Oprawy podtynkowe Astro Lighting

aktualizacja: 14-06-2017, 08:38 – artykuł promocyjny


Piękno światła kryje się w tym, jak tajemniczo wydobywa się z oprawy. Światło, które nie narusza stylistyki wnętrza, ale podkreśla jego walory. Idealnie do tego nadają się oprawy podtynkowe, które wydobywają światło z wnętrza ściany lub sufitu. Uwalniając jego potencjał bez naruszania subtelnej równowagi między wystrojem wnętrza, a grą światła.

Oprawy typu trimless nadają się znakomicie jako oświetlenie znakujące, wyznaczające ciągi komunikacyjne. W subtelny sposób podkreślą wystrój klatki schodowej, holu lub łazienki. Dzięki nim wnętrze zyska miękką poświatę bez wyraźnego ingerowania w wystrój. Na rynku dostępne są różnego rodzaju podtynkowe marker lighty. Ich forma i kształt zależą od upodobań inwestora oraz od stylu, w jakim utrzymane jest dane wnętrze. Firma Astro Lighting posiada w swojej ofercie podtynkowe oświetlenie znakujące w kilku kształtach i rozmiarach. Mogą to być zarówno formy kwadratowe i prostokątne w różnych rozmiarach (oprawy Borgo Trimless), jak również oprawy okrągłe (Leros) oraz w kształcie kropli wody (Olympus).

 

Borgo
OlympusLeros

 

Światło w delikatny sposób będzie wydobywało się ze wszelkiego rodzaju powierzchni, czy to pionowych czy poziomych. Podtynkowe oprawy sufitowe mogą w dużej mierze zastąpić oświetlenie ogólne. Ten typ oświetlenia będzie stanowił tło dla pozostałych punktów świetlnych, sam zaś w tajemniczy sposób równomiernie rozświetli przestrzeń nie ujawniając źródła światła.

Firma Astro Lighting oferuje oprawy o wysokich klasach szczelności, które mogą być montowane w łazienkach. Należy zwrócić uwagę, że większość opraw podtynkowych powinna być montowana jeszcze przed położeniem tynków. Wówczas ich powierzchnia idealnie licuje się ze ścianą lub sufitem, a wydobywające się światło w naturalny sposób rozjaśni wnętrze.  
 

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Oświetlenie domowe - to będzie modne w 2017

Oświetlenie domowe - to będzie modne w 2017

Modne oświetlenie musi być ekonomiczne i spełniać swoją podstawową rolę, czyli... ¬ więcej...

 
Plafony do łazienki

Plafony do łazienki

Każda łazienka, niezależnie od wielkości i sposobu jej urządzenia, wymaga wewnętrznego... ¬ więcej...

 
Idealnie oświetlona sypialnia krok po kroku

Idealnie oświetlona sypialnia krok po kroku

Sypialnia, to nie tylko „miejsce do spania”. To tu przechowujemy ubrania,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2017 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj