zwiń
gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

    Grupa Armatura

Immergas

Akra    Lindab

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Grzejnik dekoracyjny ozdobą wnętrza

aktualizacja: 02-01-2019, 09:33 – artykuł promocyjny


Wybierając grzejniki do swojego domu czy mieszkania, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na ich cenę, ale również na wygląd. Obecnie bowiem coraz częściej stają się one jednym z elementów dekoracyjnych pomieszczeń. Dawniej grzejniki starano się ukryć we wnętrzach, a teraz dzięki ciekawym kształtom dąży się do ich wyeksponowania. Grzejnik umieszczony w widocznym miejscu w kuchni czy salonie może być prawdziwą ozdobą tego wnętrza. Pamiętajmy jednak, że po za designem grzejniki te spełniają taką samą funkcję ogrzewania pomieszczeń, jak klasyczne płytowe.

 

LibraCerera

fot.: Immergas

 

Pionowe grzejniki łazienkowe stanowią niezwykle ciekawe rozwiązania, które doskonale wkomponują się w każde wnętrze, nadając mu nowoczesny wygląd. Grzejnik standardowo oferowane są w kolorze białym, ale za dodatkową dopłatą można nabyć grzejnik w wykończeniu silverlub w dowolnym kolorze z palety RAL.
 

Grzejnik dekoracyjny Imers - CubicJaga - grzejnik Twine

    Imers                                     Jaga

 

Większość grzejników dekoracyjnych oferowanych jest w wariancie pionowym, ale dostępne są także modele poziome, które idealnie nadają się zarówno do salonu, jak również przedpokoju. Doskonale prezentują się one we wnętrzach o różnym wystroju. Poziomy grzejnik nie tylko zmienia wygląd pomieszczenia, ale pomaga także w lepszym utrzymaniu czystości grzejnika z powodu nie zamkniętej bryły.

 

Jaga Moon

Jaga

 

Grzejniki z lustrami to oryginalna, a zarazem bardzo funkcjonalna propozycja. Mogą one spełniać nie tylko funkcję grzejnika, ale także zwykłego lustra zamontowanego czy to w korytarzu czy w łazience. Grzejnik dekoracyjny  INDIVI firmy Instal-Projekt, w którym element grzejny zamaskowany został jednolitą szklaną taflą, idealnie nadaje się do salonu, holu jak również do przestronnej łazienki. Grzejnik występuje w dwóch wersjach - INDIVI z ostrymi rogami oraz Indivi New z zaokrąglonymi rogami.

 

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Indivi

Instal-Projekt

 

W ofercie można również spotkać grzejniki w formie obrazów z nadrukiem cyfrowym, jak Inventio marki Instal-Projekt, który oferuje nowe możliwości aranżacji wnętrza. Dostępny jest z ekranem gładko polakierowanym lub zadrukowanym. Dzięki kolorowemu ekranowi foto grzejnik ten przynosi niepowtarzalne oryginalne wrażenia estetyczne. Doskonale prezentuje się w w salonach i przedpokojach o jednolitych kolorach.

 

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio

Instal-Projekt

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Immergas, Imers, Instal-Projekt, Jaga

Zobacz także
Inteligentny system sterowania ogrzewaniem NEA SMART 2.0

Inteligentny system sterowania ogrzewaniem NEA SMART 2.0

Optymalna temperatura powietrza w domu to czynnik mający ogromny wpływ na zdrowie... ¬ więcej...

 
Jaki grzejnik pionowy do salonu wybrać

Jaki grzejnik pionowy do salonu wybrać

Wymarzony, idealny dom musi być nie tylko pięknie zaaranżowany, ale również... ¬ więcej...

 
Zalety zrównoważonej instalacji grzewczej

Zalety zrównoważonej instalacji grzewczej

Sprawne podłączenie i odpowiednie wyregulowanie hydrauliczne instalacji grzewczej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
regulus