www.centrumklima.pl


Kompletne systemy modulowanej wentylacji mechanicznej mieszkań

aktualizacja: 04-07-2017, 11:18 – artykuł promocyjny


Flop System to firma, która posiada 28-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania na rynek Polski innowacyjnych urządzeń i technologii wentylacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla energooszczędnego budownictwa mieszkaniowego.

W latach 2000 – 2007 firma brała udział w dwóch unijnych projektach badawczo-rozwojowych, koordynowanych przez uniwersytety w Cambridge i Brighton, poświęconych technologiom wentylacyjnym do stosowania w europejskim budownictwie niskoenergetycznym i socjalnym.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, firma mogła zainwestować w produkty niezawodne i nowoczesne, jakimi są kompletne systemy modulowanej wentylacji mechanicznej mieszkań oraz promować „standardy przyszłości”, jakimi stają się rozproszone systemy wentylacji mieszkań z rekuperacją ciepła.

Firma Flop System wprowadziła na rynek Polski takie marki jak: Systemair, ebm, Dantherm, Fresh, Manrose, Titon, Anjos.

Obecnie firma Flop System oferuje kompletne systemy wentylacji mieszkań, ze szczególnym naciskiem na zastąpienie drogiej i energochłonnej wentylacji higrosterowanej, systemem wentylacji modulowanej, dostosowującej intensywność wymiany powietrza w mieszkaniu do rzeczywistego-chwilowego zapotrzebowania użytkowników, działającego wg. zasady „ wentyluj kiedy trzeba i ile trzeba”.

System modulowanej wentylacji na żądanie DachBOX bazuje na inteligentnych, niskoenergetycznych, zbiorczych wentylatorach wyciągowych, które z powodzeniem konkurują z nasadami hybrydowymi zarówno względem kosztów inwestycyjno-eksploatacyjnych jak i oszczędności i skuteczności działania. Wentylatory DachBOX płynnie dostosowują swą prędkość obrotową do chwilowego zapotrzebowania na wentylację. Przymknięcie nawiewnika lub kratki wywiewnej w jednym mieszkaniu NIE powoduje zwiększenia nawiewu w innych lokalach mieszkalnych. Inteligentnie reagujący DachBOX nie doprowadzi nigdy do rozregulowania strumienia powietrza wentylującego w obsługiwanych mieszkaniach.

Koniec z nagminnym obecnie zachowaniem użytkowników, polegającym na zamykaniu lub zaklejaniu nawiewników (szczególnie w okresie zimowym), bo nagle zaczęło z nich „wiać chłodem”.

 

nawiewniki okiennenawiewniki ściennewywiewnikiprzepustnica zwrotnawentylator dachowy

 

Firma Flop System oferuje także wentylatory osiowe i strumieniowe do wentylacji garaży i pomieszczeń technicznych oraz zapewnia pełną obsługę projektową, a na życzenie oferuje montaż systemu.


Wszystkie urządzenia produkowane są w Polsce lub pochodzą z Europy Zachodniej.
 

 

Kontakt w sprawie produktów:

Flop System Sp. z o.o.
tel. (71) 325 14 20
www: www.flopsystem.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Montaż izolacji w systemach HVAC. Jak ułatwić pracę wykonawcy?

Montaż izolacji w systemach HVAC. Jak ułatwić pracę wykonawcy?

Warunki eksploatacyjne oraz specyfika funkcjonowania instalacji grzewczych, wentylacyjnych... ¬ więcej...

 
Zawór utrzymania energii - zatrzymaj ciepło z wentylacji

Zawór utrzymania energii - zatrzymaj ciepło z wentylacji

Otwory wentylacyjne znajdujące się w pionie kanalizacyjnym to potencjalne źródło... ¬ więcej...

 
Nowe węzły w ofercie eShop VTS!

Nowe węzły w ofercie eShop VTS!

Marka VTS od zawsze kieruje się zasadami standaryzacji i optymalizacji, co widać... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec VTS    Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm ProventGlobal-Tech Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Wienkra
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet