Oświetlenie wystaw - 3 kroki do optymalnego oświetlenia muzeów i ekspozycji

Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody - nowość w ofercie Junkers-Bosch

artykuł promocyjny


Elektryczne przepływowe podgrzewacze c.w.u. uzupełniają portfolio produktów Junkers-Bosch w zakresie ogrzewania i dostawy ciepłej wody użytkowej. Dotychczas konsumenci mieli okazję poznać i docenić gazowe przepływowe podgrzewacze wody marki Junkers. Wzbogacenie oferty o urządzenia elektryczne z tego segmentu produktów jest więc naturalną konsekwencją rozwoju marki w tym obszarze.

 

Bosch Tronic - Elektryczne podgrzewacze przepływowe sterowane elektronicznie

 

Oferta Junkers-Bosch została poszerzona o elektryczne przepływowe podgrzewacze c.w.u. o mocy nominalnej od 12 do 27 kW i małe podgrzewacze wody (od 3,5 do 7,2 kW). Produkty te, wyposażone w innowacyjną technologię, już dziś spełniają restrykcyjne wymagania w zakresie efektywności energetycznej, które wejdą w życie w 2018 roku wraz z nową dyrektywą w sprawie Ekoprojektu. Urządzenia mają najwyższą klasę efektywności energetycznej (A).

Od stycznia 2018 wszystkie podgrzewacze c.w.u. dystrybuowane przez firmę Robert Bosch oznaczone są logo Bosch.

Nowe elektroniczne podgrzewacze wody, w porównaniu z modelami hydraulicznymi, pozwalają zaoszczędzić nawet 30% wody i energii! Dla czteroosobowej rodziny oznacza to wymierną redukcję domowych rachunków, a przy dziesięciu latach użytkowania urządzenia pozwala zaoszczędzić naprawdę znaczną sumę! W ten sposób można cieszyć się ciepłą wodą, jednocześnie chroniąc bezcenne zasoby naturalne i klimat naszej planety.

Urządzenia charakteryzują się ponadczasowym designem, doskonale wpisującym się w każde otoczenie.

Ponadto wyróżniają się wyjątkowym komfortem użytkowania oferując szereg przydatnych i łatwych w obsłudze funkcji. Duży wielofunkcyjny wyświetlacz przekazuje aktualny stan urządzenia oraz dane eksploatacyjne. Pozwala śledzić zużycie wody i energii wraz z poniesionymi kosztami. Dzięki temu można świadomie i efektywnie oszczędzać zarówno wodę, jak i energię.

 

Bosch Tronic 7000Bosch Tronic 8500

 

Podgrzewacze z linii electronic exclusiv wyposażone zostały w unikalny system aquaStop®, gwarantujący bezterminową ochronę domu przed zalaniem. Gwarancja ta obejmuje cały okres eksploatacji urządzenia.

Instalacja podgrzewacza wody marki Bosch jest szybka i nieskomplikowana. A to dzięki temu, że technika montażu jest tak samo innowacyjna, jak i technologie wykorzystywane przy produkcji podgrzewaczy. System CLIKFIX plus® oraz elastyczne przyłącza, zastosowane m.in. w elektronicznych podgrzewaczach przepływowych sprawiają, że instalacja wymaga niewielkiego nakładu pracy.

Dzięki jedynej w swoim rodzaju technice montażu CLICKFIX plus® podgrzewacze przepływowe marki Bosch można szybko i precyzyjnie zamontować w trzech prostych krokach. Dotyczy to nie tylko instalacji nowych urządzeń, ale także wymiany starych na nowe.

 

Zobacz:

Elektryczne podgrzewacze przepływowe trójfazowe

Elektryczne podgrzewacze przepływowe jednofazowe
 

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o. o. Bosch Home Comfort
tel. 801 600 801
www: bosch-homecomfort.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
SAS - ekologiczne urządzenia grzewcze

SAS - ekologiczne urządzenia grzewcze

SAS ma ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych do polskich domów.... ¬ więcej...
 
Zbiorniki i bufory do pomp ciepła

Zbiorniki i bufory do pomp ciepła

Zbiorniki i bufory do pomp ciepła to dwa typy zasobników, które stanowią... ¬ więcej...
 
Nowa seria podgrzewaczy AQUAvie od De Dietrich

Nowa seria podgrzewaczy AQUAvie od De Dietrich

Podgrzewacz ciepłej wody użytkowej AQUAvie można wykorzystać jako samodzielny elektryczny... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

Facebook