Gdzie kupić dobre materiały dla Twojej inwestycji

aktualizacja: 12-02-2020, 08:50 – artykuł promocyjny


Jak wybrać odpowiednią hurtownię? Partnera, który zapewni możliwość kompletnego zaopatrzenia w produkty wysokiej jakości, dostępnych od ręki w konkurencyjnych cenach?

Firmy budowlane prześcigają się w zachwalaniu swoich usług i produktów jednak wiele z nich nie oferuje odpowiedniego standardu lub specjalizuje się jedynie w wąskiej gamie produktów.
Budownictwo, przemysł czy infrastruktura, to sektory, w których kluczowym czynnikiem sukcesu jest wiarygodny i rzetelny dostawca materiałów technicznych.
Wysokie standardy usług oraz relacje oparte na partnerstwie, gruntownej wiedzy technicznej i zaufaniu są kluczem do stworzenia długoletniej współpracy pomiędzy hurtownią a klientem, zwłaszcza z obszaru B2B.

Sprawdzony partner w dostawach materiałów technicznych dla instalatorów, budownictwa, przemysłu i klientów indywidualnych.

 

Onninen

 

W taki właśnie sposób działa sieć hurtowni Onninen - członek skandynawskiej Grupy Kesko.
W Polsce firma Onninen znana jest nie tylko z hurtowej sprzedaży hydrauliczno-elektrycznej, ale również z nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa i przemysłu.
Podstawą działania firmy Onninen jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez dostęp do oferty ponad 300 czołowych producentów z branży elektrotechnicznej, instalacyjno-grzewczej, sanitarnej, a także z zakresu wentylacji i klimatyzacji.
Jest to jedyna hurtownia na rynku, gdzie instalator i inwestor może w jednym miejscu nabyć materiały z tak wielu branż instalacyjnych.

 

Onninen oferta

Więcej na onninen.pl

 

 

Ponad 190 000 produktów w ofercie – szybka dostawa we wskazane miejsce

 

W ofercie Onninen jest ponad 190 000 produktów, z tego 35 000 stale dostępnych w magazynach firmy. Profesjonalny system logistyczny gwarantuje dostawę w 24h we wskazane miejsce w Polsce lub odbiór osobisty w jednym z 37 oddziałów stacjonarnych.


Firma dysponuje własnym taborem aut dostawczych, dzięki czemu towar zamówiony do godziny 16:00 z magazynu centralnego zostaje dostarczony do oddziału następnego dnia o 7.00 rano. Wysoki standard usług logistycznych jest możliwy dzięki dobrej organizacji wewnętrznej oraz dużej elastyczności firmy w zakresie szybkości realizacji zamówień.

 

Onninen

 

 

Zamawiasz gdzie chcesz i kiedy chcesz

 

Indywidualne podejście do klienta to wyróżnik charakteryzujący firmę Onninen na tle konkurencji. Każdy klient ma inne potrzeby. Dla jednego ważny jest bezpośredni kontakt z handlowcem, dla drugiego możliwość zamówienia przez telefon, a jeszcze inny ceni sobie zakupy przez internet i dostęp do oferty 24h na dobę . Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom klienta Onninen uruchomił kilka kanałów obsługi, które się wzajemnie przenikają umożliwiając migrowanie między kanałami w trakcie jednej transakcji.


Klienci internetowi, ceniący sobie swobodę i niestandardowy czas i miejsce składania zamówień mogą korzystać z Internetowej platformy zamówień OnnShop. Ten nowoczesny system sprzedaży oferuje wiele korzyści, a przede wszystkim oszczędność czasu, którego ciągle tak bardzo brakuje. OnnShop posiada również wersję mobilną, dzięki której można wyszukiwać i zamawiać towary bezpośrednio z telefonu typu smartphone.

 

 

Zalety systemu Zamówień internetowych OnnShop

 

  • Dostęp do pełnej oferty produktów ze zdjęciami i opisami technicznymi
  • Widoczność cen z rabatem indywidualnym
  • Aktualna i dokładna informacja
  • Historia zamówień, faktur i salda klienta
  • Proste zamawianie i obsługa koszyka zakupowego
  • Liczne promocje cenowe i atrakcyjne nagrody

 

 

Kontakt z handlowcem

 

Inwestorzy, którzy wolą tradycyjne formy kontaktu z hurtownią, mogą złożyć zamówienie telefonicznie i odebrać je w najbliższym oddziale. Firma posiada 37 hurtowni na terenie całej Polski. Podczas rozmowy klienci mogą skonsultować się z handlowcem, zapytać o dane techniczne towaru oraz jego dostępność w magazynie. W przypadku, kiedy klient nie jest w stanie osobiście odebrać zamówienia, ma możliwość jego dostawy w dowolne miejsce na terenie całego kraju - do sklepu, biura czy bezpośrednio na plac budowy.

 

Klienci indywidualni mogą skorzystać z oferty Onninen poprzez sklep internetowy Onninen.pl lub korzystając z sieci oddziałów Onninen Express. Można tam samodzielnie dokonać zakupu jak w typowym supermarkecie. Produkty dostępne są od ręki, a w razie problemów, klient może liczyć na pomoc doradców.

 

 

Onninen to hurtownia pierwszego wyboru

 

Unikalna oferta Onninen oraz serwis gwarantujący zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów sprawia, że hurtownia jest znakomitym wyborem zarówno dla inwestorów profesjonalnych oraz klientów indywidualnych. Potwierdzają to pozytywne opinie ponad 18 000 zadowolonych klientów.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów
 

Kontakt w sprawie produktów:

Onninen Sp. z o.o.
tel. 42 676 88 66, 42 676 89 70
www: onninen.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Rozwiązanie do pomiaru temperatury ludzkiego ciała

Rozwiązanie do pomiaru temperatury ludzkiego ciała

Najnowsza kamera termowizyjna marki Dahua Technology umożliwia dokładny pomiar temperatury... ¬ więcej...

 
Włazy MAXI - NOWOŚĆ firmy KMB STEEL PRODUCT

Włazy MAXI - NOWOŚĆ firmy KMB STEEL PRODUCT

W odpowiedzi na prośby i zapytania klientów firma KMB STEEL PRODUCT®... ¬ więcej...

 
Jakie są zalety sauny infrared?

Jakie są zalety sauny infrared?

Zastanawiasz się jaką saunę wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet