Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Systemy monitorowania GSM/GPRS - zdalny nadzór nad obiektami i instalacjami

aktualizacja: 04-04-2019, 08:14 – artykuł promocyjny


Niezawodne i profesjonalne systemy nadzoru procesów technologicznych są coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym w obiektach przemysłowych i inwestycjach samorządowych. Systemy monitorowania i sterowania, bo o nich tu mowa, umożliwiają zdalną kontrolę i obsługę instalacji czy obiektu bez konieczności wizytowania danego układu. W zależności od potrzeb mogą nadzorować pracę lokalnych oczyszczalni ścieków, hydroforni, stacji uzdatniania wody oraz central wentylacyjnych.

Firma Bartosz Sp.j. jako producent systemów z zakresu technologii wodnych i wentylacji mechanicznej wprowadziła do oferty system monitoringu GSM/GPRS. Rozwiązanie to współpracuje nie tylko z urządzeniami produkowanymi przez firmę, może być również stosowane jako odrębny produkt, gdyż jest kompatybilne z urządzeniami innych producentów. System wykorzystuje bezprzewodową transmisję danych GSM/GPRS w wydzielonym APN, jak również stałe połączenia z Internetem poprzez tunel VPN.

schemat działania systemu monitoringu GSM GPRS

Rys. Schemat działania systemu monitoringu GSM/GPRS Firmy Bartosz

 

Zastosowanie systemu monitorowania GSM / GPRS pozwala na znaczne ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją obiektów, w których się znajduje oraz oszczędza czas niezbędny na wizytowanie obiektu. Użytkownik uzyskuje bezpieczny dostęp do systemu z każdego miejsca na świecie, które posiada dostęp do internetu. Dzięki niemalże nieograniczonemu dostępowi do systemu oraz raportom danych zbieranym podczas nadzoru, możliwe jest wykrycie nieefektywnej pracy układu, wczesne wykrycie ewentualnej awarii (informowanie o awarii za pośrednictwem SMS lub wiadomości e-mail) oraz ograniczenie szkód powstałych na skutek niewłaściwego funkcjonowania.
 

wizualizacja wizualizacja

wizualizacja wizualizacja

Rys. Przykładowe wizualizacje obiektów i urządzeń


Kontakt w sprawie produktów:

Firma Bartosz Sp.j. Bujwicki, Sobiech
tel. (85) 745 57 12
www: www.bartosz.com.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Już w 1990 r. CAREL wprowadził swój pierwszy produkt dla sektora chłodniczego,... ¬ więcej...

 
Kamery termowizyjne Testo - najlepszy wybór do każdej aplikacji

Kamery termowizyjne Testo - najlepszy wybór do każdej aplikacji

Kamery termowizyjne Testo dostępne są w promocyjnych cenach w ramach jesiennej promocji.... ¬ więcej...

 
Klimor stawia na wszechstronność

Klimor stawia na wszechstronność

Rosnąca świadomość i oczekiwania w zakresie efektywności energetycznej, przy jednoczesnym... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec VTS    Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
iglotech