gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

znajdź fachowca

Werit


Przyciski spłukujące do WC w ofercie Geberit

aktualizacja: 24-05-2019, 11:09 – artykuł promocyjny


Przyciski spłukujące to dodatek do całej aranżacji na bazie systemu podtynkowego. Jednak jego znaczenie może przesądzić nawet o ostatecznym stylu wnętrza. Ten istotny detal zróżnicowany jest również pod kątem funkcjonalnym — materiał, rodzaj spłukiwania, wielkość, kształt oraz możliwość wyposażenia go w dodatkowe funkcje — co daje mu ogromne znaczenie w urządzaniu łazienki. Jako jedyny widoczny element systemu spłukującego powinien być wybrany w przemyślany sposób.

Przyciski spłukujące do WC w ofercie Geberit

Tylko przycisk jest widoczny w aranżacji przestrzeni z systemem podtynkowym, a więc podkreśla, a czasem nawet nadaje wnętrzu charakteru. Ten niewielki element kryje w sobie jednak coś jeszcze. Każdy model posiada szereg właściwości, dzięki którym codzienne użytkowanie toalety staje się bardziej wygodne oraz oszczędne. Sprawdź, o czym warto pamiętać przy wyborze przycisku spłukującego:
 

 

  • oszczędność


Nowoczesne rozwiązania obecne w wybranych przyciskach spłukujących są w stanie znacznie ograniczyć dzienne zużycie wody. To, co 50 lat wcześniej uznawane było za konieczność, czyli ok. 70 litrów wody na osobę, obecnie jest marnotrawstwem. Redukcja zużycia do 18 litrów/osobę to konieczność naszych czasów oraz znaczne oszczędności ekonomiczne. Aby móc cieszyć się takimi oszczędnościami warto wybrać przycisk z funkcją STOP umożliwiający zatrzymanie spłukiwanej wody w dowolnym momencie. Ekologiczne są również wersje dwudzielne, np. przycisk 4/2 l, czyli takie, w których sami decydujemy, ile litrów wody chcemy zużyć w konkretnym przypadku. 

Przycisk Geberit Sigma30 z funkcją STOP Przycisk Geberit Sigma30 z dwudzielnym spłukiwaniem

fot.: Geberit Sigma30 z funkcją STOP oraz Geberit Sigma30 z dwudzielnym spłukiwaniem


 

  • higiena

 

Wartą uwagi opcją jest wyposażenie przycisku w pojemnik na kostki higieniczne do spłuczki. Dwa okrągłe, lekko wypukłe przyciski zastosowane w spłuczce nie tylko dobrze wyglądają, ale także ułatwiają obsługę dwudzielnego spłukiwania. Dodatkowo nie trzeba decydować się na to rozwiązanie od razu, ponieważ pojemnik można zamontować w dowolnym momencie, w czasie jego użytkowania. Kostkę aplikuje się w prosty sposób, jedynie odchylając lekko przycisk, a ona uwalniając powoli swój zapach, zapewnia czystość i higienę miski WC przy każdym spłukaniu wody.

Higieniczne przyciski spłukujące GeberitHigieniczne przyciski spłukujące Geberit

fot.: Dodatkowy pojemnik na kostki higieniczne Geberit można zamocować do przycisków uruchamiających z serii Geberit Sigma

Higiena to także systemy bezdotykowe, dzięki którym nie musimy martwić się o przenoszenie zanieczyszczeń po skorzystaniu z toalety, a jeszcze przed umyciem rąk. Takie przyciski wyglądają bardzo nowocześnie i z pewnością dodadzą wnętrzu elegancji. 

 

  • nowoczesność

Nowoczesne rozwiązania zawsze poprawiają nasz komfort, dbają o szczegóły, które od zawsze nam przeszkadzały. Tak też jest w przypadku przycisków, które mogą dziś zastąpić już z powodzeniem odświeżacze powietrza. Wystarczy wybrać model ze zintegrowanym odciągiem zanieczyszczonego powietrza na bazie filtra z aktywnym węglem. Eliminowania zapachów u źródła, czyli bezpośrednio z miski WC wiąże się z oczyszczaniem powietrza poprzez filtr, a cichy wentylator oddaje czyste powietrze z powrotem do łazienki. Jak na nowoczesne rozwiązanie przystało, gdy filtr będzie wymagał wymiany, zapali się dioda umieszczona w przycisku.

fot.: Przycisk uruchamiający z serii Geberit Sigma z funkcją Geberit DuoFresh

 

  • wygląd

Indywidualizm to jedna z najbardziej pożądanych cech współczesnego wzornictwa. Zasada ta jest aktualna również w przypadku płytek spłukujących do WC. Elegancja, która zawsze jest bezkompromisowa, doskonale sprawdzi się w każdej łazience, podkreśli charakter stylu. Możliwość wypełnienia frontu przycisku spłukującego — szkło, metal, tworzywa sztuczne — może być nawiązaniem do motywów powtarzających się w wystroju lub stanowić oddzielny element. Taki zabieg sprawi, że przycisk zyska nową jakość oraz będzie on niepowtarzalny.

Przycisk uruchamiający z wbudowanym oświetleniem orientacyjnym LED

fot.: Przycisk uruchamiający z wbudowanym oświetleniem orientacyjnym LED

Wygląd to także dopasowanie do bieżących trendów. Na rynku pojawiają się wciąż nowe, udoskonalone rozwiązania, zachwyca także kolorystyka oraz dostępne warianty wykończenia. Przykładem może być kolor czarny, który bije rekordy popualarności — występuje w wersji błyszczącej oraz matowej.  

Przyciski spłukujące Geberit Sigma dostępne w nowych, modnych kolorachPrzyciski spłukujące Geberit Sigma dostępne w nowych, modnych kolorachPrzyciski spłukujące Geberit Sigma dostępne w nowych, modnych kolorach

fot.: Nowa odsłona przycisków spłukujących Geberit zachwyca matowymi powierzchniami — do wyboru trzy opcje kolorystyczne: białe, czarne i chromowe

W nowoczesnych wnętrzach duże znaczenie ma również forma. Najbardziej pożądane rozwiązania to te, które są zminimalizowane. Przykładem może być płytka uruchamiająca zlicowana z powierzchnią ściany tak jak w przypadku przycisku Geberit Sigma70. 

Przycisk zlicowany ze ścianą

fot.: Przyciski uruchamiające Geberit Sigma70


Gdy pojawia się brak możliwości zainstalowania nad toaletą przycisku spłukującego, np. w toaletach na poddaszu, to wystarczy sięgnąć po przyciski uruchamiane zdalnie, które można zamontować w innym dowolnym miejscu. Tego typu przyciski są wyjątkowo małe, dzięki czemu nie ma problemu z ich swobodnym umieszczeniem w ścianie, płycie kartonowej lub meblowej, w odległości nawet do 2 metrów od spłuczki.

Geberit - przycisk uruchamiany zdalnie

fot.: Przyciski Geberit mogą być również uruchamiane zdalnie


Zobacz wszystkie przyciski w ofercie >> Geberit

 

Nie ma trudności, z którymi nie można sobie poradzić — z każdej sytuacji jest wyjście, które nie musi ograniczać nas i wiązać się z koniecznością wyboru rozwiązań połowicznych. Nawet jeśli trzeba zaaranżować trudną i wymagającą przestrzeń, nadal możemy cieszyć się wygodą i dobrym wyglądem.

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Wielofunkcyjne deski bidetowe nazywane są inteligentnymi toaletami lub toaletami myjącymi.... ¬ więcej...

 
Nowe przyciski uruchamiające Visign

Nowe przyciski uruchamiające Visign

Trendy w zakresie designu mają różne podłoże. Za najważniejsze osiągnięcie... ¬ więcej...

 
Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która na myśl o bardzo głośnych... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet