Kan


Innowacyjny system ProClick

aktualizacja: 02-10-2017, 10:45 – artykuł promocyjny


Na rynku pojawiła się nowa generacja produktów AFRISO! To obrotowe zawory mieszające ARV ProClick i siłowniki elektryczne ARM ProClick z innowacyjnym systemem montażu ProClick. Nowy system umożliwia montaż si­łownika elektrycznego ARM ProClick na obrotowym zaworze mieszającym ARV ProClick w dwóch prostych krokach. Najpierw zdejmujemy pokrętło z zaworu, a potem nakładamy na niego siłownik. Bez żadnych dodatkowych elementów i narzędzi. Tak po prostu!

Pokrętło i niebieski pierścień ograni­czający zamontowane są na zaworze na zatrzask. Pod pokrętłem zawsze znajduje się przykręcony adapter do siłowników elektrycznych ARM ProClick. Siłownik montujemy poprzez nasunięcie go na zawór z adapterem w dogodnej dla nas pozycji. Zsunięcie siłownika z zaworu możliwe jest po naciśnięciu i przytrzyma­niu przycisku zwalniającego mechanizm blokujący.

 

zawory mieszające ARV ProClick i siłowniki elektryczne ARM ProClick z innowacyjnym systemem montażu ProClick

 

 

Odświeżony design

 

Pokrętła w obrotowych zaworach mieszających ARV ProClick oraz siłownikach elektrycznych ARM ProClick są większe dla wygodniejszej obsługi ręcznej. Posiadają również dwustronną przy­krywkę zadrukowaną z obu stron skalami nu­merycznymi, która montowana jest na zatrzask.

 

zawory mieszające ARV ProClick oraz siłowniki elektryczne ARM ProClick

 

 

Obrotowe zawory mieszające ARV ProClick

 

Konstrukcja wewnętrzna 3-drogowych obro­towych zaworów mieszających ARV ProClick została ulepszona, aby zyskać mniejszy prze­ciek wewnętrzny. Ma to duże znaczenie, kiedy wykorzystujemy zawór w funkcji przełączania dwóch strumieni przepływu. Korpusy obroto­wych zaworów mieszających ARV ProClick są mniejsze w stosunku do poprzedniej generacji. Dzięki temu zajmują mniej miejsca w instalacji. Zawory zyskały też nowe powierzchnie do złapania kluczem hydraulicznym (w formie ośmiokąta), co zdecydowanie ułatwia montaż w każdej możliwej pozycji. Dodatkowo gamę zaworów 3-drogowych poszerzyliśmy o rozmiar DN 15, a zawory 4-drogowe o DN 20. Dzięki temu w ofercie AFRISO znalazły się rozwiązania do większej ilości zastosowań.

 

 

Siłowniki elektryczne ARM ProClick

 

Doskonałe elementy wewnętrzne siłownika ARM ProClick pozostały na najwyższym po­ziomie. Dużo zmieniło się jednak z zewnątrz. Siłowniki elektryczne ARM ProClick zyskały nowy przełącznik trybu pracy w formie przy­cisku. Wystarczy wcisnąć, żeby swobodnie operować siłownikiem ręcznie, poprzez pokrętło. Ponowne wciśnięcie przywraca siłownik do pracy automatycznej.

Odpinana wtyczka z przewodem elektrycz­nym, podobnie jak w pompach obiegowych, umożliwia montaż siłownika elektrycznego ARM ProClick bez przeszkadzającego kabla. Można go wygodnie podłączyć do sterownika i podpiąć w dowolnym momencie przed uru­chomieniem instalacji. Nowe, większe diody ułatwią diagnostykę nawet w ciemnych kotłowniach.

 

Siłowniki elektryczne ARM ProClick

 

Obejrzyj prezentację o obrotowych zaworach mieszających ARV ProClick i siłownikach elektrycznych ARM ProClick.

 

 

Więcej informacji na temat obrotowych zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick AFRISO znajduje się na stronie www.proclick.afriso.pl.

 

Kontakt w sprawie produktów:

AFRISO sp. z o.o.
tel. 32 330 33 55
www: www.afriso.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Ogrzewanie podłogowe i grzejniki - systemy sterowania

Ogrzewanie podłogowe i grzejniki - systemy sterowania

Współczesne systemy grzewcze muszą bazować na nowoczesnych technologiach... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie podłogowe KELLER Floor - jak prawidłowo projektować i montować wodne ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe KELLER Floor - jak prawidłowo projektować i montować wodne ogrzewanie podłogowe?

Wodne ogrzewanie podłogowe jest coraz częściej praktykowanym rozwiązaniem. Zwłaszcza... ¬ więcej...

 
Innowacyjne rozwiązanie do instalacji ogrzewania podłogowego - Reflex Servitec Mini

Innowacyjne rozwiązanie do instalacji ogrzewania podłogowego - Reflex Servitec Mini

Wnikanie gazów do instalacji grzewczych i chłodniczych zakłóca prawidłową... ¬ więcej...

 


All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
kan

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj