Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016

aktualizacja: 31-08-2016, 05:29 – artykuł promocyjny


12-13 października 2016 odbędzie się ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2016. W trakcie spotkania praktycy reprezentujący sektor rozwiązań w obszarze zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej będą dyskutować o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku, w tym sposobach na zwiększenie efektywności budynków. Miejscem spotkania jest w Hotel Magellan Spa & Business zlokalizowany w miejscowości Wolbórz w centralnej Polsce.
 

 

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy takie jak IoT (Internet of Things) i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Wydarzenie ujmuje problematykę w trzech głównych obszarach funkcjonalnych: technologia – integracja – efektywność.

Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli eksperci ze znajomością problematyki efektywności i energooszczędności. Wykłady eksperckie i panel dyskusyjny poprowadzą reprezentanci instytucji i stowarzyszeń branżowych w tym między innymi: KAPE - Krajowa Agencja Poszanowania Energii, PLGBC – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Do dyskusji włączą się praktycy tematyki BMS i komercyjnych zastosowań. Podczas prezentacji uczestnicy uzyskają odpowiedzi na pytanie:
 

  • Jak powstają zrównoważone budynki i czym się charakteryzują?
  • Jakie są wielokryterialne systemy certyfikacji budynków?
  • Jak BMS może podnieść zielone cechy budynku; jak wpływa na kolor certyfikacji energetycznej?


W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach. Wśród prelegentów i wystawców tegorocznej edycji są: Ampio Smart Home, Global Control 5, WAGO ELWAG, APA Group wraz z Samsung Electronics, BELIMO, Distech Controls, Siemens, Johnson Controls, Trend Control Systems. Wśród tematów, które omówią Partnerzy znajdują się:
 

  • Sterowanie cyfrowe i technika bezprzewodowa elementów peryferyjnych BMS w instalacjach HVAC.
  • Zwiększanie efektywności budynków poprzez aktywne zaangażowanie użytkowników oraz operatorów.
  • Rozwiązania Internet of Things (IoT) dla efektywnych budynków.


Program dostępny jest na stronie konferencji: www.projektbms.pl/agenda. Z opisami tematów prelekcji i profilami prelegentów można zapoznać się pod linkiem: www.projektbms.pl/prelekcje.

Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.

Bezpłatna rejestracja obowiązuje do 31 sierpnia br
. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.projektbms.pl/rejestracja. Warto mieć na uwadze, że od 1 września br. udział w wydarzeniu jest odpłatny.
    
Szczegóły znajdują się na stronie: www.projektbms.pl, fanpage: www.facebook.com/projektbms oraz w grupie „Projekt BMS” na LinkedIn: www.linkedin.com/groups/8555419

Kontakt
Lockus Sp. Z o.o.
e-mail: projektbms@lockus.pl
www.projektbms.pl
www.facebook.com/projektbms
 

LOCKUS
tel. 12 2980 544
www: www.lockus.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet