Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Agregaty skraplające Danfoss Optyma Plus Inverter

aktualizacja: 07-04-2016, 06:03 – artykuł promocyjny


Agregaty skraplające Danfoss Optyma™ Plus INVERTER łączą w sobie łatwość obsługi i efektywność energetyczną z technologią sprężarek spiralnych z falownikiem Danfoss. Przeznaczone są do układów wysoko- i średniotemperaturowych w zakresie od 2 do 9 kW z czynnikiem R404A, R407A oraz R407F. Agregety te znajdą swoje zastosowanie w komorach chłodniczych i fermentacyjnych, witrynach i do ogólnych zastosowań chłodniczych. Urządzenia oprócz zapewnienia optymalnej wydajności chłodniczej gwarantują również lepszą oszczędność energii w sklepach osiedlowych i większych sklepach spożywczych.  Wszystko to dostępne jest w prostym i dopasowującym się pakiecie.
 

http://www.instalacjebudowlane.pl/obrazki2/danfoss_optyma_plus_inverter_050416.jpg

 

Bezstopniowa modulacja wydajności


Danfoss Optyma™ Plus INVERTER o współczynniku wydajności 3,5:1 umożliwia ciągłe dostosowywanie wydajności chłodniczej do zapotrzebowania. Dzięki technologii zmiennej prędkości zapewnione jest utrzymanie właściwej temperatury bez utraty energii przez co świetnie nadaje się do różnych zastosowań chłodniczych. Ma to szczególne znaczenie w aplikacjach gdzie występują duże zmiany temperatury i obciążenia w ciągu dnia. Agregat będzie również niezastąpiony w zachowaniu dokładnego poziomu temperatury i wilgotności nawet w przypadku korzystania z wielu parowników. Znaczne ograniczenie włączania i wyłączania oraz krótkich cykli pracy minimalizują obciążenia silnika sprężarki, co w efekcie zwiększa niezawodność i trwałość całego układu.
 

Agregaty Danfoss Optyma Plus Inverter


Najwyższa oszczędność energii i niski prąd rozruchowy


Proces sprężania z wykorzystaniem technologii zmiennej prędkości jest bardzo skuteczny. Łączy optymalne sterowanie chłodzeniem z doskonałą efektywnością energetyczną. Umożliwia precyzyjne utrzymanie temperatury, a wysoka temperatura parowania przekłada się na mniejszą liczbę cykli odtajania i większą oszczędność energii. Mikrokanałowy wymiennik ciepła dodatkowo obniża zużycie energii. Niski początkowy prąd rozruchowy sprężarki uruchamianej z minimalną prędkością pomaga znacznie obniżyć obciążenie sieci elektrycznej. Może to oznaczać zmniejszenie rachunku za zużytą energię elektryczną oraz opłaty abonamentowej.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Wigmors
tel. (71) 326 50 00
www: www.wigmors.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Zawory powietrzne typu skandynawskiego - nowość od Ventia

Zawory powietrzne typu skandynawskiego - nowość od Ventia

HAVACO, którego marka Ventia jest dystrybutorem wprowadza na rynek dwa nowe... ¬ więcej...

 
Rekuperacja aktywna - nowy wymiar wentylacji

Rekuperacja aktywna - nowy wymiar wentylacji

W poszukiwaniu nowych technologii i rozwiązań, zespół Carline nawiązał współpracę... ¬ więcej...

 
Nowe funkcje nawilżacza humiFog direct Carel

Nowe funkcje nawilżacza humiFog direct Carel

Poniżej prezentujemy nowe funkcje humiFog direct, czyli rodziny wysokociśnieniowych... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec VTS    Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm ProventGlobal-Tech Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Wienkra
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet