. Dotyczy to głównie osób w podeszłym wieku oraz z problemami zdrowotnymi. Deski bidetowe mogą być użytkowane zarówno przez kobiety, mężczyzn, jak też dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne.


W ofercie MARAX znajdują się elektroniczne deski bidetowe Xime i XARAM Energy - 8 modeli w 13 wersjach. Antybakteryjne tworzywo, z którego zbudowane są deski zapobiega przenoszeniu się mikroorganizmów i bakterii. Ruchome dysze myjące z nanocząsteczkami po skończonej pracy są automatycznie czyszczone, dysze spłukiwane są ciepłą wodą pod dużym ciśnieniem, co gwarantuje zachowanie higieny dla każdego użytkownika.

deski bidetowe Xime i XARAM Energy


Szeroka oferta pozwala dopasować urządzenie do naszych potrzeb oraz idealnie zgrać się z posiadaną miską WC. XARAM Energy występują w wersjach krótkie (na dolnopłuki) i długie do pozostałych misek. Pasują do modeli naściennych oraz wolnostojących ze spłukiwaniem automatycznym. Dodatkowo deski posiadają panele sterujące, które mają menu w języku polskim. Modele Xime występują w 3 modelach: PB-X 800, PB-X 2500, PB-X 5500 z dodatkową funkcją lewatywy. Do nich zaleca się stosowanie filtrów wody, które należy wymieniać co 6 miesięcy lub częściej w zależności od twardości oraz zanieczyszczenia wody.


Sprawdź pełną ofertę i szczegóły >> MARAX

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
tel. 533 336 136
www: www.marax.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Łazienki urządzane w stylu ekologicznym, z użyciem naturalnych materiałów... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet