gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   UponorWerit

  Schell

Ferdom

logotyp Faneco
PipelifeEko-Bio

SFA Poland Sp. z o.o.Diamond


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

polecamy

Czysta woda ważna dla zdrowia całej rodziny

artykuł promocyjny


Ludzkie ciało składa się w ponad 60-70 % z wody, dlatego też konieczne jest zadbanie o prawidłowe nawodnienie organizmu. W przeciwnym razie nie będzie on w stanie prawidłowo funkcjonować, co niestety przełoży się bezpośrednio na obniżenie jakości życia i zwieszenie ryzyka wystąpienia najróżniejszych schorzeń. Niestety jakość wody wodociągowej w Polsce pozostawia cały czas wiele do życzenia, a kupowanie drogiej wody butelkowanej mocno obciąża budżet. Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem dla zdrowia i portfela będzie uzdatnianie wody przy użyciu profesjonalnych filtrów oraz stacji uzdatniania wody. Filtrowanie wody to gwarancja posiadania w kranie czystej, bezpiecznej i do tego smacznej wody, która nie wymaga do dalszego użycia żadnej obróbki termicznej.

 

Akwa - 5 stopniowy system Odwróconej Osmozy Aqua Filter

5 stopniowy system Odwróconej Osmozy Aqua Filter dostępny w ofercie firmy AKWA. System dzięki wysokiej jakości membrany osmotycznej może oczyścić do 280 l wody na dobę. Niski mikronaż 0,0001 µm, pozwala usuwać z wody większość zanieczyszczeń (w tym bakterie i wirusy). System wyposażony jest w końcowy wkład węglowy AICRO, który poprawia smak i zapach wody.

 

 

Dlaczego uzdatnianie wody do picia jest tak istotne dla naszego zdrowia?

 

Każdego dnia na jedną osobę przypada średnio dwieście litrów zużytej wody, w związku z czym tak ważne jest to, aby była ona czysta i bezpieczna. Niestety statystyki podają, że znaczna większość studni wymaga dezynfekcji i uzdatnienia, gdyż w przeciwnym razie woda nie nadaje się do celów spożywczych ani też gospodarczych. Wszystko to z powodu dużego ryzyka zakażenia i zanieczyszczenia wody. Dzięki wzrostowi świadomości konsumentów obecnie liczy się nie tylko to, aby woda spełniała normy, ale przede wszystkim aby nie szkodziła zdrowiu. Złej jakości woda nie tylko ma negatywny wpływ na zdrowie, ale także na instalację wodociągową w domu oraz urządzenia gospodarstwa domowego takie jak pralka, zmywarka czy też na sanitariaty i systemy grzewcze. W celu dostosowania fizykochemicznych właściwości wody do wymagań wynikających z jej przeznaczenia, świadomi konsumenci sięgają po nowoczesne urządzenia do uzdatnianie wody: filtry do wody oraz stacje uzdatniania wody.

 

Akwa - Kompaktowy zmiękczacz wody Slide Cover PLMechaniczny filtr do wody typu Big Blue - AKWA

Kompaktowy zmiękczacz wody Slide Cover PL,    Mechaniczny filtr do wody typu Big Blue                  
który jest idealnym rozwiązaniem                                                                                       
zarówno dla domu jak i firmy                                                                                       

 

 

Nowoczesne filtry do wody znakomicie rozwiązują problemy związane z jej czystością czy twardością

 

Wiele osób zmaga się często z problemem twardej wody, w której zostały rozpuszczone m.in. związki magnezu, wapnia i potasu. W efekcie na powierzchni czajnika i naczyń pozostaje charakterystyczny osad, który jest trudny do usunięcia i nieestetycznie wygląda. Na skutek mycia się w twardej wodzie, włosy tracą swój blask, zwiększa się ryzyko wystąpienia łupieżu, skóra staje się sucha, a naskórek staje się podatny na pękanie.

W takim przypadku konieczne staje się zainwestowanie w domowe filtry do uzdatniania wody, dzięki którym można pozbyć się owych problemów. Za pomocą specjalistycznych filtrów do wody można dodatkowo pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i bakteryjnych oraz substancji potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia. Filtrowanie wody zmniejsza jej twardość, ale nie pozbawia jej całkowicie cennych dla zdrowia minerałów. Filtry usuwają również chlor z wody, dzięki czemu staje się ona nie tylko smaczniejsza i zdrowsza, ale także zmniejsza się ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Picie przefiltrowanej wody pozwala na zdrowsze życie.

 

Zmiękczacze wody AKWA ZMWS

Odżelaziacze wody AKWA WSO to najwyższej jakości bezobsługowe urządzenia. Charakteryzuje je wysoka niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Gwarancja na te urządzenia w firmie AKWA wynosi do 3 lat.

Filtr pod zlew Exito B - AKWA

Filtr pod zlew Exito B

 

 

Gdzie szukać filtry do wody, które pozwolą podnieść standard naszego zdrowia?

 

Jednym z liderów oferujących najnowocześniejsze rozwiązania do uzdatniania wody przeznaczone dla domu oraz niezawodnych stacji uzdatniania wody dla przemysłu jest firma AKWA. W ofercie firmy znajdują się między innymi urządzenia podnoszące komfort codziennego korzystania z wody na cele bytowe:

  • urządzenia zmiękczające wodę (np. serii Slide Cover),
  • urządzenia odżelaziające odmanganiające (np. serii WSO),
  • filtry uzdatniające wodę do celów konsumpcyjnych (np. filtry do wody serii RO 5- pięciostopniowe i RO 6-sześciostopniowe)

Sterownik do zarządzania zmiękczaczem kompaktowym do wody Slide Cover - AKWA

Sterownik do zarządzania zmiękczaczem kompaktowym do wody Slide Cover

Kontakt w sprawie produktów:

Biuro Techniczno-Handlowe AKWA
tel. 48 377 80 40
www: akwa-filtry.pl mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

Inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

Koszty życia niestety stale rosną i nie mamy na to żadnego... ¬ więcej...

 
Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, by urządzić kuchnię z wykorzystaniem... ¬ więcej...

 
Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet