Wyposażenie łazienek prosto z Włoch od ItalyDirect.pl

aktualizacja: 06-11-2018, 07:26 – artykuł promocyjny


Włoskie wyposażenie łazienek dostępne jest teraz na platformie zakupowej ItalyDirect.pl lub w salonie wystawowym w Warszawie. Szeroka oferta skierowana jest dla miłośników designu, którzy stawiają na włoską jakość. Pięć lat na rynku pozwoliły firmie rozwinąć działalność, a dostęp do ponad 10 tysięcy oryginalnych produktów w zróżnicowanym wykończeniu potwierdza zainteresowanie tego typu produktami. Na stronie ItalyDirect.pl zgromadzone są zdjęcia, rysunki oraz podane wymiary dostępnych produktów.

 

 

Włoska jakość wynikająca z współpracy z niewielkimi i średnimi firmami o tradycjach rękodzieła przekazywanego z pokolenia na pokolenie to duma firmy ItalyDirect.pl. Przykładem może być GRANDINETTI - jedna z niewielu firm w całej Europie, która do tej pory ręcznie produkuje historyczne kafle i cementową terrakotę. Czy też firma z Lombardii, która produkuje baterie łazienkowe z serii GIOELLI z elementami Swarovski.

 

     fot.: Baterie z serii Gioelli z kryształami                  fot.: Grandinetti kafle cementowe barwione
    Swarovskiego, także z czarnymi                         w masie, produkowane pod zamówienie,
obecnie najmodniejszymi                                    możliwość doboru wzorów i kolorów

 

Oferta ItalyDirect.pl jest mocno ukierunkowana na klasykę, tradycję i retro. Potwierdzeniem tego nurtu jest współpraca z „produzione artigianale”. Dla osób, które nie przepadają za taką stylistyką wartym uwagi jest wariant zastosowanie jednego elementu tego rodzaju nawet w towarzystwie nowoczesnego wyposażenia. Doda to łazience smaku i niepowtarzalności.

Grzejnik łazienkowy w stylu staroangielskim Wilsforsd na tle terrakoty historycznej Grandinetti w nowoczesnym wnętrzu, w którym dominuje biel i szarość to idealne rozwiązanie na wprowadzenie odrobiny klasyki do łazienki.

W szerokiej ofercie ItalyDirect.pl każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego stylu oraz zasobności portfela. produkty odpowiadają także kanonom wyznaczonym przez styl nowoczesny. Firma wynajduje perełki nowoczesnego designu, często tworzone przez uznanych projektantów. Za przykład może posłużyć baterie Laghi i Profili, akcesoria IBB, grzejniki Sirio czy brodziki z konglomeratu na wymiar.

 

Platforma ItalyDirect.pl - jak to działa

 

ItalyDirect.pl dostarcza armaturę łazienkową od czołowych włoskich producentów

  • SZYBKO (bo bezpośrednio z ich magazynów),
  • W ATRAKCYJNEJ CENIE (bo bez pośredników) 
  • WYGODNIE (jednym kliknięciem na stronie) lub poprzez złożenie zamówienia w salonie w Warszawie, al. Rzeczypospolitej 27.


Klient może wybierać z całej ofert producenta. Bez ograniczeń wybranymi modelami, które znajdują się jedynie w ofercie większości hurtowników w Polsce. ItalyDirect.pl obsługuje wszystkich - klientów indywidualnych, salony, sklepy i projektantów (na specjalnych warunkach handlowych). ItalyDirect.pl to ponad 100 serii, 10 000+ produktów Made in Italy.

 

To co najpiękniejsze w ItalyDirect.pl

 

Baterie firmy Gaboli z serii My Bijoux to kwintesencja elegancji w klasycznej łazience. Na zdjęciu połączenie chromu, złota oraz kryształu Swarovskiego.

Szczegóły: My Bijoux

Klasyka spotyka się z techno. Seria Victoria firmy La Torre w teraz też w różnych nowych wykończeniach jak czarny chrom, efekt stali czy ciemny brąz.

Szczegóły: Victoria firmy La Torre


Ceramika ALTHEA Royal to piękne produkty do stylowej łazienki, także w różnych wykończeniach jak np. czerń i złoto. 20 modeli umywalek retro, bidety, sedesy także podwieszane.

Szczegóły: ALTHEA Royal

Nie ustępuje jej ceramika HIGHLANDS. Finezja w każdym szczególe. Duża oferta modeli umywalek retro stojących, podwieszanych, narożnych. Także kolory i dekory kwiatowe.

Szczegóły: HIGHLANDS

Nie może zabraknąć akcesoriów łazienkowych. Seria Madras Oriente to jedna z pięciu serii z kryształami Swarovskiego firmy IBB. Cała oferta to 25 kolekcji nowoczesnych i klasycznych serii.

Szczegóły: IBB

Prezentowana seria Prisma to przykład wzornictwa Art Deco. Firma STILHAUS oferuje 11 serii akcesoriów łazienkowych w stylu klasycznym i 17 serii designerskich.

Szczegóły: STILHAUS

ItalyDirect.pl dba także o inne elementy dekoracyjne. OLYMPIA stylowe, artystyczne lustro w drewnianej złoconej ramie, także w innych wykończeniach. Oraz ponad 20 innych modeli.

Szczegóły: OLYMPIA

W stylowym wnętrzu czy łazience nie może zabraknąć klasycznego grzejnika żeliwnego z serii ANTICO Simply czy ANTICO Decori. Możesz wybrać z ponad 50 modeli grzejników VETTO produkowanych i wykańczanych pod zamówienie.

Szczegóły: ANTICOW ofercie ItalyDirect.pl dostępne są m.in. firmy Effepi, La Torre, Daniel, Alice, Remer, Hego, Gaboli, IBB, Alpe, Stilhaus, Vetto, Althea, Highlands, Aquabella, Kellertaps, Vado, Vogue i in.

Szczegóły na stronie www.ItalyDirect.pl lub w salonie firmowym.


 

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Łazienki urządzane w stylu ekologicznym, z użyciem naturalnych materiałów... ¬ więcej...

 
Umywalki nierdzewne KMB Steel Product - projesjonalne myjnie ze stali nierdzewnej

Umywalki nierdzewne KMB Steel Product - projesjonalne myjnie ze stali nierdzewnej

Umywalki są powszechnie obecne w naszych łazienkach, kuchniach i potrzebne do normalnego... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet