Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

aktualizacja: 26-06-2018, 08:51 – artykuł promocyjny


Oprawy oświetleniowe I-Valo to pełen profesjonalizm i trwałość, która przekłada się na energooszczędność, praktyczność i estetykę tysiąca różnych rozwiązań oświetleniowych do wszystkich zastosowań w wymagających warunkach.

Dopasowanie nowoczesnej technologii do potrzeb klientów, indywidualizacja projektów oraz kreatywność w poszukiwaniach skutkują najwyższą jakością i pełnym zaufaniem.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

 

Oprawy oświetleniowe I-VALO spełniają najwyższe normy jakości i tak każda oprawa:

  • poddawana jest probie ciśnieniowej
  • jest oprawą zamkniętą
  • jest testowana pod kątem sprawności działania
  • jest przystosowana do montażu z szeroką gamą wsporników instalacyjnych
  • mają powłokę poliestrową zapobiegającą korozji
  • są łatwe do czyszczenia oraz sprawnie odprowadzają ciepło


Fińska frma I-Valo istnieje od 1971 roku i działa w 20 państwach, a znacząca część produkcji jest eksportowana do krajów na całym świecie. Wywodząca się z miejscowości Iittala, w gminie Hämeenlinna marka to najnowocześniejsza technologia produkcji poparta wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikowane systemy jakości i zarządzania środowiskowego potwierdzające rangę firmy na rynku. Zobacz film "I-Valo Oy - fińska firma rozjaśniająca świat":

  

I-VALO MARCO

 

Lampa o przeznaczeniu przemysłowym z niską ramą i konstrukcją przystosowaną do trudnych warunków. Oprawa posiada technologię filtrowania I-Valo. Solidna budowa wynika z zastosowania aluminium powlekanego poliestrem na ramie oraz szkła hartowanego na osłonę. Dedykowana do miejsc wymagających szerokiego rozsyłu światła, czyli takich jak korytarze, pomosty robocze itp.

Marco - oprawa kompaktowa dla przemysłu

 

I-VALO DAVI

 

Lampa o charakterze przemysłowym. Dzięki wymiennym modułom LED jej żywtoność jest znacznie dłuższa. Konstrukcja oprawy oświetleniowej jest bardzo wytrzymała, a jej wzorcem były docenione już przez użytkowników oprawy typu lowbay I-Valo. W standardzie dostępna jest także skuteczną technologia filtrowania I-Valo.

 

I-VALO XENRE™

 

Solidna, najwyższej jakości oprawa LED dla dużych wysokości montażowych, wymagających zastosowania oprawy szczególnej trwałości. Typowe lokalizacje opraw XENRETM to: przemysł maszynowy, papierniczy, młyny, tartaki, przemysł drzewny, magazyny itp. Dzięki pokrywie z poliwęglanu, oprawa XENRETM nadaje się również np. dla przemysłu spożywczego i produkcji napojów.

XENA - oprawa przemysłowa LED

 

I-VALO Dora

 

Wszechstronna rodzina opraw oświetleniowych zastępująca tradycyjne lampy wyładowcze dużej intensywności typu Low-bay i oprawy świetlówkowe. Nadają się także do celów oświetlenia awaryjnego. Gwarantują doskonały strumień świetlny 145 lm/W. Modele te są najwyższej jakości źródłami światła i dają bezkonkurencyjną jakość oświetlenia. Niskoprofilowana oprawa oświetleniowa ułatwia montaż. Modele dostępne są w dwóch wariantach długości z różną liczb świateł, zależnie od potrzeb. Brak radiatorów zmniejsza wymagania konserwatorskie. Oprawa posiada różne rodzaje rozsyłu światła realizowane przez efektywne odbłyśniki. Istnieje również możliwość zastosowania folii przeciwolśnieniowej jako dodatkowej ochrony przeciw przykremu efektowi olśnienia.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

 

I-VALO VIVO LED

 

Wyposażone są w filtr Gore odpowiedzialny za równoważenie ciśnienia i przepływ powietrza oraz utrzymanie w czystości wewnętrzne elementy oprawy oświetleniowej, przez co lampa może pracować dłużej. Dobre rozprowadzenie ciepła możliwe jest dzięki szczelinie między modułami. Osłona z bezpiecznego szkła hartowanego dostępna jest w wersji szkła bezbarwnego lub szronionego. W przypadku wykorzystania w przemyśle spożywczym oprawa może być wyposażona w osłonę z poliwęglanu. Po otwarciu osłony następuje automatyczne odłączenie napięcia. Bezpieczna i łatwa konstrukcja znacząco ułatwia wymiany sterowników. Oprawa posiada wymienny moduł LED.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

Małe wymiary, solidna konstrukcja, możliwość montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku czynią ten produkt wszechstronnym. Opcjonalnie można wybrac wariant ze sterowaniem nDim.

 

I-VALO 6741 LED

 

Oprawa ta cieszy się największą popularnością. Korpus oprawy oświetleniowej nadaje się do ponownego użycia (po upływie czasu działania modułu LED) w wyniku modernizacji lub doposażenia. Moduł LED łatwo można wymienić. Może być wykorzystywana jako oświetlenie awaryjne - tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Łatwy montaż i użytkowanie możliwe są dzięki zatrzaskom zamykającym wykonanym z aluminium o powłoce z poliestrem, niskoprofilowej konstrukcji korpusu, dostępnej szerokiej gamie wsporników montażowych oraz wymiennym filtrom.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

Jak wszystkie lampy I-Valo znakomicie zapobiega olśnieniu. Zastosowana technologia oraz system uszczelek wydłużają żywotność opraw.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

 

I-VALO Hite Titan

 

Oprawa ta jest unikatowa na rynku - brak podobnych rozwiązań technicznych. Zapewnia ona specjalne źródło światła ze specjalnych materiałów. Nadaje się do stosowania w miejscach o skrajnych temperaturach - dodatnich i ujemnych. Zakres ten to -40°C do +90°C. Dostępny jest kompletny pakiet produktów, w skład których wchodzi specjalny kabel połączeniowy o długości 30 m zamontowany w module świetlnym.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

Brak radiatorów ułatwia konserwację a oddzielny moduł świetlny i sterowania zapewniają długi czas działania - nawet do 100 000 godzin. Na moduł sterowania może przypadać w sumie cztery moduły świetlne.

Najnowsza, sprawdzona technologia, użycie wysokiej jakości elementów i materiałów, niski koszt cyklu zużycia, wysoka sprawność świetlna, energooszczędność oraz fińskie wzornictwo to cechy charakterystyczne specjalistycznych opraw oświetleniowych I-VALO. 

 

Oprawy z techniką filtrowania I-Valo

 

W zależności od warunków otoczenia oprawy przemysłowe I-Valo mogą posiadać jeden z dostępnych do wyboru filtrów. Zgodnie z zasadą niezawodnego użytkowania i wydajnego oświetlenia nawet w najtrudniejszych warunkach filtry dają większe możliwości w eliminowaniu efektów środowisk przemysłowych.

 

 

 

  • Kontakt w sprawie produktów: Rafał Mroczek: 664 781 358


 

Kontakt w sprawie produktów:

I-Valo Oy
tel. +48 664 781 358
www: www.i-valo.com/en/home
www.i-valo.com/pl/strona-glowna/

mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Czy LED rzeczywiście się opłaca? Jak kalkulować korzyści z wymiany oświetlenia

Czy LED rzeczywiście się opłaca? Jak kalkulować korzyści z wymiany oświetlenia

Budując i urządzając nowe budynki niemal zawsze wybiera się instalację oświetlenia... ¬ więcej...

 
Modernizacja i konserwacja oświetlenia - pakiety serwisowe I-Valo LED

Modernizacja i konserwacja oświetlenia - pakiety serwisowe I-Valo LED

Poprawa efektywności energetycznej oświetlenia to jedno z głównych założeń... ¬ więcej...

 
O czym powinien pamiętać architekt projektując oświetlenie

O czym powinien pamiętać architekt projektując oświetlenie

Architekci i projektanci wnętrz często zastanawiają się, jak poprawnie zaplanować... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet