intersoft

Nowy oddział Iglotech w Gdyni

aktualizacja: 09-02-2017, 07:22 – artykuł promocyjny


Firma Iglotech informuje, iż w dniu 3 lutego 2017 roku nastąpiło oficjalne otwarcie Oddziału firmy Iglotech, przy ul. Hutniczej 19 w Gdyni. Oficjalnemu otwarciu Oddziału towarzyszyło wiele atrakcji, m.in.: super konkurs z nagrodami, wyjątkowe obniżki cen na klimatyzatory, czynniki chłodnicze, pompki skroplin oraz spotkanie ze specjalistami takich marek jak: Aspen Pumps, Fuji Electric, Salda oraz SFERAN.

 

Oddział Iglotech w Gdyni

 

Ponadto odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania był sprzęt RTV/AGD. Wszystkim zwycięzcom firma Iglotech składa serdeczne gratulacje!  

Uroczyste Otwarcie Nowego Oddziału w Gdyni odbyło się w akompaniamencie cateringu, tradycyjnej lampki szampana i przygotowanego specjalnie na tę okazję tortu. Rozmowom ze specjalistami towarzyszyło gotowanie na żywo w wykonaniu kucharza.  

 

Oddział Iglotech w GdyniOddział Iglotech w Gdyni

 

Nowy Odział urządzony i wyposażony zgodnie ze standardami firmy Iglotech. Znajduje się w dogodnej lokalizacji wraz z miejscami parkingowymi dla Klientów. Gdyński Oddział dostarcza Klientom produkty z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, czynników chłodniczych. Klienci dokonujący zakupów w oddziale mają dostęp do większej ilości produktów, który zapewnia magazyn wysokiego składowania.   

Oddział Iglotech w Gdyni czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Iglotech sp. z o.o.
tel. (55) 645 73 00
www: www.iglotech.com.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet