Junkers - patron


Rok nowości produktowych w Immergas

aktualizacja: 25-09-2017, 05:05 – artykuł promocyjny


Rok 2017 w Immergas Polska możemy już zaliczyć do rekordowych pod kątem wdrożonych nowości i innowacji produktowych. Oferta firmy wzbogacona została o pompy ciepła Magis Pro, jak również system hybrydowy Magis Combo będący połączeniem pompy ciepła i gazowego kotła kondensacyjnego. Teraz do listy nowości dołącza nowy kocioł kondensacyjny Victrix Tera oraz przepływowy podgrzewacz c.w.u. Julius Star. Ta ofensywa produktowa ma na celu wzbogacenie oferty rynkowej Immergas poprzez udostępnienie klientom nowoczesnych, energooszczędnych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

 

 

Kocioł kondensacyjny Victrix Tera - nowy wymiar gazowych kotłów kondensacyjnych

 

Victrix TeraWe wrześniu 2017 na rynku pojawił się nowy model kotła kondensacyjnego marki Immergas – Victrix Tera. Wyróżnia go nowy wymiennik w postaci jednorurowej wężownicy ze stali nierdzewnej, zapewniający nie tylko sprawną konserwację, ale również jeszcze większą niezawodność przy wyjątkowo kompaktowym rozmiarze urządzenia. Ten jeden z najmniejszych na rynku kotłów gazowych pod estetyczną formą kryje wiele praktycznych funkcji i stanowi kompletne rozwiązanie. Dostępny jest w wersji jednofunkcyjnej: Victrix Tera 24 PLUS (przystosowany do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u.) oraz w wersji dwufunkcyjnej Victrix Tera 28 1.

Kotły z tej serii to nowe rozwiązanie dedykowane dla użytkowników poszukujących nowoczesnych, prostych rozwiązań oraz wysokiej jakości urządzeń w przystępnej cenie. Niewielkie wymiary tych urządzeń ułatwiają montaż w wybranym miejscu, dzięki czemu idealnie sprawdzają się zarówno w nowych, jak i już istniejących instalacjach.

Dzięki małym gabarytom i nowoczesnemu wyglądowi, kocioł Victrix Tera jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na dodatkowej estetyce i oszczędności miejsca w pomieszczeniu, w którym urządzenie będzie zamontowane.

 

 

Poznaj zalety nowej gamy kotłów Victrix TERA:

 

 • nowy wymiennik ciepła w postaci jednorurowej wężownicy ze stali nierdzewnej to zminimalizowana liczba łączeń, co gwarantuje zbilansowany przepływ czynnika grzewczego
 • sprawna konserwacja – budowa wymiennika pozwala na łatwiejszy dostęp przy czynnościach konserwacyjnych i mniejsze ryzyko zanieczyszczenia
 • kompaktowe wymiary – głębokość kotłów to jedynie 25 cm, co czyni je jednymi z najmniejszych kotłów gazowych wśród dostępnych na rynku
 • ekonomiczna praca – szeroki zakres modulacji mocy od 16 do 100% jest gwarancją płynnej i ekonomicznej pracy kotła nawet w niewielkich lokalach
 • dzięki identycznemu rozstawowi podłączeń hydraulicznych kocioł Victrix Tera może z łatwością zastąpić kocioł starego typu z zamkniętą komorą spalania np.: Eolo Star, Eolo Mini
 • 5-letnia gwarancja
 • modulowana pompa o niskim zużyciu energii
 • atrakcyjny, nowoczesny wygląd
 • bardzo prosta, intuicyjna obsługa
 • panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD
 • automatyka pogodowa

 

 

 

Przepływowy podgrzewacz cwu Julius StarPrzepływowy podgrzewacz c.w.u. Julius Star

 

Również we wrześniu pojawia się nowość w ofercie podgrzewaczy marki Immergas. Julius Star to rozwinięcie dotychczasowej linii podgrzewaczy. Niewielkie wymiary urządzenia i elegancki wygląd sprawiają, że pasuje on do każdego rodzaju pomieszczeń. Model ten został zaprojektowany tak, aby maksymalnie uprościć jego obsługę. dzięki możliwości zasilania podgrzewacza za pomocą baterii alkaicznej (R20 1,5V), JULIUS STAR nie potrzebuje zasilania z sieci. Inteligentny system, który uruchamia zapłon w chwili zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i wyłącza natychmiast po ustaniu zapotrzebowania, zapewnia dodatkową oszczędność gazu.

 

 

Pompa Ciepła Magis Pro

 

Magis Pro to rozwinięcie rozwiązań z wykorzystaniem urządzeń typu split. Szczególnie dobrze sprawdza się w nowym budownictwie o zwiększonej termoizolacyjności, ale zdaje również egzamin w już istniejących budynkach. Układ hydrauliczny zabezpieczony jest przed zamarzaniem, ponieważ w całości znajduje się w pomieszczeniu; dzięki temu Magis Pro idealnie sprawdzi się w bardzo chłodnych regionach. Jednostka zewnętrzna jest mniejsza niż standardowa hydrauliczna pompa ciepła, dając tym samym większą elastyczność przy wyborze miejsca montażu urządzenia. Urządzenie wyposażone zostało w technologię inwerterową oraz posiada możliwość pracy w trybie ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.

 

Magis Pro

 

 

Hybrydowy System Magis Combo - pompa ciepła i gazowy kocioł kondensacyjny w jednym

 

System Magis Combo to tzw. hybryda: pompa ciepła powietrze - woda typu „Split” zintegrowana z gazowym kotłem kondensacyjnym. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. System Magis Combo został zaprojektowany tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników. Jednostka zewnętrzna powietrznej pompy ciepła jest dostępna w trzech wersjach o mocy: 5, 8 i 10 kW. Jednostka wewnętrzna zawiera elementy kotła kondensacyjnego o mocy 27 kW na potrzeby podgrzewu ciepłej wody i 24 kW na potrzeby centralnego ogrzewania, zintegrowane z modułem hydraulicznym pompy ciepła.

Magis Combo

Aplikacja Mobilna Dominus

 

Użytkownicy kotłów Immergas zyskali możliwość zdalnego zarządzania systemem grzewczym dzięki aplikacji mobilnej Dominus. Aplikacja, dostępna w języku polskim w wersji na Android i IOS, pozwala na płynną modyfikację, regulację oraz kontrolę warunków panujących w domu. W jednej chwili za pomocą smartfonu czy tabletu możemy zmienić tryb pracy kotła, ustawić żądaną temperaturę pomieszczeń, odczytać temperatury instalacji lub aktualną temperaturę pokojową. Do jej działania niezbędne są takie elementy jak Moduł Wi-Fi Dominus oraz sterownik pokojowy typu CAR V2 znajdujące się w aktualnej ofercie Immergas.

 

Aplikacja Mobilna Dominus

 

Więcej informacji o produktach na stronie www.immergas.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
tel. +48 42 649 36 00
www: www.immergas.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Filtry magnetyczne do ochrony instalacji grzewczych i pomp obiegowych

Filtry magnetyczne do ochrony instalacji grzewczych i pomp obiegowych

Elektroniczne bezdławicowe pompy obiegowe
D.MAG PRO TWIN i D.MAG COMPACT to... ¬ więcej...

 
Grupy pompowe DN20 firmy ESBE

Grupy pompowe DN20 firmy ESBE

Grupy pompowe są urządzeniami, które w jednej zwartej i dobrze izolowanej... ¬ więcej...

 
Dlaczego warto stosować w kotłowni grupy pompowe

Dlaczego warto stosować w kotłowni grupy pompowe

Grupy pompowe łączą w jednej zwartej i dobrze izolowanej obudowie kilka elementów... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj