Oprawy podtynkowe Astro Lighting

aktualizacja: 14-06-2017, 08:38 – artykuł promocyjny


Piękno światła kryje się w tym, jak tajemniczo wydobywa się z oprawy. Światło, które nie narusza stylistyki wnętrza, ale podkreśla jego walory. Idealnie do tego nadają się oprawy podtynkowe, które wydobywają światło z wnętrza ściany lub sufitu. Uwalniając jego potencjał bez naruszania subtelnej równowagi między wystrojem wnętrza, a grą światła.

Oprawy typu trimless nadają się znakomicie jako oświetlenie znakujące, wyznaczające ciągi komunikacyjne. W subtelny sposób podkreślą wystrój klatki schodowej, holu lub łazienki. Dzięki nim wnętrze zyska miękką poświatę bez wyraźnego ingerowania w wystrój. Na rynku dostępne są różnego rodzaju podtynkowe marker lighty. Ich forma i kształt zależą od upodobań inwestora oraz od stylu, w jakim utrzymane jest dane wnętrze. Firma Astro Lighting posiada w swojej ofercie podtynkowe oświetlenie znakujące w kilku kształtach i rozmiarach. Mogą to być zarówno formy kwadratowe i prostokątne w różnych rozmiarach (oprawy Borgo Trimless), jak również oprawy okrągłe (Leros) oraz w kształcie kropli wody (Olympus).

 

Borgo
OlympusLeros

 

Światło w delikatny sposób będzie wydobywało się ze wszelkiego rodzaju powierzchni, czy to pionowych czy poziomych. Podtynkowe oprawy sufitowe mogą w dużej mierze zastąpić oświetlenie ogólne. Ten typ oświetlenia będzie stanowił tło dla pozostałych punktów świetlnych, sam zaś w tajemniczy sposób równomiernie rozświetli przestrzeń nie ujawniając źródła światła.

Firma Astro Lighting oferuje oprawy o wysokich klasach szczelności, które mogą być montowane w łazienkach. Należy zwrócić uwagę, że większość opraw podtynkowych powinna być montowana jeszcze przed położeniem tynków. Wówczas ich powierzchnia idealnie licuje się ze ścianą lub sufitem, a wydobywające się światło w naturalny sposób rozjaśni wnętrze.  
 

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Żarówki dekoracyjne i klosze przezroczyste - potęga szkła w oświetleniu

Żarówki dekoracyjne i klosze przezroczyste - potęga szkła w oświetleniu

Trendy oświetleniowe dyktują warunki co do wyglądu nowoczesnych opraw i lamp. Na... ¬ więcej...

 
LFP001 - płaski panel LED od STERR

LFP001 - płaski panel LED od STERR

Model LFP001 to energooszczędny panel LED do sufitów podwieszanych. Może być... ¬ więcej...

 
Oprawy podtynkowe Astro Lighting

Oprawy podtynkowe Astro Lighting

Piękno światła kryje się w tym, jak tajemniczo wydobywa się z oprawy. Światło,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNetNEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj